Premier League
Klassement 2018 / 2019
UEFA Champions League: Group A
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Borussia Dortmund
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 2 | +8 | 2 | — | — | — | — | — |
| 2 |
Atletico Madrid
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 6 | +3 | 2.5 | — | — | — | — | — |
| 3 |
Club Brugge
|
6 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 5 | +1 | 1.8 | — | — | — | — | — |
| 4 |
Monaco
|
1 | 6 | 0 | 5 | 1 | 2 | 14 | -12 | 2.7 | — | — | — | — | — |
Premier League Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Borussia Dortmund aan de top en Monaco aan de onderkant is 12 punten.
- • Verschil tussen Borussia Dortmund op de 1e en Atletico Madrid op de 2e plaats is 0 punten.
Premier League Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Atletico Madrid (3/3 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: Borussia Dortmund (2/3 overwinningen, 67%)
- • Grootste thuisvoordeel: Atletico Madrid (+1.7 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Monaco (0.3 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 59% gescoord thuis, 41% uit (16 thuis, 11 uit)
Plaats dit klassement op je website
Uitslagen 2018 / 2019
Statistieken Premier League 2018 / 2019
Alle cijfers hieronder gaan over 380 gespeelde wedstrijden in Premier League 2018 / 2019.
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 181 (48%) |
| Gelijkspel | 71 (19%) |
| Uitploeg wint | 128 (34%) |
| Doelpunten thuisploegen | 596 (1,57 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 476 (1,25 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 358 | 94% | 6% |
| Over 1.5 | 303 | 80% | 20% |
| Over 2.5 | 204 | 54% | 46% |
| Over 3.5 | 120 | 32% | 68% |
| Over 4.5 | 55 | 14% | 86% |
| Over 5.5 | 23 | 6% | 94% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 476 (44%) |
| Doelpunten tweede helft | 596 (56%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 73 (19%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 95 (25%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 14 (4%) |
| Minuten per doelpunt | 31,9 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 44 | 11.6% |
| 1 - 2 | 33 | 8.7% |
| 1 - 1 | 32 | 8.4% |
| 2 - 1 | 29 | 7.6% |
| 1 - 0 | 29 | 7.6% |
| 0 - 1 | 26 | 6.8% |
| 3 - 1 | 25 | 6.6% |
| 0 - 2 | 23 | 6.1% |
| 0 - 0 | 22 | 5.8% |
| 2 - 2 | 15 | 3.9% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (380 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 99 | 26.1% |
| 3 | 84 | 22.1% |
| 4 | 65 | 17.1% |
| 1 | 55 | 14.5% |
| 5 | 32 | 8.4% |
| 0 | 22 | 5.8% |
| 6 | 16 | 4.2% |
| 7 | 5 | 1.3% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 10,25 |
| Thuisploeg | 5,68 |
| Uitploeg | 4,57 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 88% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 81% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 69% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 59% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 47% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 34% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 27% |
Gebaseerd op 360 van de 380 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 3,43 |
| Gele kaarten | 1257 |
| Rode kaarten | 47 |
| Over 2.5 kaarten | 66% |
| Over 3.5 kaarten | 43% |
| Over 4.5 kaarten | 28% |
| Over 5.5 kaarten | 16% |
| Over 6.5 kaarten | 7% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 25,32 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8,72 |
| Balbezit thuisploeg | 51% |
| Balbezit uitploeg | 49% |
| Fouten per wedstrijd | 20,38 |
| Buitenspel per wedstrijd | 4,15 |
Wanneer vallen de doelpunten
Clubs in cijfers
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Manchester City
|
95 |
Liverpool
|
89 |
Arsenal
|
73 |
Tottenham
|
67 |
Manchester United
|
65 |
Chelsea
|
63 |
Bournemouth
|
56 |
Everton
|
54 |
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Fulham
|
81 |
Huddersfield
|
76 |
Bournemouth
|
70 |
Cardiff
|
69 |
Burnley
|
68 |
Southampton
|
65 |
Brighton
|
60 |
Watford
|
59 |
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Liverpool
|
21 |
Manchester City
|
20 |
Chelsea
|
16 |
Everton
|
14 |
Tottenham
|
13 |
Crystal Palace
|
12 |
Newcastle
|
11 |
Leicester
|
10 |
| Team | Punten |
|---|---|
Manchester City
|
2,58 |
Liverpool
|
2,55 |
Chelsea
|
1,89 |
Tottenham
|
1,87 |
Arsenal
|
1,84 |
Manchester United
|
1,74 |
Wolves
|
1,50 |
Everton
|
1,42 |
| Team | Aandeel |
|---|---|
Manchester United
|
68% |
Arsenal
|
68% |
Southampton
|
66% |
Watford
|
61% |
Leicester
|
58% |
Burnley
|
55% |
Brighton
|
53% |
Tottenham
|
50% |
| Team | Aandeel |
|---|---|
Manchester United
|
68% |
Watford
|
63% |
Bournemouth
|
63% |
Manchester City
|
61% |
Southampton
|
61% |
Tottenham
|
58% |
Arsenal
|
58% |
Burnley
|
58% |
| Team | Kaarten |
|---|---|
Watford
|
2,18 |
Manchester United
|
2,13 |
Southampton
|
2,05 |
Arsenal
|
2,00 |
Burnley
|
2,00 |
Fulham
|
1,95 |
Wolves
|
1,92 |
Leicester
|
1,79 |
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Manchester City
|
7,84 |
Liverpool
|
6,57 |
Chelsea
|
5,65 |
Everton
|
5,53 |
Leicester
|
5,53 |
Crystal Palace
|
5,49 |
Arsenal
|
5,36 |
Manchester United
|
5,26 |
Spelers in cijfers
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Sadio Mané Liverpool | 22 |
| Mohamed Salah Ghaly Liverpool | 22 |
| Pierre-Emerick Aubameyang Arsenal | 22 |
| Sergio Leonel Agüero del Castillo Manchester City | 21 |
| Jamie Vardy Leicester | 18 |
| Raheem Shaquille Sterling Manchester City | 17 |
| Harry Kane Tottenham | 17 |
| Eden Hazard Chelsea | 16 |
| Speler | Assists |
|---|---|
| Eden Hazard Chelsea | 15 |
| Ryan Fraser Bournemouth | 14 |
| Trent Alexander-Arnold Liverpool | 12 |
| Christian Dannemann Eriksen Tottenham | 12 |
| Andrew Robertson Liverpool | 11 |
| Raheem Shaquille Sterling Manchester City | 10 |
| Leroy Sané Manchester City | 10 |
| Paul Pogba Manchester United | 9 |
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Etienne Capoue Watford | 15 |
| José Holebas Watford | 13 |
| Sokratis Papastathopoulos Arsenal | 12 |
| Jefferson Andrés Lerma Solís Bournemouth | 12 |
| Ryan Bennett Wolves | 12 |
| Fabian Lukas Schär Newcastle | 12 |
| Ashley Young Manchester United | 11 |
| Luke Shaw Manchester United | 11 |
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Onyinye Wilfred Ndidi Leicester | 38 |
| Luka Milivojević Crystal Palace | 38 |
| Alisson Ramsés Becker Liverpool | 38 |
| Virgil van Dijk Liverpool | 38 |
| Mohamed Salah Ghaly Liverpool | 38 |
| César Azpilicueta Tanco Chelsea | 38 |
| Ederson Santana de Moraes Manchester City | 38 |
| Bruno Écuélé Manga Cardiff | 38 |
Meer over Premier League
Hoeveel speeldagen zijn er in de Premier League?
In de Premier League spelen er 20 club. Deze voetbalclubs spelen allemaal 2 wedstrijden tegen elkaar, 1 keer in het thuisstadion en 1 keer uit. Dit is goed voor zo een 38 rondes (of speeldagen).
Hoeveel wedstrijden worden er gespeeld in de Premier League?
In totaal worden er 380 wedstrijden gespeeld in de Premier League.
Waar kan ik Premier League kijken in Belgie?
In België kan je Premier League kijken via Telenet via Play Sports. Telenet heeft nog een contract voor drie jaar. Dat garandeert dat Telenet de Premier League wedstrijden zeker tot seizoen 2024-2025 kan blijven uitzenden.
Play Sports zendt alle wedstrijden live uit en via het gratis kanaal Play Sports Open worden ook regelmatig wedstrijden getoond aan de gewone Telenet abonnees. Er worden ook voorbeschouwingen gemaakt, nabeschouwingen en studiogesprekken rondom alle wedstrijden.














































