Statistieken Antalyaspor 2023

Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2023, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Antalyaspor

Antalyaspor speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 12 keer gewonnen, 13 keer gelijk en 13 keer verloren. Dat levert 49 punten op, oftewel 1,29 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,68 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,89.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 12 13 13 44 49 -5 49 1,29
Thuis 19 8 8 3 22 18 4 32 1,68
Uit 19 4 5 10 22 31 -9 17 0,89
Punten per wedstrijd 1,29
Gescoord per wedstrijd 1,16
Tegen per wedstrijd 1,29
De nul gehouden 21%

Basisstatistieken Antalyaspor

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 32% 42% 21%
Gelijk 34% 42% 26%
Verloren 34% 16% 53%
Gescoord per wedstrijd 1,16 1,16 1,16
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,29 0,95 1,63
De nul gehouden 21% 32% 11%
Niet gescoord 26% 26% 26%
Als eerste gescoord 37% 42% 32%

Doelpuntenstatistieken Antalyaspor

Antalyaspor scoorde 44 doelpunten, gemiddeld 1,16 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 78 minuten een doelpunt. In 32% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 26% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,16 1,16 1,16
Minstens 1 keer gescoord 74% 74% 74%
Minstens 2 keer gescoord 32% 37% 26%
Minstens 3 keer gescoord 8% 5% 11%
Minstens 4 keer gescoord 3% 0% 5%
In beide helften gescoord 11% 5% 16%
Niet gescoord 26% 26% 26%

Tegendoelpunten Antalyaspor

Aan de andere kant incasseerde Antalyaspor 49 doelpunten, gemiddeld 1,29 per wedstrijd. In 21% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,29 0,95 1,63
Minstens 1 tegendoelpunt 79% 68% 89%
Minstens 2 tegendoelpunten 34% 26% 42%
Minstens 3 tegendoelpunten 13% 0% 26%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 5%
De nul gehouden 21% 32% 11%

Over/under statistieken Antalyaspor

In een wedstrijd van Antalyaspor vallen er gemiddeld 2,45 doelpunten. In 45% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 18% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,45 2,11 2,79
Over 0.5 92% 84% 100%
Over 1.5 76% 74% 79%
Over 2.5 45% 37% 53%
Over 3.5 18% 11% 26%
Over 4.5 11% 5% 16%
Over 5.5 3% 0% 5%

Beide ploegen scoren bij Antalyaspor

In 61% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 58%, op verplaatsing tot 63%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 61% 58% 63%
Beide ploegen scoren + winst 18% 26% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 26% 26% 26%
Beide ploegen scoren + verlies 16% 5% 26%
Beide ploegen scoren + over 2.5 39% 37% 42%
Geen btts + over 2.5 5% 0% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 21% 21% 21%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 18% 16% 21%
Beide ploegen scoren in beide helften 5% 0% 11%

Statistieken per helft

Antalyaspor scoorde 24 doelpunten voor rust en 20 erna, en kreeg er 24 tegen in de eerste helft en 25 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 32% 42% 21%
Eerste helft gelijk 32% 32% 32%
Eerste helft verloren 37% 26% 47%
Gescoord in de eerste helft 0,63 0,74 0,53
Tegen in de eerste helft 0,63 0,47 0,79
De nul gehouden in de eerste helft 47% 58% 37%
Niet gescoord in de eerste helft 53% 47% 58%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 21% 16% 26%
Tweede helft gelijk 47% 63% 32%
Tweede helft verloren 32% 21% 42%
Gescoord in de tweede helft 0,53 0,42 0,63
Tegen in de tweede helft 0,66 0,47 0,84
De nul gehouden in de tweede helft 55% 63% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 63% 74% 53%
Meeste doelpunten in de eerste helft 34% 37% 32%
Meeste doelpunten in de tweede helft 34% 26% 42%
Evenveel in beide helften 32% 37% 26%

Wanneer scoort Antalyaspor?

De meeste doelpunten van Antalyaspor vallen tussen minuut 11 en 20, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
11%
16%
7%
16%
11%
7%
11%
7%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
10%
4%
10%
18%
10%
10%
10%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Antalyaspor

Antalyaspor trapte gemiddeld 5,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,9 toe. In 76% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,35 5,33 5,37
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,95 5,22 4,68
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 84% 83% 84%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 76% 78% 74%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 57% 56% 58%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 24% 28% 21%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 73% 61% 84%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 62% 61% 63%

Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Antalyaspor

Antalyaspor kreeg gemiddeld 2,05 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,13 bij de tegenstander. In 61% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,05 1,95 2,16
Rode kaarten per wedstrijd 0,11 0,11 0,11
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,13 2,26 2,00
Zelf over 1.5 kaarten 66% 58% 74%
Zelf over 2.5 kaarten 32% 21% 42%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 61% 58% 63%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 39% 32% 47%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 29% 26% 32%

Schoten en xG van Antalyaspor

De ploeg loste gemiddeld 13,3 schoten per wedstrijd, waarvan 4,0 op doel. Dat is een precisie van 30%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,32 13,67 13,00
Schoten op doel per wedstrijd 4,03 4,83 3,26
Schoten naast per wedstrijd 5,62 5,89 5,37
Schoten tegen per wedstrijd 12,05 11,56 12,53
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,12 1,14 1,11
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,37 1,25 1,49
Balbezit 51,2 50,6 51,7

Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Antalyaspor

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 8 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 8 21%
2 - 1 6 16%
1 - 0 3 8%
1 - 2 3 8%
0 - 0 3 8%
0 - 1 3 8%
0 - 2 3 8%
4 - 0 1 3%
3 - 2 1 3%
3 - 3 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Antalyaspor.

Spelersstatistieken Antalyaspor

Topschutters
Speler Doelpunten
Adam Buksa 16
Sagiv Shalom Yehezkel 6
Sam Larsson 5
Erdoğan Yeşilyurt 3
Dario Šarić 3

Adam Buksa is dit seizoen de topschutter van Antalyaspor (16). Daarachter volgen Sagiv Shalom Yehezkel (6) en Sam Larsson (5).

Topschutters Antalyaspor

Meeste assists
Speler Assists
Ramzi Safouri 8
Erdoğan Yeşilyurt 3
Bünyamin Balcı 3
Güray Vural 3
Ömer Toprak 2

Ramzi Safouri gaf de meeste assists bij Antalyaspor (8). Daarachter volgen Erdoğan Yeşilyurt (3) en Bünyamin Balcı (3).

Assists Antalyaspor

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Mehmet Ataberk Dadakdeniz 38
Sam Larsson 36
Veysel Sarı 36
Ömer Toprak 35
Sander van de Streek 35

Mehmet Ataberk Dadakdeniz speelde de meeste wedstrijden voor Antalyaspor (38). Daarachter volgen Sam Larsson (36) en Veysel Sarı (36).

Wedstrijden Antalyaspor

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Veysel Sarı 11
Erdoğan Yeşilyurt 9
Adam Buksa 8
Güray Vural 7
Erdal Rakip 6

Veysel Sarı pakte de meeste kaarten bij Antalyaspor (11). Daarachter volgen Erdoğan Yeşilyurt (9) en Adam Buksa (8).

Kaarten Antalyaspor

Antalyaspor · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook