Statistieken Antalyaspor 2015

Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2015, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Antalyaspor

Antalyaspor speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 12 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 13 keer verloren. Dat levert 45 punten op, oftewel 1,32 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,94 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,71.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 12 9 13 53 52 1 45 1,32
Thuis 17 9 6 2 36 20 16 33 1,94
Uit 17 3 3 11 17 32 -15 12 0,71
Punten per wedstrijd 1,32
Gescoord per wedstrijd 1,56
Tegen per wedstrijd 1,53
De nul gehouden 29%

Basisstatistieken Antalyaspor

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 35% 53% 18%
Gelijk 26% 35% 18%
Verloren 38% 12% 65%
Gescoord per wedstrijd 1,56 2,12 1,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,53 1,18 1,88
De nul gehouden 29% 35% 24%
Niet gescoord 26% 12% 41%
Als eerste gescoord 32% 41% 24%

Doelpuntenstatistieken Antalyaspor

Antalyaspor scoorde 53 doelpunten, gemiddeld 1,56 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 58 minuten een doelpunt. In 41% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 26% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,56 2,12 1,00
Minstens 1 keer gescoord 74% 88% 59%
Minstens 2 keer gescoord 41% 53% 29%
Minstens 3 keer gescoord 24% 35% 12%
Minstens 4 keer gescoord 9% 18% 0%
In beide helften gescoord 18% 24% 12%
Niet gescoord 26% 12% 41%

Tegendoelpunten Antalyaspor

Aan de andere kant incasseerde Antalyaspor 52 doelpunten, gemiddeld 1,53 per wedstrijd. In 29% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,53 1,18 1,88
Minstens 1 tegendoelpunt 71% 65% 76%
Minstens 2 tegendoelpunten 50% 35% 65%
Minstens 3 tegendoelpunten 21% 6% 35%
Minstens 4 tegendoelpunten 6% 6% 6%
De nul gehouden 29% 35% 24%

Over/under statistieken Antalyaspor

In een wedstrijd van Antalyaspor vallen er gemiddeld 3,09 doelpunten. In 59% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 35% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,09 3,29 2,88
Over 0.5 88% 88% 88%
Over 1.5 76% 82% 71%
Over 2.5 59% 59% 59%
Over 3.5 35% 41% 29%
Over 4.5 29% 29% 29%
Over 5.5 18% 24% 12%

Beide ploegen scoren bij Antalyaspor

In 56% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 65%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 56% 65% 47%
Beide ploegen scoren + winst 18% 29% 6%
Beide ploegen scoren + gelijk 15% 24% 6%
Beide ploegen scoren + verlies 24% 12% 35%
Beide ploegen scoren + over 2.5 47% 47% 47%
Geen btts + over 2.5 12% 12% 12%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 29% 6%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 32% 24% 41%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 6% 0%

Statistieken per helft

Antalyaspor scoorde 14 doelpunten voor rust en 39 erna, en kreeg er 22 tegen in de eerste helft en 30 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 18% 18% 18%
Eerste helft gelijk 44% 59% 29%
Eerste helft verloren 38% 24% 53%
Gescoord in de eerste helft 0,41 0,59 0,24
Tegen in de eerste helft 0,65 0,59 0,71
De nul gehouden in de eerste helft 50% 53% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 65% 53% 76%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 38% 59% 18%
Tweede helft gelijk 32% 24% 41%
Tweede helft verloren 29% 18% 41%
Gescoord in de tweede helft 1,15 1,53 0,76
Tegen in de tweede helft 0,88 0,59 1,18
De nul gehouden in de tweede helft 44% 59% 29%
Niet gescoord in de tweede helft 44% 35% 53%
Meeste doelpunten in de eerste helft 18% 18% 18%
Meeste doelpunten in de tweede helft 62% 59% 65%
Evenveel in beide helften 21% 24% 18%

Wanneer scoort Antalyaspor?

De meeste doelpunten van Antalyaspor vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 30% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
4%
8%
8%
6%
11%
17%
9%
8%
30%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
13%
12%
6%
12%
8%
17%
4%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Antalyaspor

Antalyaspor trapte gemiddeld 4,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,3 toe. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,68 5,87 3,56
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,32 5,20 5,44
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 90% 100% 81%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 71% 87% 56%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 45% 60% 31%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 16% 20% 13%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 65% 87% 44%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 48% 67% 31%

Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Antalyaspor

Antalyaspor kreeg gemiddeld 2,50 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,76 bij de tegenstander. In 79% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,50 2,76 2,24
Rode kaarten per wedstrijd 0,15 0,12 0,18
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,76 3,47 2,06
Zelf over 1.5 kaarten 79% 88% 71%
Zelf over 2.5 kaarten 47% 59% 35%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 79% 94% 65%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 62% 82% 41%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 47% 65% 29%

Schoten en xG van Antalyaspor

De ploeg loste gemiddeld 11,5 schoten per wedstrijd, waarvan 4,4 op doel. Dat is een precisie van 38%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,55 14,00 9,25
Schoten op doel per wedstrijd 4,42 6,07 2,88
Schoten naast per wedstrijd 4,58 4,93 4,25
Schoten tegen per wedstrijd 13,23 12,13 14,25
Balbezit 50,3 50,5 50,2

Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Antalyaspor

De vaakst voorkomende uitslag is 1-2, in 4 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 2 4 12%
0 - 0 4 12%
1 - 1 3 9%
4 - 2 2 6%
3 - 2 2 6%
2 - 0 2 6%
2 - 3 2 6%
1 - 0 2 6%
1 - 5 2 6%
0 - 1 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Antalyaspor.

Spelersstatistieken Antalyaspor

Topschutters
Speler Doelpunten
Samuel Eto'o Fils 20
Serges Flavier Mbilla Etame 7
Ömer Hasan Şişmanoğlu 6
Emrah Başsan 5
Jean II Makoun 3

Samuel Eto'o Fils is dit seizoen de topschutter van Antalyaspor (20). Daarachter volgen Serges Flavier Mbilla Etame (7) en Ömer Hasan Şişmanoğlu (6).

Topschutters Antalyaspor

Meeste assists
Speler Assists
Serdar Özkan 7
Samuel Eto'o Fils 6
Dejan Lazarević 3
Ramon de Morais Motta 3
Jean II Makoun 3

Serdar Özkan gaf de meeste assists bij Antalyaspor (7). Daarachter volgen Samuel Eto'o Fils (6) en Dejan Lazarević (3).

Assists Antalyaspor

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Samuel Eto'o Fils 31
Ondrej Celustka 30
Serdar Özkan 30
Diego Ângelo de Oliveira 25
Jean II Makoun 25

Samuel Eto'o Fils speelde de meeste wedstrijden voor Antalyaspor (31). Daarachter volgen Ondrej Celustka (30) en Serdar Özkan (30).

Wedstrijden Antalyaspor

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Ondrej Celustka 8
Serges Flavier Mbilla Etame 7
Jean II Makoun 6
Richard Maciel Sousa Campos 5
Dejan Lazarević 5

Ondrej Celustka pakte de meeste kaarten bij Antalyaspor (8). Daarachter volgen Serges Flavier Mbilla Etame (7) en Jean II Makoun (6).

Kaarten Antalyaspor

Antalyaspor · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook