Statistieken Antalyaspor 2016

Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2016, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Antalyaspor

Antalyaspor speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 17 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 10 keer verloren. Dat levert 58 punten op, oftewel 1,71 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,82 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,59.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 17 7 10 47 40 7 58 1,71
Thuis 17 9 4 4 20 16 4 31 1,82
Uit 17 8 3 6 27 24 3 27 1,59
Punten per wedstrijd 1,71
Gescoord per wedstrijd 1,38
Tegen per wedstrijd 1,18
De nul gehouden 35%

Basisstatistieken Antalyaspor

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 50% 53% 47%
Gelijk 21% 24% 18%
Verloren 29% 24% 35%
Gescoord per wedstrijd 1,38 1,18 1,59
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,18 0,94 1,41
De nul gehouden 35% 41% 29%
Niet gescoord 21% 29% 12%
Als eerste gescoord 56% 47% 65%

Doelpuntenstatistieken Antalyaspor

Antalyaspor scoorde 47 doelpunten, gemiddeld 1,38 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 65 minuten een doelpunt. In 38% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 21% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,38 1,18 1,59
Minstens 1 keer gescoord 79% 71% 88%
Minstens 2 keer gescoord 38% 35% 41%
Minstens 3 keer gescoord 12% 6% 18%
Minstens 4 keer gescoord 6% 6% 6%
In beide helften gescoord 26% 29% 24%
Niet gescoord 21% 29% 12%

Tegendoelpunten Antalyaspor

Aan de andere kant incasseerde Antalyaspor 40 doelpunten, gemiddeld 1,18 per wedstrijd. In 35% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,18 0,94 1,41
Minstens 1 tegendoelpunt 65% 59% 71%
Minstens 2 tegendoelpunten 32% 18% 47%
Minstens 3 tegendoelpunten 21% 18% 24%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 35% 41% 29%

Over/under statistieken Antalyaspor

In een wedstrijd van Antalyaspor vallen er gemiddeld 2,56 doelpunten. In 59% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 21% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,56 2,12 3,00
Over 0.5 91% 82% 100%
Over 1.5 68% 53% 82%
Over 2.5 59% 47% 71%
Over 3.5 21% 18% 24%
Over 4.5 12% 12% 12%
Over 5.5 3% 0% 6%

Beide ploegen scoren bij Antalyaspor

In 53% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 59%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 53% 47% 59%
Beide ploegen scoren + winst 24% 29% 18%
Beide ploegen scoren + gelijk 12% 6% 18%
Beide ploegen scoren + verlies 18% 12% 24%
Beide ploegen scoren + over 2.5 44% 41% 47%
Geen btts + over 2.5 15% 6% 24%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 18% 18%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 26% 35% 18%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 6% 6%

Statistieken per helft

Antalyaspor scoorde 24 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 11 tegen in de eerste helft en 29 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 41% 29% 53%
Eerste helft gelijk 44% 65% 24%
Eerste helft verloren 15% 6% 24%
Gescoord in de eerste helft 0,71 0,47 0,94
Tegen in de eerste helft 0,32 0,24 0,41
De nul gehouden in de eerste helft 74% 82% 65%
Niet gescoord in de eerste helft 44% 59% 29%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 26% 29% 24%
Tweede helft gelijk 44% 53% 35%
Tweede helft verloren 29% 18% 41%
Gescoord in de tweede helft 0,68 0,71 0,65
Tegen in de tweede helft 0,85 0,71 1,00
De nul gehouden in de tweede helft 50% 53% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 50% 41% 59%
Meeste doelpunten in de eerste helft 32% 29% 35%
Meeste doelpunten in de tweede helft 53% 53% 53%
Evenveel in beide helften 15% 18% 12%

Wanneer scoort Antalyaspor?

De meeste doelpunten van Antalyaspor vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
4%
6%
17%
6%
19%
11%
9%
13%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
3%
5%
8%
5%
23%
15%
10%
10%
23%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Antalyaspor

Antalyaspor trapte gemiddeld 4,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,7 toe. In 53% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,56 5,38 3,75
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,72 3,88 5,56
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 97% 94% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 53% 63% 44%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 22% 25% 19%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 9% 13% 6%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 72% 88% 56%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 44% 63% 25%

Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Antalyaspor

Antalyaspor kreeg gemiddeld 2,76 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,79 bij de tegenstander. In 79% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,76 2,71 2,82
Rode kaarten per wedstrijd 0,18 0,12 0,24
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,79 2,82 2,76
Zelf over 1.5 kaarten 74% 76% 71%
Zelf over 2.5 kaarten 50% 47% 53%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 79% 82% 76%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 71% 71% 71%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 50% 59% 41%

Schoten en xG van Antalyaspor

De ploeg loste gemiddeld 12,8 schoten per wedstrijd, waarvan 4,8 op doel. Dat is een precisie van 38%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,78 13,50 12,06
Schoten op doel per wedstrijd 4,84 4,94 4,75
Schoten naast per wedstrijd 4,75 5,13 4,38
Schoten tegen per wedstrijd 12,84 10,56 15,13
Balbezit 49,5 51,0 48,0

Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Antalyaspor

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 7 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 7 21%
2 - 1 6 18%
1 - 1 3 9%
0 - 0 3 9%
0 - 3 3 9%
3 - 0 2 6%
2 - 3 2 6%
1 - 2 2 6%
1 - 3 2 6%
5 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Antalyaspor.

Spelersstatistieken Antalyaspor

Topschutters
Speler Doelpunten
Samuel Eto'o Fils 18
Deniz Kadah 10
Serges Flavier Mbilla Etame 4
Moestafa El Kabir 3
Ramon de Morais Motta 3

Samuel Eto'o Fils is dit seizoen de topschutter van Antalyaspor (18). Daarachter volgen Deniz Kadah (10) en Serges Flavier Mbilla Etame (4).

Topschutters Antalyaspor

Meeste assists
Speler Assists
Samuel Eto'o Fils 6
Richard Maciel Sousa Campos 4
Ondrej Celustka 4
Serges Flavier Mbilla Etame 4
Diego Ângelo de Oliveira 3

Samuel Eto'o Fils gaf de meeste assists bij Antalyaspor (6). Daarachter volgen Richard Maciel Sousa Campos (4) en Ondrej Celustka (4).

Assists Antalyaspor

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Ondrej Celustka 34
Diego Ângelo de Oliveira 30
Samuel Eto'o Fils 30
Deniz Kadah 29
Zeki Yıldırım 29

Ondrej Celustka speelde de meeste wedstrijden voor Antalyaspor (34). Daarachter volgen Diego Ângelo de Oliveira (30) en Samuel Eto'o Fils (30).

Wedstrijden Antalyaspor

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Charles Fernando Basilio da Silva 14
Serges Flavier Mbilla Etame 9
Luis Francisco Grando 9
Zeki Yıldırım 7
Deniz Kadah 6

Charles Fernando Basilio da Silva pakte de meeste kaarten bij Antalyaspor (14). Daarachter volgen Serges Flavier Mbilla Etame (9) en Luis Francisco Grando (9).

Kaarten Antalyaspor

Antalyaspor · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook