Statistieken Antalyaspor 2021

Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2021, 37 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Antalyaspor

Antalyaspor speelde 37 wedstrijden dit seizoen: 16 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 10 keer verloren. Dat levert 59 punten op, oftewel 1,59 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,89 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,28.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 37 16 11 10 53 45 8 59 1,59
Thuis 19 10 6 3 34 19 15 36 1,89
Uit 18 6 5 7 19 26 -7 23 1,28
Punten per wedstrijd 1,59
Gescoord per wedstrijd 1,43
Tegen per wedstrijd 1,22
De nul gehouden 27%

Basisstatistieken Antalyaspor

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 43% 53% 33%
Gelijk 30% 32% 28%
Verloren 27% 16% 39%
Gescoord per wedstrijd 1,43 1,79 1,06
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,22 1,00 1,44
De nul gehouden 27% 32% 22%
Niet gescoord 27% 5% 50%
Als eerste gescoord 45% 61% 27%

Gebaseerd op 33 van de 37 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Antalyaspor

Antalyaspor scoorde 53 doelpunten, gemiddeld 1,43 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 63 minuten een doelpunt. In 41% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 27% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,43 1,79 1,06
Minstens 1 keer gescoord 73% 95% 50%
Minstens 2 keer gescoord 41% 42% 39%
Minstens 3 keer gescoord 22% 32% 11%
Minstens 4 keer gescoord 8% 11% 6%
In beide helften gescoord 33% 44% 20%
Niet gescoord 27% 5% 50%

Tegendoelpunten Antalyaspor

Aan de andere kant incasseerde Antalyaspor 45 doelpunten, gemiddeld 1,22 per wedstrijd. In 27% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,22 1,00 1,44
Minstens 1 tegendoelpunt 73% 68% 78%
Minstens 2 tegendoelpunten 38% 26% 50%
Minstens 3 tegendoelpunten 8% 5% 11%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 6%
De nul gehouden 27% 32% 22%

Over/under statistieken Antalyaspor

In een wedstrijd van Antalyaspor vallen er gemiddeld 2,65 doelpunten. In 51% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 30% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,65 2,79 2,50
Over 0.5 89% 95% 83%
Over 1.5 76% 79% 72%
Over 2.5 51% 53% 50%
Over 3.5 30% 26% 33%
Over 4.5 16% 26% 6%
Over 5.5 3% 0% 6%

Beide ploegen scoren bij Antalyaspor

In 57% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 68%, op verplaatsing tot 44%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 57% 68% 44%
Beide ploegen scoren + winst 27% 26% 28%
Beide ploegen scoren + gelijk 19% 26% 11%
Beide ploegen scoren + verlies 11% 16% 6%
Beide ploegen scoren + over 2.5 43% 42% 44%
Geen btts + over 2.5 8% 11% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 15% 17% 13%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 36% 39% 33%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 7%

Gebaseerd op 33 van de 37 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Antalyaspor scoorde 22 doelpunten voor rust en 26 erna, en kreeg er 12 tegen in de eerste helft en 29 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 39% 50% 27%
Eerste helft gelijk 45% 39% 53%
Eerste helft verloren 15% 11% 20%
Gescoord in de eerste helft 0,67 0,83 0,47
Tegen in de eerste helft 0,36 0,33 0,40
De nul gehouden in de eerste helft 70% 72% 67%
Niet gescoord in de eerste helft 52% 39% 67%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 30% 44% 13%
Tweede helft gelijk 39% 33% 47%
Tweede helft verloren 30% 22% 40%
Gescoord in de tweede helft 0,79 1,00 0,53
Tegen in de tweede helft 0,88 0,72 1,07
De nul gehouden in de tweede helft 39% 44% 33%
Niet gescoord in de tweede helft 42% 22% 67%
Meeste doelpunten in de eerste helft 21% 22% 20%
Meeste doelpunten in de tweede helft 55% 56% 53%
Evenveel in beide helften 24% 22% 27%

Gebaseerd op 33 van de 37 wedstrijden.

Wanneer scoort Antalyaspor?

De meeste doelpunten van Antalyaspor vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
6%
15%
6%
10%
17%
17%
8%
4%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
7%
5%
7%
12%
15%
12%
15%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Antalyaspor

Antalyaspor trapte gemiddeld 4,3 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,1 toe. In 51% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,30 4,53 4,06
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,08 3,42 4,78
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 76% 79% 72%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 51% 37% 67%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 22% 16% 28%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 8% 0% 17%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 51% 58% 44%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 43% 47% 39%

Kaartenstatistieken Antalyaspor

Antalyaspor kreeg gemiddeld 2,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,61 bij de tegenstander. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,00 1,61 2,47
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,61 2,11 3,20
Zelf over 1.5 kaarten 58% 50% 67%
Zelf over 2.5 kaarten 36% 28% 47%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 67% 61% 73%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 45% 28% 67%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 33% 11% 60%

Gebaseerd op 33 van de 37 wedstrijden.

Schoten en xG van Antalyaspor

De ploeg loste gemiddeld 11,1 schoten per wedstrijd, waarvan 4,1 op doel. Dat is een precisie van 37%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,08 11,53 10,61
Schoten op doel per wedstrijd 4,08 4,26 3,89
Schoten naast per wedstrijd 4,27 4,32 4,22
Schoten tegen per wedstrijd 11,68 10,47 12,94
Balbezit 48,7 48,7 48,6

Meest voorkomende uitslagen Antalyaspor

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 5 van de 37 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 5 14%
2 - 1 4 11%
1 - 0 4 11%
0 - 0 4 11%
0 - 2 4 11%
4 - 1 2 5%
3 - 0 2 5%
3 - 2 2 5%
2 - 2 2 5%
1 - 2 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Antalyaspor.

Antalyaspor · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook