Statistieken Antalyaspor 2014

Alle cijfers hieronder gaan over TFF 1. Lig 2014, 37 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Antalyaspor

Antalyaspor speelde 37 wedstrijden dit seizoen: 16 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 10 keer verloren. Dat levert 59 punten op, oftewel 1,59 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,83 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,37.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 37 16 11 10 62 48 14 59 1,59
Thuis 18 10 3 5 30 22 8 33 1,83
Uit 19 6 8 5 32 26 6 26 1,37
Punten per wedstrijd 1,59
Gescoord per wedstrijd 1,68
Tegen per wedstrijd 1,30
De nul gehouden 30%

Basisstatistieken Antalyaspor

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 43% 56% 32%
Gelijk 30% 17% 42%
Verloren 27% 28% 26%
Gescoord per wedstrijd 1,68 1,67 1,68
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,30 1,22 1,37
De nul gehouden 30% 33% 26%
Niet gescoord 16% 11% 21%
Als eerste gescoord 64% 83% 44%

Gebaseerd op 36 van de 37 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Antalyaspor

Antalyaspor scoorde 62 doelpunten, gemiddeld 1,68 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 54 minuten een doelpunt. In 51% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 16% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,68 1,67 1,68
Minstens 1 keer gescoord 84% 89% 79%
Minstens 2 keer gescoord 51% 56% 47%
Minstens 3 keer gescoord 27% 22% 32%
Minstens 4 keer gescoord 5% 0% 11%
In beide helften gescoord 42% 44% 39%
Niet gescoord 16% 11% 21%

Tegendoelpunten Antalyaspor

Aan de andere kant incasseerde Antalyaspor 48 doelpunten, gemiddeld 1,30 per wedstrijd. In 30% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,30 1,22 1,37
Minstens 1 tegendoelpunt 70% 67% 74%
Minstens 2 tegendoelpunten 35% 28% 42%
Minstens 3 tegendoelpunten 19% 17% 21%
Minstens 4 tegendoelpunten 5% 11% 0%
De nul gehouden 30% 33% 26%

Over/under statistieken Antalyaspor

In een wedstrijd van Antalyaspor vallen er gemiddeld 2,97 doelpunten. In 57% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 35% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,97 2,89 3,05
Over 0.5 95% 100% 89%
Over 1.5 81% 78% 84%
Over 2.5 57% 61% 53%
Over 3.5 35% 28% 42%
Over 4.5 19% 11% 26%
Over 5.5 8% 6% 11%

Beide ploegen scoren bij Antalyaspor

In 59% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 56%, op verplaatsing tot 63%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 59% 56% 63%
Beide ploegen scoren + winst 19% 22% 16%
Beide ploegen scoren + gelijk 24% 17% 32%
Beide ploegen scoren + verlies 16% 17% 16%
Beide ploegen scoren + over 2.5 46% 44% 47%
Geen btts + over 2.5 11% 17% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 19% 17% 22%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 31% 28% 33%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 6% 0%

Gebaseerd op 36 van de 37 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Antalyaspor scoorde 30 doelpunten voor rust en 29 erna, en kreeg er 14 tegen in de eerste helft en 31 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 47% 50% 44%
Eerste helft gelijk 39% 39% 39%
Eerste helft verloren 14% 11% 17%
Gescoord in de eerste helft 0,83 0,72 0,94
Tegen in de eerste helft 0,39 0,39 0,39
De nul gehouden in de eerste helft 69% 72% 67%
Niet gescoord in de eerste helft 36% 33% 39%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 36% 44% 28%
Tweede helft gelijk 25% 17% 33%
Tweede helft verloren 39% 39% 39%
Gescoord in de tweede helft 0,81 0,94 0,67
Tegen in de tweede helft 0,86 0,83 0,89
De nul gehouden in de tweede helft 42% 44% 39%
Niet gescoord in de tweede helft 39% 33% 44%
Meeste doelpunten in de eerste helft 22% 22% 22%
Meeste doelpunten in de tweede helft 53% 67% 39%
Evenveel in beide helften 25% 11% 39%

Gebaseerd op 36 van de 37 wedstrijden.

Wanneer scoort Antalyaspor?

De meeste doelpunten van Antalyaspor vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
12%
15%
10%
3%
14%
7%
7%
10%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
11%
2%
2%
9%
16%
9%
13%
24%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Antalyaspor

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Antalyaspor

Antalyaspor kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van Antalyaspor

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Antalyaspor

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 5 van de 37 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 5 14%
3 - 0 3 8%
2 - 0 3 8%
2 - 1 3 8%
1 - 0 3 8%
4 - 1 2 5%
3 - 3 2 5%
2 - 2 2 5%
1 - 2 2 5%
1 - 3 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Antalyaspor.

Antalyaspor · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook