Statistieken Antalyaspor 2020

Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2020, 40 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Antalyaspor

Antalyaspor speelde 40 wedstrijden dit seizoen: 9 keer gewonnen, 17 keer gelijk en 14 keer verloren. Dat levert 44 punten op, oftewel 1,10 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,25 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,95.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 40 9 17 14 41 55 -14 44 1,10
Thuis 20 6 7 7 24 28 -4 25 1,25
Uit 20 3 10 7 17 27 -10 19 0,95
Punten per wedstrijd 1,10
Gescoord per wedstrijd 1,03
Tegen per wedstrijd 1,38
De nul gehouden 33%

Basisstatistieken Antalyaspor

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 23% 30% 15%
Gelijk 43% 35% 50%
Verloren 35% 35% 35%
Gescoord per wedstrijd 1,03 1,20 0,85
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,38 1,40 1,35
De nul gehouden 33% 30% 35%
Niet gescoord 30% 25% 35%
Als eerste gescoord 35% 50% 20%

Doelpuntenstatistieken Antalyaspor

Antalyaspor scoorde 41 doelpunten, gemiddeld 1,03 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 88 minuten een doelpunt. In 28% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 30% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,03 1,20 0,85
Minstens 1 keer gescoord 70% 75% 65%
Minstens 2 keer gescoord 28% 35% 20%
Minstens 3 keer gescoord 5% 10% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 15% 25% 5%
Niet gescoord 30% 25% 35%

Tegendoelpunten Antalyaspor

Aan de andere kant incasseerde Antalyaspor 55 doelpunten, gemiddeld 1,38 per wedstrijd. In 33% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,38 1,40 1,35
Minstens 1 tegendoelpunt 68% 70% 65%
Minstens 2 tegendoelpunten 35% 30% 40%
Minstens 3 tegendoelpunten 18% 20% 15%
Minstens 4 tegendoelpunten 10% 10% 10%
De nul gehouden 33% 30% 35%

Over/under statistieken Antalyaspor

In een wedstrijd van Antalyaspor vallen er gemiddeld 2,40 doelpunten. In 38% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 30% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,40 2,60 2,20
Over 0.5 85% 90% 80%
Over 1.5 65% 75% 55%
Over 2.5 38% 35% 40%
Over 3.5 30% 30% 30%
Over 4.5 15% 20% 10%
Over 5.5 8% 10% 5%

Beide ploegen scoren bij Antalyaspor

In 53% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 55%, op verplaatsing tot 50%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 53% 55% 50%
Beide ploegen scoren + winst 5% 10% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 28% 25% 30%
Beide ploegen scoren + verlies 20% 20% 20%
Beide ploegen scoren + over 2.5 33% 30% 35%
Geen btts + over 2.5 5% 5% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 25% 10%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 23% 20% 25%
Beide ploegen scoren in beide helften 8% 15% 0%

Statistieken per helft

Antalyaspor scoorde 17 doelpunten voor rust en 24 erna, en kreeg er 28 tegen in de eerste helft en 27 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 23% 35% 10%
Eerste helft gelijk 40% 45% 35%
Eerste helft verloren 38% 20% 55%
Gescoord in de eerste helft 0,43 0,65 0,20
Tegen in de eerste helft 0,70 0,60 0,80
De nul gehouden in de eerste helft 55% 65% 45%
Niet gescoord in de eerste helft 63% 45% 80%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 30% 25% 35%
Tweede helft gelijk 35% 25% 45%
Tweede helft verloren 35% 50% 20%
Gescoord in de tweede helft 0,60 0,55 0,65
Tegen in de tweede helft 0,68 0,80 0,55
De nul gehouden in de tweede helft 50% 45% 55%
Niet gescoord in de tweede helft 53% 55% 50%
Meeste doelpunten in de eerste helft 23% 25% 20%
Meeste doelpunten in de tweede helft 38% 35% 40%
Evenveel in beide helften 40% 40% 40%

Wanneer scoort Antalyaspor?

De meeste doelpunten van Antalyaspor vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
7%
5%
17%
10%
7%
20%
12%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
15%
13%
11%
13%
7%
5%
9%
5%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Antalyaspor

Antalyaspor trapte gemiddeld 3,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,7 toe. In 55% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,75 3,00 4,50
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,68 4,15 5,20
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 73% 60% 85%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 55% 45% 65%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 23% 5% 40%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 8% 0% 15%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 48% 35% 60%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 33% 25% 40%

Kaartenstatistieken Antalyaspor

Antalyaspor kreeg gemiddeld 2,40 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,18 bij de tegenstander. In 70% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,40 2,65 2,15
Rode kaarten per wedstrijd 0,25 0,35 0,15
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,18 2,00 2,35
Zelf over 1.5 kaarten 63% 65% 60%
Zelf over 2.5 kaarten 45% 55% 35%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 70% 75% 65%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 58% 65% 50%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 38% 35% 40%

Schoten en xG van Antalyaspor

De ploeg loste gemiddeld 8,9 schoten per wedstrijd, waarvan 3,5 op doel. Dat is een precisie van 39%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 8,90 8,75 9,05
Schoten op doel per wedstrijd 3,45 3,60 3,30
Schoten naast per wedstrijd 3,40 3,40 3,40
Schoten tegen per wedstrijd 11,40 10,50 12,30
Balbezit 45,4 44,3 46,4

Meest voorkomende uitslagen Antalyaspor

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 8 van de 40 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 8 20%
0 - 0 6 15%
1 - 0 5 13%
2 - 2 3 8%
2 - 3 3 8%
1 - 2 3 8%
0 - 1 3 8%
3 - 1 2 5%
2 - 0 2 5%
2 - 4 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Antalyaspor.

Antalyaspor · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook