Statistieken Antalyaspor
Alle cijfers hieronder gaan over TFF 1. Lig 2026, 13 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Antalyaspor
Antalyaspor speelde 13 wedstrijden dit seizoen: 6 keer gewonnen, 1 keer gelijk en 6 keer verloren. Dat levert 19 punten op, oftewel 1,46 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,86 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,17.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 13 | 6 | 1 | 6 | 19 | 20 | -1 | 19 | 1,46 |
| Thuis | 7 | 2 | 0 | 5 | 12 | 16 | -4 | 6 | 0,86 |
| Uit | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 13 | 2,17 |
Basisstatistieken Antalyaspor
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 46% | 29% | 67% |
| Gelijk | 8% | 0% | 17% |
| Verloren | 46% | 71% | 17% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,46 | 1,71 | 1,17 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,54 | 2,29 | 0,67 |
| De nul gehouden | 31% | 14% | 50% |
| Niet gescoord | 15% | 14% | 17% |
| Als eerste gescoord | 46% | 43% | 50% |
Doelpuntenstatistieken Antalyaspor
Antalyaspor scoorde 19 doelpunten, gemiddeld 1,46 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 62 minuten een doelpunt. In 38% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 15% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,46 | 1,71 | 1,17 |
| Minstens 1 keer gescoord | 85% | 86% | 83% |
| Minstens 2 keer gescoord | 38% | 43% | 33% |
| Minstens 3 keer gescoord | 15% | 29% | 0% |
| Minstens 4 keer gescoord | 8% | 14% | 0% |
| In beide helften gescoord | 23% | 29% | 17% |
| Niet gescoord | 15% | 14% | 17% |
Tegendoelpunten Antalyaspor
Aan de andere kant incasseerde Antalyaspor 20 doelpunten, gemiddeld 1,54 per wedstrijd. In 31% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,54 | 2,29 | 0,67 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 69% | 86% | 50% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 54% | 86% | 17% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 23% | 43% | 0% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 8% | 14% | 0% |
| De nul gehouden | 31% | 14% | 50% |
Over/under statistieken Antalyaspor
In een wedstrijd van Antalyaspor vallen er gemiddeld 3,00 doelpunten. In 62% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 23% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,00 | 4,00 | 1,83 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 85% | 100% | 67% |
| Over 2.5 | 62% | 100% | 17% |
| Over 3.5 | 23% | 43% | 0% |
| Over 4.5 | 15% | 29% | 0% |
| Over 5.5 | 8% | 14% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Antalyaspor
In 54% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 71%, op verplaatsing tot 33%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 54% | 71% | 33% |
| Beide ploegen scoren + winst | 15% | 14% | 17% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 8% | 0% | 17% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 31% | 57% | 0% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 46% | 71% | 17% |
| Geen btts + over 2.5 | 15% | 29% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 8% | 14% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 31% | 43% | 17% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Antalyaspor scoorde 6 doelpunten voor rust en 13 erna, en kreeg er 9 tegen in de eerste helft en 11 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 38% | 43% | 33% |
| Eerste helft gelijk | 23% | 14% | 33% |
| Eerste helft verloren | 38% | 43% | 33% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,46 | 0,57 | 0,33 |
| Tegen in de eerste helft | 0,69 | 1,00 | 0,33 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 54% | 43% | 67% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 54% | 43% | 67% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 38% | 29% | 50% |
| Tweede helft gelijk | 31% | 29% | 33% |
| Tweede helft verloren | 31% | 43% | 17% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,00 | 1,14 | 0,83 |
| Tegen in de tweede helft | 0,85 | 1,29 | 0,33 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 38% | 14% | 67% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 38% | 43% | 33% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 23% | 29% | 17% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 62% | 71% | 50% |
| Evenveel in beide helften | 15% | 0% | 33% |
Wanneer scoort Antalyaspor?
De meeste doelpunten van Antalyaspor vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 26% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.
Hoekschopstatistieken Antalyaspor
Antalyaspor trapte gemiddeld 5,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 2,8 toe. In 46% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,08 | 6,29 | 3,67 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 2,77 | 1,57 | 4,17 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 69% | 57% | 83% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 46% | 57% | 33% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 8% | 14% | 0% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 0% | 0% | 0% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 69% | 86% | 50% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 54% | 57% | 50% |
Kaartenstatistieken Antalyaspor
Antalyaspor kreeg gemiddeld 1,77 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,31 bij de tegenstander. In 69% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,77 | 1,86 | 1,67 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,08 | 0,14 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,31 | 2,00 | 2,67 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 46% | 43% | 50% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 23% | 29% | 17% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 69% | 57% | 83% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 46% | 43% | 50% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 31% | 29% | 33% |
Schoten en xG van Antalyaspor
De ploeg loste gemiddeld 11,5 schoten per wedstrijd, waarvan 3,2 op doel. Dat is een precisie van 27%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11,54 | 12,29 | 10,67 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3,15 | 3,00 | 3,33 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,38 | 5,43 | 5,33 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 10,46 | 10,00 | 11,00 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,53 | 1,94 | 1,33 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,17 | 1,41 | 1,05 |
| Balbezit | 59,4 | 60,4 | 58,2 |
Meest voorkomende uitslagen Antalyaspor
De vaakst voorkomende uitslag is 1-2, in 3 van de 13 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 3 | 23% |
| 1 - 0 | 2 | 15% |
| 4 - 3 | 1 | 8% |
| 3 - 0 | 1 | 8% |
| 2 - 0 | 1 | 8% |
| 2 - 1 | 1 | 8% |
| 2 - 3 | 1 | 8% |
| 1 - 1 | 1 | 8% |
| 0 - 2 | 1 | 8% |
| 0 - 4 | 1 | 8% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Antalyaspor.
Spelersstatistieken Antalyaspor
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Sander van de Streek | 4 |
| Ahmet Sagat | 3 |
| Güray Vural | 2 |
| Nuno Miguel da Costa Jóia | 2 |
| Bugra Tivsiz Ensar | 1 |
Sander van de Streek is dit seizoen de topschutter van Antalyaspor (4). Daarachter volgen Ahmet Sagat (3) en Güray Vural (2).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Doğukan Sinik | 2 |
| Sander van de Streek | 2 |
| Bünyamin Balcı | 1 |
| Güray Vural | 1 |
| Hasan Yakub İlçin | 1 |
Doğukan Sinik gaf de meeste assists bij Antalyaspor (2). Daarachter volgen Sander van de Streek (2) en Bünyamin Balcı (1).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Bünyamin Balcı | 13 |
| Samet Karakoç | 13 |
| Sander van de Streek | 13 |
| Bugra Tivsiz Ensar | 12 |
| Soner Dikmen | 12 |
Bünyamin Balcı speelde de meeste wedstrijden voor Antalyaspor (13). Daarachter volgen Samet Karakoç (13) en Sander van de Streek (13).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Bünyamin Balcı | 4 |
| Güray Vural | 4 |
| Francis Beny Nzaba | 2 |
| Pedro Filipe Barbosa Moreira | 2 |
| Soner Dikmen | 2 |
Bünyamin Balcı pakte de meeste kaarten bij Antalyaspor (4). Daarachter volgen Güray Vural (4) en Francis Beny Nzaba (2).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sander van de Streek | 6 |
| 2 | Ahmet Sagat | 3 |
| 2 | Güray Vural | 3 |
| 2 | Nuno Miguel da Costa Jóia | 3 |
| 5 | Doğukan Sinik | 2 |
| 5 | Nikola Storm | 2 |
| 7 | Bugra Tivsiz Ensar | 1 |
| 7 | Bünyamin Balcı | 1 |
| 7 | Francis Beny Nzaba | 1 |
| 7 | Hasan Yakub İlçin | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sander van de Streek | 4 |
| 2 | Ahmet Sagat | 3 |
| 3 | Güray Vural | 2 |
| 3 | Nuno Miguel da Costa Jóia | 2 |
| 5 | Bugra Tivsiz Ensar | 1 |
| 5 | Francis Beny Nzaba | 1 |
| 5 | Nikola Storm | 1 |
| 5 | Ramzi Safouri | 1 |
| 5 | Samet Yalçın | 1 |
| 5 | Soner Dikmen | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nuno Miguel da Costa Jóia | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sander van de Streek | 27 |
| 2 | Nuno Miguel da Costa Jóia | 9 |
| 3 | Ahmet Sagat | 7 |
| 3 | Ramzi Safouri | 7 |
| 3 | Soner Dikmen | 7 |
| 6 | Erdoğan Yeşilyurt | 6 |
| 6 | Samet Karakoç | 6 |
| 8 | Bugra Tivsiz Ensar | 5 |
| 8 | Bünyamin Balcı | 5 |
| 8 | Doğukan Sinik | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sander van de Streek | 8 |
| 2 | Ahmet Sagat | 4 |
| 3 | Nuno Miguel da Costa Jóia | 3 |
| 3 | Soner Dikmen | 3 |
| 5 | Bünyamin Balcı | 2 |
| 5 | Güray Vural | 2 |
| 5 | Nikola Storm | 2 |
| 5 | Ramzi Safouri | 2 |
| 5 | Samet Karakoç | 2 |
| 10 | Bugra Tivsiz Ensar | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sander van de Streek | 29,6% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sander van de Streek | 14,8% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sander van de Streek | 14 |
| 2 | Bünyamin Balcı | 13 |
| 2 | Ramzi Safouri | 13 |
| 4 | Pedro Filipe Barbosa Moreira | 12 |
| 5 | Erdoğan Yeşilyurt | 9 |
| 6 | Doğukan Sinik | 7 |
| 6 | Güray Vural | 7 |
| 6 | Nuno Miguel da Costa Jóia | 7 |
| 9 | Nikola Storm | 6 |
| 9 | Ömer Faruk Beyaz | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bugra Tivsiz Ensar | 761 |
| 2 | Samet Karakoç | 684 |
| 3 | Bünyamin Balcı | 616 |
| 4 | Francis Beny Nzaba | 546 |
| 5 | Pedro Filipe Barbosa Moreira | 523 |
| 6 | Soner Dikmen | 356 |
| 7 | Ramzi Safouri | 301 |
| 8 | Sander van de Streek | 264 |
| 9 | Jesper Ceesay | 236 |
| 10 | Güray Vural | 202 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Francis Beny Nzaba | 96,3% |
| 2 | Bugra Tivsiz Ensar | 94,1% |
| 3 | Soner Dikmen | 90,4% |
| 4 | Samet Karakoç | 87,8% |
| 5 | Bünyamin Balcı | 87,0% |
| 6 | Pedro Filipe Barbosa Moreira | 85,2% |
| 7 | Ramzi Safouri | 83,6% |
| 8 | Fotis Pseftis | 81,6% |
| 9 | Güray Vural | 80,5% |
| 10 | Sander van de Streek | 75,4% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sander van de Streek | 24 |
| 2 | Bünyamin Balcı | 22 |
| 3 | Pedro Filipe Barbosa Moreira | 20 |
| 4 | Bugra Tivsiz Ensar | 12 |
| 5 | Soner Dikmen | 11 |
| 6 | Samet Karakoç | 10 |
| 7 | Jesper Ceesay | 9 |
| 8 | Güray Vural | 8 |
| 9 | Doğukan Sinik | 7 |
| 9 | Ramzi Safouri | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Samet Karakoç | 15 |
| 2 | Bugra Tivsiz Ensar | 11 |
| 2 | Bünyamin Balcı | 11 |
| 2 | Francis Beny Nzaba | 11 |
| 5 | Güray Vural | 9 |
| 6 | Pedro Filipe Barbosa Moreira | 6 |
| 7 | Jesper Ceesay | 5 |
| 7 | Sander van de Streek | 5 |
| 7 | Soner Dikmen | 5 |
| 10 | Doğukan Sinik | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bugra Tivsiz Ensar | 6 |
| 2 | Bünyamin Balcı | 4 |
| 3 | Francis Beny Nzaba | 3 |
| 3 | Sander van de Streek | 3 |
| 3 | Soner Dikmen | 3 |
| 6 | Samet Karakoç | 2 |
| 7 | Ahmet Sagat | 1 |
| 7 | Erdoğan Yeşilyurt | 1 |
| 7 | Ömer Faruk Beyaz | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sander van de Streek | 56 |
| 2 | Samet Karakoç | 48 |
| 3 | Bünyamin Balcı | 47 |
| 4 | Pedro Filipe Barbosa Moreira | 45 |
| 5 | Bugra Tivsiz Ensar | 42 |
| 6 | Ramzi Safouri | 40 |
| 7 | Doğukan Sinik | 31 |
| 8 | Nuno Miguel da Costa Jóia | 30 |
| 9 | Soner Dikmen | 27 |
| 10 | Jesper Ceesay | 18 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pedro Filipe Barbosa Moreira | 67,2% |
| 2 | Bugra Tivsiz Ensar | 61,8% |
| 3 | Ramzi Safouri | 58,8% |
| 4 | Bünyamin Balcı | 58,0% |
| 5 | Nuno Miguel da Costa Jóia | 56,6% |
| 6 | Samet Karakoç | 55,8% |
| 7 | Soner Dikmen | 52,9% |
| 8 | Sander van de Streek | 45,2% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Samet Karakoç | 6 |
| 2 | Güray Vural | 5 |
| 3 | Pedro Filipe Barbosa Moreira | 4 |
| 3 | Ramzi Safouri | 4 |
| 3 | Sander van de Streek | 4 |
| 6 | Bünyamin Balcı | 3 |
| 7 | Nikola Storm | 2 |
| 7 | Ömer Faruk Beyaz | 2 |
| 9 | Abdullah Yiğiter | 1 |
| 9 | Bugra Tivsiz Ensar | 1 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Doğukan Sinik | 12 |
| 2 | Nuno Miguel da Costa Jóia | 10 |
| 3 | Sander van de Streek | 9 |
| 4 | Bünyamin Balcı | 7 |
| 4 | Ramzi Safouri | 7 |
| 6 | Bugra Tivsiz Ensar | 6 |
| 7 | Ömer Faruk Beyaz | 5 |
| 8 | Pedro Filipe Barbosa Moreira | 3 |
| 8 | Samet Karakoç | 3 |
| 10 | Güray Vural | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sander van de Streek | 45,0% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Fotis Pseftis | 5 |
| 2 | Julián Cuesta Díaz | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Fotis Pseftis | 21 |
| 2 | Abdullah Yiğiter | 11 |
| 3 | Julián Cuesta Díaz | 5 |
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bünyamin Balcı | 4 |
| 2 | Güray Vural | 3 |
| 3 | Francis Beny Nzaba | 2 |
| 3 | Pedro Filipe Barbosa Moreira | 2 |
| 3 | Soner Dikmen | 2 |
| 6 | Ahmet Sagat | 1 |
| 6 | Bugra Tivsiz Ensar | 1 |
| 6 | Jesper Ceesay | 1 |
| 6 | Ramzi Safouri | 1 |
| 6 | Samet Karakoç | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Güray Vural | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sander van de Streek | 17 |
| 2 | Samet Karakoç | 13 |
| 3 | Francis Beny Nzaba | 10 |
| 3 | Soner Dikmen | 10 |
| 5 | Ahmet Sagat | 9 |
| 5 | Bugra Tivsiz Ensar | 9 |
| 5 | Bünyamin Balcı | 9 |
| 5 | Doğukan Sinik | 9 |
| 5 | Jesper Ceesay | 9 |
| 5 | Pedro Filipe Barbosa Moreira | 9 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ramzi Safouri | 17 |
| 2 | Bünyamin Balcı | 14 |
| 2 | Nuno Miguel da Costa Jóia | 14 |
| 2 | Soner Dikmen | 14 |
| 5 | Samet Karakoç | 12 |
| 6 | Doğukan Sinik | 11 |
| 6 | Sander van de Streek | 11 |
| 8 | Pedro Filipe Barbosa Moreira | 10 |
| 9 | Bugra Tivsiz Ensar | 7 |
| 10 | Erdoğan Yeşilyurt | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Güray Vural | 6 |
| 2 | Ahmet Sagat | 3 |
| 2 | Nikola Storm | 3 |
| 2 | Nuno Miguel da Costa Jóia | 3 |
| 2 | Samet Karakoç | 3 |
| 2 | Sander van de Streek | 3 |
| 7 | Bünyamin Balcı | 2 |
| 7 | Doğukan Sinik | 2 |
| 7 | Soner Dikmen | 2 |
| 10 | Ramzi Safouri | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bünyamin Balcı | 1.163 |
| 2 | Samet Karakoç | 1.122 |
| 3 | Sander van de Streek | 1.074 |
| 4 | Bugra Tivsiz Ensar | 964 |
| 5 | Pedro Filipe Barbosa Moreira | 927 |
| 6 | Soner Dikmen | 770 |
| 7 | Francis Beny Nzaba | 720 |
| 8 | Fotis Pseftis | 672 |
| 9 | Ramzi Safouri | 559 |
| 10 | Güray Vural | 501 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bünyamin Balcı | 13 |
| 1 | Sander van de Streek | 13 |
| 3 | Samet Karakoç | 12 |
| 3 | Soner Dikmen | 12 |
| 5 | Bugra Tivsiz Ensar | 11 |
| 5 | Pedro Filipe Barbosa Moreira | 11 |
| 7 | Francis Beny Nzaba | 9 |
| 8 | Erdoğan Yeşilyurt | 8 |
| 8 | Fotis Pseftis | 8 |
| 10 | Güray Vural | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ramzi Safouri | 7,07 |
| 2 | Pedro Filipe Barbosa Moreira | 6,99 |
| 3 | Nuno Miguel da Costa Jóia | 6,97 |
| 4 | Bugra Tivsiz Ensar | 6,95 |
| 5 | Bünyamin Balcı | 6,88 |
| 6 | Sander van de Streek | 6,84 |
| 7 | Francis Beny Nzaba | 6,82 |
| 8 | Fotis Pseftis | 6,79 |
| 9 | Güray Vural | 6,78 |
| 10 | Soner Dikmen | 6,73 |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Antalyaspor · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers