Statistieken Antalyaspor 2017

Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2017, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Antalyaspor

Antalyaspor speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 16 keer verloren. Dat levert 38 punten op, oftewel 1,12 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,47 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,76.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 10 8 16 40 59 -19 38 1,12
Thuis 17 7 4 6 25 23 2 25 1,47
Uit 17 3 4 10 15 36 -21 13 0,76
Punten per wedstrijd 1,12
Gescoord per wedstrijd 1,18
Tegen per wedstrijd 1,74
De nul gehouden 15%

Basisstatistieken Antalyaspor

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 29% 41% 18%
Gelijk 24% 24% 24%
Verloren 47% 35% 59%
Gescoord per wedstrijd 1,18 1,47 0,88
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,74 1,35 2,12
De nul gehouden 15% 18% 12%
Niet gescoord 26% 18% 35%
Als eerste gescoord 41% 41% 41%

Doelpuntenstatistieken Antalyaspor

Antalyaspor scoorde 40 doelpunten, gemiddeld 1,18 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 77 minuten een doelpunt. In 32% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 26% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,18 1,47 0,88
Minstens 1 keer gescoord 74% 82% 65%
Minstens 2 keer gescoord 32% 47% 18%
Minstens 3 keer gescoord 12% 18% 6%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 29% 41% 18%
Niet gescoord 26% 18% 35%

Tegendoelpunten Antalyaspor

Aan de andere kant incasseerde Antalyaspor 59 doelpunten, gemiddeld 1,74 per wedstrijd. In 15% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,74 1,35 2,12
Minstens 1 tegendoelpunt 85% 82% 88%
Minstens 2 tegendoelpunten 50% 35% 65%
Minstens 3 tegendoelpunten 26% 12% 41%
Minstens 4 tegendoelpunten 12% 6% 18%
De nul gehouden 15% 18% 12%

Over/under statistieken Antalyaspor

In een wedstrijd van Antalyaspor vallen er gemiddeld 2,91 doelpunten. In 62% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 32% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,91 2,82 3,00
Over 0.5 94% 94% 94%
Over 1.5 88% 88% 88%
Over 2.5 62% 65% 59%
Over 3.5 32% 29% 35%
Over 4.5 15% 6% 24%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Antalyaspor

In 65% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 71%, op verplaatsing tot 59%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 65% 71% 59%
Beide ploegen scoren + winst 21% 29% 12%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 18% 18%
Beide ploegen scoren + verlies 26% 24% 29%
Beide ploegen scoren + over 2.5 50% 59% 41%
Geen btts + over 2.5 12% 6% 18%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 26% 41% 12%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 29% 29% 29%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 6% 6%

Statistieken per helft

Antalyaspor scoorde 18 doelpunten voor rust en 22 erna, en kreeg er 26 tegen in de eerste helft en 33 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 24% 18% 29%
Eerste helft gelijk 38% 53% 24%
Eerste helft verloren 38% 29% 47%
Gescoord in de eerste helft 0,53 0,65 0,41
Tegen in de eerste helft 0,76 0,71 0,82
De nul gehouden in de eerste helft 41% 35% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 50% 41% 59%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 26% 41% 12%
Tweede helft gelijk 32% 29% 35%
Tweede helft verloren 41% 29% 53%
Gescoord in de tweede helft 0,65 0,82 0,47
Tegen in de tweede helft 0,97 0,65 1,29
De nul gehouden in de tweede helft 35% 47% 24%
Niet gescoord in de tweede helft 47% 35% 59%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 35% 18%
Meeste doelpunten in de tweede helft 38% 24% 53%
Evenveel in beide helften 35% 41% 29%

Wanneer scoort Antalyaspor?

De meeste doelpunten van Antalyaspor vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 25% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
15%
10%
8%
5%
8%
13%
5%
13%
25%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
8%
7%
12%
12%
8%
17%
8%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Antalyaspor

Antalyaspor trapte gemiddeld 4,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,2 toe. In 64% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,48 5,19 3,82
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,24 4,44 6,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 94% 100% 88%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 64% 50% 76%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 39% 31% 47%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 12% 19% 6%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 64% 69% 59%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 58% 63% 53%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Antalyaspor

Antalyaspor kreeg gemiddeld 2,59 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,24 bij de tegenstander. In 74% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,59 2,59 2,59
Rode kaarten per wedstrijd 0,12 0,12 0,12
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,24 2,24 2,24
Zelf over 1.5 kaarten 74% 76% 71%
Zelf over 2.5 kaarten 50% 53% 47%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 74% 71% 76%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 59% 59% 59%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 44% 41% 47%

Schoten en xG van Antalyaspor

De ploeg loste gemiddeld 12,2 schoten per wedstrijd, waarvan 4,4 op doel. Dat is een precisie van 36%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,21 14,25 10,29
Schoten op doel per wedstrijd 4,39 5,63 3,24
Schoten naast per wedstrijd 5,15 5,56 4,76
Schoten tegen per wedstrijd 12,52 10,56 14,35
Balbezit 49,6 50,8 48,6

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Antalyaspor

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 5 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 5 15%
2 - 1 4 12%
1 - 2 3 9%
1 - 4 3 9%
0 - 2 3 9%
3 - 1 2 6%
1 - 3 2 6%
0 - 0 2 6%
0 - 3 2 6%
3 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Antalyaspor.

Spelersstatistieken Antalyaspor

Topschutters
Speler Doelpunten
Deniz Kadah 9
Souleymane Doukara 6
Samuel Eto'o Fils 6
Maicon Marques Bitencourt 5
Emre Güral 4

Deniz Kadah is dit seizoen de topschutter van Antalyaspor (9). Daarachter volgen Souleymane Doukara (6) en Samuel Eto'o Fils (6).

Topschutters Antalyaspor

Meeste assists
Speler Assists
Souleymane Doukara 6
Sakıb Aytaç 4
Deniz Kadah 3
Maicon Marques Bitencourt 3
Samuel Eto'o Fils 3

Souleymane Doukara gaf de meeste assists bij Antalyaspor (6). Daarachter volgen Sakıb Aytaç (4) en Deniz Kadah (3).

Assists Antalyaspor

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Diego Ângelo de Oliveira 32
Maicon Marques Bitencourt 30
Charles Fernando Basilio da Silva 30
Ondrej Celustka 29
Sakıb Aytaç 28

Diego Ângelo de Oliveira speelde de meeste wedstrijden voor Antalyaspor (32). Daarachter volgen Maicon Marques Bitencourt (30) en Charles Fernando Basilio da Silva (30).

Wedstrijden Antalyaspor

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Charles Fernando Basilio da Silva 11
Yekta Kurtuluş 7
Diego Ângelo de Oliveira 7
William Vainqueur 6
Maicon Marques Bitencourt 6

Charles Fernando Basilio da Silva pakte de meeste kaarten bij Antalyaspor (11). Daarachter volgen Yekta Kurtuluş (7) en Diego Ângelo de Oliveira (7).

Kaarten Antalyaspor

Antalyaspor · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook