Statistieken Antalyaspor 2024
Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2024, 36 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Antalyaspor
Antalyaspor speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 12 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 16 keer verloren. Dat levert 44 punten op, oftewel 1,22 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,89 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,56.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 36 | 12 | 8 | 16 | 37 | 62 | -25 | 44 | 1,22 |
| Thuis | 18 | 10 | 4 | 4 | 23 | 22 | 1 | 34 | 1,89 |
| Uit | 18 | 2 | 4 | 12 | 14 | 40 | -26 | 10 | 0,56 |
Basisstatistieken Antalyaspor
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 33% | 56% | 11% |
| Gelijk | 22% | 22% | 22% |
| Verloren | 44% | 22% | 67% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,03 | 1,28 | 0,78 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,72 | 1,22 | 2,22 |
| De nul gehouden | 19% | 28% | 11% |
| Niet gescoord | 42% | 33% | 50% |
| Als eerste gescoord | 25% | 33% | 17% |
Doelpuntenstatistieken Antalyaspor
Antalyaspor scoorde 37 doelpunten, gemiddeld 1,03 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 88 minuten een doelpunt. In 36% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 42% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,03 | 1,28 | 0,78 |
| Minstens 1 keer gescoord | 58% | 67% | 50% |
| Minstens 2 keer gescoord | 36% | 50% | 22% |
| Minstens 3 keer gescoord | 8% | 11% | 6% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 17% | 22% | 11% |
| Niet gescoord | 42% | 33% | 50% |
Tegendoelpunten Antalyaspor
Aan de andere kant incasseerde Antalyaspor 62 doelpunten, gemiddeld 1,72 per wedstrijd. In 19% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,72 | 1,22 | 2,22 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 81% | 72% | 89% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 50% | 33% | 67% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 22% | 11% | 33% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 14% | 6% | 22% |
| De nul gehouden | 19% | 28% | 11% |
Over/under statistieken Antalyaspor
In een wedstrijd van Antalyaspor vallen er gemiddeld 2,75 doelpunten. In 56% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 25% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,75 | 2,50 | 3,00 |
| Over 0.5 | 86% | 83% | 89% |
| Over 1.5 | 81% | 78% | 83% |
| Over 2.5 | 56% | 56% | 56% |
| Over 3.5 | 25% | 17% | 33% |
| Over 4.5 | 19% | 17% | 22% |
| Over 5.5 | 6% | 0% | 11% |
Beide ploegen scoren bij Antalyaspor
In 53% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 56%, op verplaatsing tot 50%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 53% | 56% | 50% |
| Beide ploegen scoren + winst | 28% | 44% | 11% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 8% | 6% | 11% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 17% | 6% | 28% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 44% | 50% | 39% |
| Geen btts + over 2.5 | 11% | 6% | 17% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 22% | 17% | 28% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 19% | 28% | 11% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 6% | 0% | 11% |
Statistieken per helft
Antalyaspor scoorde 16 doelpunten voor rust en 21 erna, en kreeg er 32 tegen in de eerste helft en 30 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 17% | 22% | 11% |
| Eerste helft gelijk | 42% | 61% | 22% |
| Eerste helft verloren | 42% | 17% | 67% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,44 | 0,50 | 0,39 |
| Tegen in de eerste helft | 0,89 | 0,50 | 1,28 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 42% | 67% | 17% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 69% | 67% | 72% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 31% | 39% | 22% |
| Tweede helft gelijk | 33% | 33% | 33% |
| Tweede helft verloren | 36% | 28% | 44% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,58 | 0,78 | 0,39 |
| Tegen in de tweede helft | 0,83 | 0,72 | 0,94 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 47% | 44% | 50% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 56% | 44% | 67% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 36% | 28% | 44% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 36% | 50% | 22% |
| Evenveel in beide helften | 28% | 22% | 33% |
Wanneer scoort Antalyaspor?
De meeste doelpunten van Antalyaspor vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 30% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 21 en 30.
Hoekschopstatistieken Antalyaspor
Antalyaspor trapte gemiddeld 4,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,6 toe. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,09 | 4,63 | 3,56 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,59 | 4,56 | 4,63 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 78% | 75% | 81% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 50% | 63% | 38% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 28% | 38% | 19% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 9% | 13% | 6% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 59% | 75% | 44% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 31% | 31% | 31% |
Gebaseerd op 32 van de 36 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Antalyaspor
Antalyaspor kreeg gemiddeld 2,08 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,08 bij de tegenstander. In 56% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,08 | 2,11 | 2,06 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,06 | 0,00 | 0,11 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,08 | 2,11 | 2,06 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 58% | 61% | 56% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 33% | 33% | 33% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 56% | 56% | 56% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 33% | 33% | 33% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 28% | 22% | 33% |
Schoten en xG van Antalyaspor
De ploeg loste gemiddeld 10,3 schoten per wedstrijd, waarvan 3,4 op doel. Dat is een precisie van 33%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10,31 | 11,31 | 9,31 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3,41 | 3,94 | 2,88 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,78 | 5,31 | 4,25 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 11,78 | 10,63 | 12,94 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,12 | 1,20 | 1,04 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,47 | 1,24 | 1,68 |
| Balbezit | 52,2 | 53,4 | 50,9 |
Gebaseerd op 32 van de 36 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Antalyaspor
De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 7 van de 36 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 7 | 19% |
| 0 - 0 | 5 | 14% |
| 0 - 2 | 5 | 14% |
| 3 - 2 | 3 | 8% |
| 1 - 1 | 3 | 8% |
| 1 - 2 | 2 | 6% |
| 0 - 3 | 2 | 6% |
| 2 - 0 | 1 | 3% |
| 2 - 4 | 1 | 3% |
| 2 - 5 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Antalyaspor.
Spelersstatistieken Antalyaspor
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Adolfo Julián Gaich | 8 |
| Braian José Samudio Segovia | 7 |
| Sam Larsson | 6 |
| Ramzi Safouri | 4 |
| Soner Dikmen | 4 |
Adolfo Julián Gaich is dit seizoen de topschutter van Antalyaspor (8). Daarachter volgen Braian José Samudio Segovia (7) en Sam Larsson (6).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Jakub Kałuziński | 8 |
| Sam Larsson | 5 |
| Erdoğan Yeşilyurt | 4 |
| Mert Yılmaz | 2 |
| Kenan Pirić | 1 |
Jakub Kałuziński gaf de meeste assists bij Antalyaspor (8). Daarachter volgen Sam Larsson (5) en Erdoğan Yeşilyurt (4).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Abdullah Yiğiter | 36 |
| Braian José Samudio Segovia | 35 |
| Jakub Kałuziński | 35 |
| Adolfo Julián Gaich | 34 |
| Thalisson Kelven da Silva | 34 |
Abdullah Yiğiter speelde de meeste wedstrijden voor Antalyaspor (36). Daarachter volgen Braian José Samudio Segovia (35) en Jakub Kałuziński (35).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Erdal Rakip | 11 |
| Thalisson Kelven da Silva | 10 |
| Moussa Djenepo | 8 |
| Veysel Sarı | 6 |
| Jakub Kałuziński | 6 |
Erdal Rakip pakte de meeste kaarten bij Antalyaspor (11). Daarachter volgen Thalisson Kelven da Silva (10) en Moussa Djenepo (8).
Antalyaspor · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers