Statistieken Antalyaspor 2022

Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2022, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Antalyaspor

Antalyaspor speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 17 keer verloren. Dat levert 41 punten op, oftewel 1,14 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,50 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,78.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 11 8 17 46 55 -9 41 1,14
Thuis 18 8 3 7 31 26 5 27 1,50
Uit 18 3 5 10 15 29 -14 14 0,78
Punten per wedstrijd 1,14
Gescoord per wedstrijd 1,28
Tegen per wedstrijd 1,53
De nul gehouden 25%

Basisstatistieken Antalyaspor

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 31% 44% 17%
Gelijk 22% 17% 28%
Verloren 47% 39% 56%
Gescoord per wedstrijd 1,28 1,72 0,83
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,53 1,44 1,61
De nul gehouden 25% 22% 28%
Niet gescoord 36% 28% 44%
Als eerste gescoord 31% 41% 22%

Gebaseerd op 35 van de 36 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Antalyaspor

Antalyaspor scoorde 46 doelpunten, gemiddeld 1,28 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 70 minuten een doelpunt. In 33% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 36% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,28 1,72 0,83
Minstens 1 keer gescoord 64% 72% 56%
Minstens 2 keer gescoord 33% 44% 22%
Minstens 3 keer gescoord 19% 33% 6%
Minstens 4 keer gescoord 8% 17% 0%
In beide helften gescoord 20% 35% 6%
Niet gescoord 36% 28% 44%

Tegendoelpunten Antalyaspor

Aan de andere kant incasseerde Antalyaspor 55 doelpunten, gemiddeld 1,53 per wedstrijd. In 25% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,53 1,44 1,61
Minstens 1 tegendoelpunt 75% 78% 72%
Minstens 2 tegendoelpunten 56% 56% 56%
Minstens 3 tegendoelpunten 17% 11% 22%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 6%
De nul gehouden 25% 22% 28%

Over/under statistieken Antalyaspor

In een wedstrijd van Antalyaspor vallen er gemiddeld 2,81 doelpunten. In 47% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 31% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,81 3,17 2,44
Over 0.5 92% 94% 89%
Over 1.5 78% 83% 72%
Over 2.5 47% 67% 28%
Over 3.5 31% 39% 22%
Over 4.5 17% 17% 17%
Over 5.5 11% 11% 11%

Beide ploegen scoren bij Antalyaspor

In 47% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 56%, op verplaatsing tot 39%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 47% 56% 39%
Beide ploegen scoren + winst 14% 28% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 14% 11% 17%
Beide ploegen scoren + verlies 19% 17% 22%
Beide ploegen scoren + over 2.5 39% 50% 28%
Geen btts + over 2.5 8% 17% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 23% 24% 22%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 23% 24% 22%
Beide ploegen scoren in beide helften 9% 12% 6%

Gebaseerd op 35 van de 36 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Antalyaspor scoorde 20 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 20 tegen in de eerste helft en 35 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 26% 35% 17%
Eerste helft gelijk 46% 47% 44%
Eerste helft verloren 29% 18% 39%
Gescoord in de eerste helft 0,57 0,71 0,44
Tegen in de eerste helft 0,57 0,53 0,61
De nul gehouden in de eerste helft 54% 59% 50%
Niet gescoord in de eerste helft 57% 47% 67%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 26% 41% 11%
Tweede helft gelijk 31% 24% 39%
Tweede helft verloren 43% 35% 50%
Gescoord in de tweede helft 0,66 0,94 0,39
Tegen in de tweede helft 1,00 1,00 1,00
De nul gehouden in de tweede helft 37% 41% 33%
Niet gescoord in de tweede helft 60% 47% 72%
Meeste doelpunten in de eerste helft 23% 24% 22%
Meeste doelpunten in de tweede helft 51% 65% 39%
Evenveel in beide helften 26% 12% 39%

Gebaseerd op 35 van de 36 wedstrijden.

Wanneer scoort Antalyaspor?

De meeste doelpunten van Antalyaspor vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 23% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
2%
7%
12%
16%
19%
16%
5%
0%
23%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
4%
11%
9%
9%
24%
11%
7%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Antalyaspor

Antalyaspor trapte gemiddeld 4,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,3 toe. In 51% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,60 5,65 3,61
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,29 3,82 4,72
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 77% 88% 67%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 51% 53% 50%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 20% 29% 11%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 11% 12% 11%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 54% 65% 44%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 43% 59% 28%

Gebaseerd op 35 van de 36 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Antalyaspor

Antalyaspor kreeg gemiddeld 1,94 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,40 bij de tegenstander. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,94 1,94 1,94
Rode kaarten per wedstrijd 0,17 0,29 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,40 2,76 2,06
Zelf over 1.5 kaarten 71% 71% 72%
Zelf over 2.5 kaarten 40% 47% 33%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 71% 71% 72%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 40% 53% 28%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 31% 47% 17%

Gebaseerd op 35 van de 36 wedstrijden.

Schoten en xG van Antalyaspor

De ploeg loste gemiddeld 12,5 schoten per wedstrijd, waarvan 4,4 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,51 14,76 10,39
Schoten op doel per wedstrijd 4,37 5,65 3,17
Schoten naast per wedstrijd 5,23 6,00 4,50
Schoten tegen per wedstrijd 11,80 12,00 11,61
Balbezit 49,1 48,0 50,2

Gebaseerd op 35 van de 36 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Antalyaspor

De vaakst voorkomende uitslag is 0-2, in 7 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 2 7 19%
1 - 0 3 8%
1 - 1 3 8%
1 - 2 3 8%
0 - 0 3 8%
1 - 3 2 6%
0 - 1 2 6%
5 - 2 1 3%
4 - 0 1 3%
4 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Antalyaspor.

Antalyaspor · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook