Statistieken Galatasaray 2025
Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2025, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Galatasaray
Galatasaray speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 24 keer gewonnen, 5 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 77 punten op, oftewel 2,26 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,53 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,00.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 24 | 5 | 5 | 77 | 30 | 47 | 77 | 2,26 |
| Thuis | 17 | 13 | 4 | 0 | 46 | 14 | 32 | 43 | 2,53 |
| Uit | 17 | 11 | 1 | 5 | 31 | 16 | 15 | 34 | 2,00 |
Basisstatistieken Galatasaray
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 71% | 76% | 65% |
| Gelijk | 15% | 24% | 6% |
| Verloren | 15% | 0% | 29% |
| Gescoord per wedstrijd | 2,26 | 2,71 | 1,82 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,88 | 0,82 | 0,94 |
| De nul gehouden | 35% | 35% | 35% |
| Niet gescoord | 12% | 6% | 18% |
| Als eerste gescoord | 71% | 65% | 76% |
Doelpuntenstatistieken Galatasaray
Galatasaray scoorde 77 doelpunten, gemiddeld 2,26 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 40 minuten een doelpunt. In 65% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 12% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 2,26 | 2,71 | 1,82 |
| Minstens 1 keer gescoord | 88% | 94% | 82% |
| Minstens 2 keer gescoord | 65% | 76% | 53% |
| Minstens 3 keer gescoord | 56% | 76% | 35% |
| Minstens 4 keer gescoord | 15% | 18% | 12% |
| In beide helften gescoord | 47% | 59% | 35% |
| Niet gescoord | 12% | 6% | 18% |
Tegendoelpunten Galatasaray
Aan de andere kant incasseerde Galatasaray 30 doelpunten, gemiddeld 0,88 per wedstrijd. In 35% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,88 | 0,82 | 0,94 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 65% | 65% | 65% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 18% | 18% | 18% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 3% | 0% | 6% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 3% | 0% | 6% |
| De nul gehouden | 35% | 35% | 35% |
Over/under statistieken Galatasaray
In een wedstrijd van Galatasaray vallen er gemiddeld 3,15 doelpunten. In 68% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 41% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,15 | 3,53 | 2,76 |
| Over 0.5 | 97% | 94% | 100% |
| Over 1.5 | 85% | 94% | 76% |
| Over 2.5 | 68% | 76% | 59% |
| Over 3.5 | 41% | 53% | 29% |
| Over 4.5 | 18% | 24% | 12% |
| Over 5.5 | 6% | 12% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Galatasaray
In 56% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 65%, op verplaatsing tot 47%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 56% | 65% | 47% |
| Beide ploegen scoren + winst | 38% | 47% | 29% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 12% | 18% | 6% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 6% | 0% | 12% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 44% | 47% | 41% |
| Geen btts + over 2.5 | 24% | 29% | 18% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 9% | 6% | 12% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 35% | 47% | 24% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Galatasaray scoorde 32 doelpunten voor rust en 45 erna, en kreeg er 9 tegen in de eerste helft en 21 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 59% | 59% | 59% |
| Eerste helft gelijk | 24% | 24% | 24% |
| Eerste helft verloren | 18% | 18% | 18% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,94 | 0,88 | 1,00 |
| Tegen in de eerste helft | 0,26 | 0,24 | 0,29 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 74% | 76% | 71% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 32% | 35% | 29% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 50% | 71% | 29% |
| Tweede helft gelijk | 32% | 18% | 47% |
| Tweede helft verloren | 18% | 12% | 24% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,32 | 1,82 | 0,82 |
| Tegen in de tweede helft | 0,62 | 0,59 | 0,65 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 50% | 47% | 53% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 32% | 12% | 53% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 18% | 0% | 35% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 56% | 65% | 47% |
| Evenveel in beide helften | 26% | 35% | 18% |
Wanneer scoort Galatasaray?
De meeste doelpunten van Galatasaray vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.
Hoekschopstatistieken Galatasaray
Galatasaray trapte gemiddeld 5,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,4 toe. In 56% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,53 | 6,53 | 4,40 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 3,38 | 2,94 | 3,87 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 69% | 76% | 60% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 56% | 65% | 47% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 31% | 41% | 20% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 9% | 12% | 7% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 81% | 94% | 67% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 50% | 65% | 33% |
Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Galatasaray
Galatasaray kreeg gemiddeld 1,97 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,26 bij de tegenstander. In 56% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,97 | 1,53 | 2,41 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,15 | 0,12 | 0,18 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,26 | 2,53 | 2,00 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 53% | 47% | 59% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 26% | 24% | 29% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 56% | 53% | 59% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 41% | 47% | 35% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 32% | 29% | 35% |
Schoten en xG van Galatasaray
De ploeg loste gemiddeld 16,6 schoten per wedstrijd, waarvan 5,8 op doel. Dat is een precisie van 35%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16,63 | 20,00 | 12,80 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,75 | 7,06 | 4,27 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7,50 | 8,94 | 5,87 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 10,16 | 8,35 | 12,20 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 2,08 | 2,43 | 1,68 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 0,96 | 0,88 | 1,05 |
| Balbezit | 61,8 | 65,1 | 58,1 |
Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Galatasaray
De vaakst voorkomende uitslag is 3-0, in 6 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 - 0 | 6 | 18% |
| 3 - 1 | 6 | 18% |
| 1 - 1 | 4 | 12% |
| 4 - 0 | 2 | 6% |
| 3 - 2 | 2 | 6% |
| 2 - 1 | 2 | 6% |
| 1 - 0 | 2 | 6% |
| 0 - 1 | 2 | 6% |
| 5 - 1 | 1 | 3% |
| 4 - 1 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Galatasaray.
Spelersstatistieken Galatasaray
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Victor James Osimhen | 15 |
| Mauro Emanuel Icardi Rivero | 14 |
| Barış Alper Yılmaz | 8 |
| Yunus Akgün | 7 |
| Leroy Sané | 7 |
Victor James Osimhen is dit seizoen de topschutter van Galatasaray (15). Daarachter volgen Mauro Emanuel Icardi Rivero (14) en Barış Alper Yılmaz (8).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Barış Alper Yılmaz | 11 |
| Yunus Akgün | 9 |
| Victor James Osimhen | 5 |
| Leroy Sané | 5 |
| Lucas Torreira Di Pascua | 4 |
Barış Alper Yılmaz gaf de meeste assists bij Galatasaray (11). Daarachter volgen Yunus Akgün (9) en Victor James Osimhen (5).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Mauro Emanuel Icardi Rivero | 33 |
| Davinson Sánchez Mina | 32 |
| Roland Sallai | 31 |
| Lucas Torreira Di Pascua | 31 |
| Abdülkerim Bardakcı | 31 |
Mauro Emanuel Icardi Rivero speelde de meeste wedstrijden voor Galatasaray (33). Daarachter volgen Davinson Sánchez Mina (32) en Roland Sallai (31).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Victor James Osimhen | 8 |
| Davinson Sánchez Mina | 7 |
| Abdülkerim Bardakcı | 7 |
| Barış Alper Yılmaz | 7 |
| Mario Lemina | 6 |
Victor James Osimhen pakte de meeste kaarten bij Galatasaray (8). Daarachter volgen Davinson Sánchez Mina (7) en Abdülkerim Bardakcı (7).
Galatasaray · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers