Statistieken Galatasaray 2015
Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2015, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Galatasaray
Galatasaray speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 13 keer gewonnen, 12 keer gelijk en 9 keer verloren. Dat levert 51 punten op, oftewel 1,50 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,94 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,06.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 13 | 12 | 9 | 69 | 49 | 20 | 51 | 1,50 |
| Thuis | 17 | 9 | 6 | 2 | 40 | 18 | 22 | 33 | 1,94 |
| Uit | 17 | 4 | 6 | 7 | 29 | 31 | -2 | 18 | 1,06 |
Basisstatistieken Galatasaray
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 38% | 53% | 24% |
| Gelijk | 35% | 35% | 35% |
| Verloren | 26% | 12% | 41% |
| Gescoord per wedstrijd | 2,03 | 2,35 | 1,71 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,44 | 1,06 | 1,82 |
| De nul gehouden | 21% | 29% | 12% |
| Niet gescoord | 12% | 18% | 6% |
| Als eerste gescoord | 47% | 47% | 47% |
Doelpuntenstatistieken Galatasaray
Galatasaray scoorde 69 doelpunten, gemiddeld 2,03 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 44 minuten een doelpunt. In 59% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 12% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 2,03 | 2,35 | 1,71 |
| Minstens 1 keer gescoord | 88% | 82% | 94% |
| Minstens 2 keer gescoord | 59% | 65% | 53% |
| Minstens 3 keer gescoord | 35% | 53% | 18% |
| Minstens 4 keer gescoord | 15% | 24% | 6% |
| In beide helften gescoord | 38% | 41% | 35% |
| Niet gescoord | 12% | 18% | 6% |
Tegendoelpunten Galatasaray
Aan de andere kant incasseerde Galatasaray 49 doelpunten, gemiddeld 1,44 per wedstrijd. In 21% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,44 | 1,06 | 1,82 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 79% | 71% | 88% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 38% | 24% | 53% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 18% | 12% | 24% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 9% | 0% | 18% |
| De nul gehouden | 21% | 29% | 12% |
Over/under statistieken Galatasaray
In een wedstrijd van Galatasaray vallen er gemiddeld 3,47 doelpunten. In 65% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 44% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,47 | 3,41 | 3,53 |
| Over 0.5 | 94% | 88% | 100% |
| Over 1.5 | 88% | 82% | 94% |
| Over 2.5 | 65% | 71% | 59% |
| Over 3.5 | 44% | 47% | 41% |
| Over 4.5 | 32% | 35% | 29% |
| Over 5.5 | 18% | 18% | 18% |
Beide ploegen scoren bij Galatasaray
In 74% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 65%, op verplaatsing tot 82%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 74% | 65% | 82% |
| Beide ploegen scoren + winst | 24% | 35% | 12% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 29% | 24% | 35% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 21% | 6% | 35% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 56% | 53% | 59% |
| Geen btts + over 2.5 | 9% | 18% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 26% | 18% | 35% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 41% | 35% | 47% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 12% | 0% | 24% |
Statistieken per helft
Galatasaray scoorde 23 doelpunten voor rust en 46 erna, en kreeg er 22 tegen in de eerste helft en 27 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 21% | 29% | 12% |
| Eerste helft gelijk | 47% | 53% | 41% |
| Eerste helft verloren | 32% | 18% | 47% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,68 | 0,82 | 0,53 |
| Tegen in de eerste helft | 0,65 | 0,41 | 0,88 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 44% | 65% | 24% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 56% | 53% | 59% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 47% | 47% | 47% |
| Tweede helft gelijk | 26% | 29% | 24% |
| Tweede helft verloren | 26% | 24% | 29% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,35 | 1,53 | 1,18 |
| Tegen in de tweede helft | 0,79 | 0,65 | 0,94 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 47% | 53% | 41% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 18% | 24% | 12% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 15% | 18% | 12% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 56% | 59% | 53% |
| Evenveel in beide helften | 29% | 24% | 35% |
Wanneer scoort Galatasaray?
De meeste doelpunten van Galatasaray vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 25% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Galatasaray
Galatasaray trapte gemiddeld 5,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,5 toe. In 52% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,58 | 6,24 | 4,88 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,48 | 4,24 | 4,75 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 88% | 88% | 88% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 52% | 53% | 50% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 42% | 47% | 38% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 24% | 29% | 19% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 67% | 71% | 63% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 55% | 59% | 50% |
Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Galatasaray
Galatasaray kreeg gemiddeld 2,71 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,12 bij de tegenstander. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,71 | 2,24 | 3,18 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,15 | 0,06 | 0,24 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,12 | 2,24 | 2,00 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 85% | 76% | 94% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 47% | 41% | 53% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 71% | 65% | 76% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 56% | 53% | 59% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 41% | 41% | 41% |
Schoten en xG van Galatasaray
De ploeg loste gemiddeld 13,9 schoten per wedstrijd, waarvan 5,3 op doel. Dat is een precisie van 38%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13,88 | 16,12 | 11,50 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,30 | 6,47 | 4,06 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,79 | 6,59 | 4,94 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 14,15 | 13,06 | 15,31 |
| Balbezit | 57,1 | 57,3 | 56,9 |
Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Galatasaray
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 6 | 18% |
| 4 - 1 | 3 | 9% |
| 2 - 1 | 3 | 9% |
| 1 - 2 | 3 | 9% |
| 3 - 3 | 2 | 6% |
| 3 - 4 | 2 | 6% |
| 2 - 2 | 2 | 6% |
| 0 - 0 | 2 | 6% |
| 6 - 0 | 1 | 3% |
| 4 - 0 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Galatasaray.
Spelersstatistieken Galatasaray
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Lukas Podolski | 13 |
| Selçuk İnan | 11 |
| Burak Yılmaz | 9 |
| Yasin Öztekin | 7 |
| Sinan Gümüş | 5 |
Lukas Podolski is dit seizoen de topschutter van Galatasaray (13). Daarachter volgen Selçuk İnan (11) en Burak Yılmaz (9).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Lukas Podolski | 8 |
| Wesley Sneijder | 7 |
| Yasin Öztekin | 5 |
| Sabri Sarıoğlu | 5 |
| Selçuk İnan | 3 |
Lukas Podolski gaf de meeste assists bij Galatasaray (8). Daarachter volgen Wesley Sneijder (7) en Yasin Öztekin (5).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Néstor Fernando Muslera Micol | 33 |
| Yasin Öztekin | 30 |
| Lukas Podolski | 30 |
| Selçuk İnan | 28 |
| Umut Bulut | 27 |
Néstor Fernando Muslera Micol speelde de meeste wedstrijden voor Galatasaray (33). Daarachter volgen Yasin Öztekin (30) en Lukas Podolski (30).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Wesley Sneijder | 11 |
| Yasin Öztekin | 9 |
| Semih Kaya | 9 |
| Selçuk İnan | 8 |
| Lukas Podolski | 8 |
Wesley Sneijder pakte de meeste kaarten bij Galatasaray (11). Daarachter volgen Yasin Öztekin (9) en Semih Kaya (9).
Galatasaray · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers