Statistieken Galatasaray 2019
Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2019, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Galatasaray
Galatasaray speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 15 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 8 keer verloren. Dat levert 56 punten op, oftewel 1,65 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,06 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,24.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 15 | 11 | 8 | 55 | 37 | 18 | 56 | 1,65 |
| Thuis | 17 | 10 | 5 | 2 | 32 | 15 | 17 | 35 | 2,06 |
| Uit | 17 | 5 | 6 | 6 | 23 | 22 | 1 | 21 | 1,24 |
Basisstatistieken Galatasaray
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 44% | 59% | 29% |
| Gelijk | 32% | 29% | 35% |
| Verloren | 24% | 12% | 35% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,62 | 1,88 | 1,35 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,09 | 0,88 | 1,29 |
| De nul gehouden | 35% | 47% | 24% |
| Niet gescoord | 24% | 18% | 29% |
| Als eerste gescoord | 47% | 71% | 24% |
Doelpuntenstatistieken Galatasaray
Galatasaray scoorde 55 doelpunten, gemiddeld 1,62 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 56 minuten een doelpunt. In 47% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 24% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,62 | 1,88 | 1,35 |
| Minstens 1 keer gescoord | 76% | 82% | 71% |
| Minstens 2 keer gescoord | 47% | 53% | 41% |
| Minstens 3 keer gescoord | 29% | 35% | 24% |
| Minstens 4 keer gescoord | 6% | 12% | 0% |
| In beide helften gescoord | 24% | 35% | 12% |
| Niet gescoord | 24% | 18% | 29% |
Tegendoelpunten Galatasaray
Aan de andere kant incasseerde Galatasaray 37 doelpunten, gemiddeld 1,09 per wedstrijd. In 35% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,09 | 0,88 | 1,29 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 65% | 53% | 76% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 32% | 24% | 41% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 9% | 12% | 6% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 3% | 0% | 6% |
| De nul gehouden | 35% | 47% | 24% |
Over/under statistieken Galatasaray
In een wedstrijd van Galatasaray vallen er gemiddeld 2,71 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 35% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,71 | 2,76 | 2,65 |
| Over 0.5 | 91% | 88% | 94% |
| Over 1.5 | 74% | 65% | 82% |
| Over 2.5 | 50% | 53% | 47% |
| Over 3.5 | 35% | 41% | 29% |
| Over 4.5 | 18% | 24% | 12% |
| Over 5.5 | 3% | 6% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Galatasaray
In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 53%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 50% | 47% | 53% |
| Beide ploegen scoren + winst | 18% | 24% | 12% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 24% | 18% | 29% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 9% | 6% | 12% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 38% | 41% | 35% |
| Geen btts + over 2.5 | 12% | 12% | 12% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 12% | 6% | 18% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 38% | 47% | 29% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 3% | 6% | 0% |
Statistieken per helft
Galatasaray scoorde 29 doelpunten voor rust en 26 erna, en kreeg er 9 tegen in de eerste helft en 28 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 44% | 59% | 29% |
| Eerste helft gelijk | 41% | 35% | 47% |
| Eerste helft verloren | 15% | 6% | 24% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,85 | 1,00 | 0,71 |
| Tegen in de eerste helft | 0,26 | 0,12 | 0,41 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 74% | 88% | 59% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 50% | 41% | 59% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 24% | 24% | 24% |
| Tweede helft gelijk | 41% | 53% | 29% |
| Tweede helft verloren | 35% | 24% | 47% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,76 | 0,88 | 0,65 |
| Tegen in de tweede helft | 0,82 | 0,76 | 0,88 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 38% | 47% | 29% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 50% | 41% | 59% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 32% | 35% | 29% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 47% | 47% | 47% |
| Evenveel in beide helften | 21% | 18% | 24% |
Wanneer scoort Galatasaray?
De meeste doelpunten van Galatasaray vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Galatasaray
Galatasaray trapte gemiddeld 5,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,3 toe. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,41 | 5,18 | 5,65 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,32 | 5,29 | 5,35 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 94% | 94% | 94% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 71% | 65% | 76% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 47% | 35% | 59% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 32% | 29% | 35% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 76% | 76% | 76% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 62% | 59% | 65% |
Kaartenstatistieken Galatasaray
Galatasaray kreeg gemiddeld 2,44 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 3,18 bij de tegenstander. In 76% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,44 | 2,12 | 2,76 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,21 | 0,18 | 0,24 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 3,18 | 2,94 | 3,41 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 74% | 76% | 71% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 38% | 24% | 53% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 76% | 82% | 71% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 65% | 71% | 59% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 47% | 41% | 53% |
Schoten en xG van Galatasaray
De ploeg loste gemiddeld 13,7 schoten per wedstrijd, waarvan 4,6 op doel. Dat is een precisie van 34%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13,71 | 13,53 | 13,88 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,65 | 4,88 | 4,41 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,68 | 5,41 | 5,94 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 11,24 | 10,59 | 11,88 |
| Balbezit | 59,8 | 60,0 | 59,6 |
Meest voorkomende uitslagen Galatasaray
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 4 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 4 | 12% |
| 3 - 0 | 3 | 9% |
| 2 - 2 | 3 | 9% |
| 1 - 0 | 3 | 9% |
| 0 - 0 | 3 | 9% |
| 0 - 1 | 3 | 9% |
| 3 - 1 | 2 | 6% |
| 3 - 2 | 2 | 6% |
| 2 - 0 | 2 | 6% |
| 0 - 2 | 2 | 6% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Galatasaray.
Galatasaray · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers