Statistieken Galatasaray 2016

Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2016, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Galatasaray

Galatasaray speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 20 keer gewonnen, 4 keer gelijk en 10 keer verloren. Dat levert 64 punten op, oftewel 1,88 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,94 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,82.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 20 4 10 65 40 25 64 1,88
Thuis 17 11 0 6 37 17 20 33 1,94
Uit 17 9 4 4 28 23 5 31 1,82
Punten per wedstrijd 1,88
Gescoord per wedstrijd 1,91
Tegen per wedstrijd 1,18
De nul gehouden 26%

Basisstatistieken Galatasaray

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 59% 65% 53%
Gelijk 12% 0% 24%
Verloren 29% 35% 24%
Gescoord per wedstrijd 1,91 2,18 1,65
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,18 1,00 1,35
De nul gehouden 26% 29% 24%
Niet gescoord 18% 18% 18%
Als eerste gescoord 65% 53% 76%

Doelpuntenstatistieken Galatasaray

Galatasaray scoorde 65 doelpunten, gemiddeld 1,91 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 47 minuten een doelpunt. In 53% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 18% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,91 2,18 1,65
Minstens 1 keer gescoord 82% 82% 82%
Minstens 2 keer gescoord 53% 59% 47%
Minstens 3 keer gescoord 32% 41% 24%
Minstens 4 keer gescoord 12% 18% 6%
In beide helften gescoord 41% 47% 35%
Niet gescoord 18% 18% 18%

Tegendoelpunten Galatasaray

Aan de andere kant incasseerde Galatasaray 40 doelpunten, gemiddeld 1,18 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,18 1,00 1,35
Minstens 1 tegendoelpunt 74% 71% 76%
Minstens 2 tegendoelpunten 35% 24% 47%
Minstens 3 tegendoelpunten 6% 6% 6%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 6%
De nul gehouden 26% 29% 24%

Over/under statistieken Galatasaray

In een wedstrijd van Galatasaray vallen er gemiddeld 3,09 doelpunten. In 62% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 44% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,09 3,18 3,00
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 79% 76% 82%
Over 2.5 62% 65% 59%
Over 3.5 44% 47% 41%
Over 4.5 18% 18% 18%
Over 5.5 6% 12% 0%

Beide ploegen scoren bij Galatasaray

In 56% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 59%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 56% 53% 59%
Beide ploegen scoren + winst 32% 35% 29%
Beide ploegen scoren + gelijk 12% 0% 24%
Beide ploegen scoren + verlies 12% 18% 6%
Beide ploegen scoren + over 2.5 50% 53% 47%
Geen btts + over 2.5 12% 12% 12%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 29% 24% 35%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 24% 24% 24%
Beide ploegen scoren in beide helften 9% 6% 12%

Statistieken per helft

Galatasaray scoorde 33 doelpunten voor rust en 32 erna, en kreeg er 19 tegen in de eerste helft en 21 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 47% 47% 47%
Eerste helft gelijk 32% 29% 35%
Eerste helft verloren 21% 24% 18%
Gescoord in de eerste helft 0,97 0,94 1,00
Tegen in de eerste helft 0,56 0,53 0,59
De nul gehouden in de eerste helft 50% 53% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 35% 41% 29%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 38% 53% 24%
Tweede helft gelijk 29% 24% 35%
Tweede helft verloren 32% 24% 41%
Gescoord in de tweede helft 0,94 1,24 0,65
Tegen in de tweede helft 0,62 0,47 0,76
De nul gehouden in de tweede helft 47% 59% 35%
Niet gescoord in de tweede helft 41% 29% 53%
Meeste doelpunten in de eerste helft 32% 35% 29%
Meeste doelpunten in de tweede helft 38% 47% 29%
Evenveel in beide helften 29% 18% 41%

Wanneer scoort Galatasaray?

De meeste doelpunten van Galatasaray vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
11%
9%
11%
12%
9%
14%
6%
8%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
5%
10%
10%
13%
15%
13%
8%
15%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Galatasaray

Galatasaray trapte gemiddeld 5,3 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,8 toe. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,28 6,19 4,38
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,75 3,25 4,25
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 69% 75% 63%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 63% 69% 56%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 25% 25% 25%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 9% 6% 13%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 69% 75% 63%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 56% 75% 38%

Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Galatasaray

Galatasaray kreeg gemiddeld 2,03 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,26 bij de tegenstander. In 53% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,03 1,59 2,47
Rode kaarten per wedstrijd 0,09 0,06 0,12
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,26 2,12 2,41
Zelf over 1.5 kaarten 50% 41% 59%
Zelf over 2.5 kaarten 35% 29% 41%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 53% 41% 65%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 41% 24% 59%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 35% 24% 47%

Schoten en xG van Galatasaray

De ploeg loste gemiddeld 14,7 schoten per wedstrijd, waarvan 5,6 op doel. Dat is een precisie van 38%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 14,72 17,00 12,44
Schoten op doel per wedstrijd 5,59 6,56 4,63
Schoten naast per wedstrijd 6,13 6,81 5,44
Schoten tegen per wedstrijd 10,28 8,44 12,13
Balbezit 61,4 62,1 60,6

Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Galatasaray

De vaakst voorkomende uitslag is 3-1, in 4 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
3 - 1 4 12%
1 - 0 4 12%
3 - 2 3 9%
2 - 1 3 9%
1 - 2 3 9%
0 - 1 3 9%
2 - 0 2 6%
2 - 2 2 6%
1 - 1 2 6%
0 - 2 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Galatasaray.

Spelersstatistieken Galatasaray

Topschutters
Speler Doelpunten
Armindo Tué Na Bangna 11
Yasin Öztekin 10
Eren Derdiyok 10
Sinan Gümüş 7
Lukas Podolski 7

Armindo Tué Na Bangna is dit seizoen de topschutter van Galatasaray (11). Daarachter volgen Yasin Öztekin (10) en Eren Derdiyok (10).

Topschutters Galatasaray

Meeste assists
Speler Assists
Wesley Sneijder 15
Armindo Tué Na Bangna 6
Lukas Podolski 5
Selçuk İnan 3
Lionel Jules Carole 3

Wesley Sneijder gaf de meeste assists bij Galatasaray (15). Daarachter volgen Armindo Tué Na Bangna (6) en Lukas Podolski (5).

Assists Galatasaray

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Néstor Fernando Muslera Micol 34
Selçuk İnan 32
Eren Derdiyok 31
Armindo Tué Na Bangna 30
Yasin Öztekin 28

Néstor Fernando Muslera Micol speelde de meeste wedstrijden voor Galatasaray (34). Daarachter volgen Selçuk İnan (32) en Eren Derdiyok (31).

Wedstrijden Galatasaray

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Tolga Ciğerci 10
Armindo Tué Na Bangna 8
Lukas Podolski 7
Wesley Sneijder 5
Hakan Kadir Balta 5

Tolga Ciğerci pakte de meeste kaarten bij Galatasaray (10). Daarachter volgen Armindo Tué Na Bangna (8) en Lukas Podolski (7).

Kaarten Galatasaray

Galatasaray · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook