Statistieken Galatasaray 2022

Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2022, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Galatasaray

Galatasaray speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 28 keer gewonnen, 4 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 88 punten op, oftewel 2,44 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,61 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,28.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 28 4 4 83 27 56 88 2,44
Thuis 18 15 2 1 41 15 26 47 2,61
Uit 18 13 2 3 42 12 30 41 2,28
Punten per wedstrijd 2,44
Gescoord per wedstrijd 2,31
Tegen per wedstrijd 0,75
De nul gehouden 50%

Basisstatistieken Galatasaray

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 78% 83% 72%
Gelijk 11% 11% 11%
Verloren 11% 6% 17%
Gescoord per wedstrijd 2,31 2,28 2,33
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,75 0,83 0,67
De nul gehouden 50% 39% 61%
Niet gescoord 8% 6% 11%
Als eerste gescoord 74% 72% 75%

Gebaseerd op 34 van de 36 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Galatasaray

Galatasaray scoorde 83 doelpunten, gemiddeld 2,31 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 39 minuten een doelpunt. In 72% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 8% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,31 2,28 2,33
Minstens 1 keer gescoord 92% 94% 89%
Minstens 2 keer gescoord 72% 83% 61%
Minstens 3 keer gescoord 36% 28% 44%
Minstens 4 keer gescoord 17% 11% 22%
In beide helften gescoord 47% 56% 38%
Niet gescoord 8% 6% 11%

Tegendoelpunten Galatasaray

Aan de andere kant incasseerde Galatasaray 27 doelpunten, gemiddeld 0,75 per wedstrijd. In 50% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,75 0,83 0,67
Minstens 1 tegendoelpunt 50% 61% 39%
Minstens 2 tegendoelpunten 19% 17% 22%
Minstens 3 tegendoelpunten 6% 6% 6%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 50% 39% 61%

Over/under statistieken Galatasaray

In een wedstrijd van Galatasaray vallen er gemiddeld 3,06 doelpunten. In 69% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 31% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,06 3,11 3,00
Over 0.5 94% 100% 89%
Over 1.5 81% 83% 78%
Over 2.5 69% 72% 67%
Over 3.5 31% 28% 33%
Over 4.5 19% 17% 22%
Over 5.5 8% 11% 6%

Beide ploegen scoren bij Galatasaray

In 47% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 56%, op verplaatsing tot 39%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 47% 56% 39%
Beide ploegen scoren + winst 33% 44% 22%
Beide ploegen scoren + gelijk 6% 11% 0%
Beide ploegen scoren + verlies 8% 0% 17%
Beide ploegen scoren + over 2.5 47% 56% 39%
Geen btts + over 2.5 22% 17% 28%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 32% 39% 25%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 9% 6% 13%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 6%

Gebaseerd op 34 van de 36 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Galatasaray scoorde 29 doelpunten voor rust en 48 erna, en kreeg er 16 tegen in de eerste helft en 11 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 38% 39% 38%
Eerste helft gelijk 53% 50% 56%
Eerste helft verloren 9% 11% 6%
Gescoord in de eerste helft 0,85 1,00 0,69
Tegen in de eerste helft 0,47 0,56 0,38
De nul gehouden in de eerste helft 65% 61% 69%
Niet gescoord in de eerste helft 38% 28% 50%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 74% 78% 69%
Tweede helft gelijk 12% 6% 19%
Tweede helft verloren 15% 17% 13%
Gescoord in de tweede helft 1,41 1,28 1,56
Tegen in de tweede helft 0,32 0,28 0,38
De nul gehouden in de tweede helft 76% 78% 75%
Niet gescoord in de tweede helft 24% 22% 25%
Meeste doelpunten in de eerste helft 32% 44% 19%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 39% 63%
Evenveel in beide helften 18% 17% 19%

Gebaseerd op 34 van de 36 wedstrijden.

Wanneer scoort Galatasaray?

De meeste doelpunten van Galatasaray vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
5%
14%
6%
8%
13%
17%
5%
10%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
22%
19%
11%
0%
7%
7%
7%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Galatasaray

Galatasaray trapte gemiddeld 7,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,9 toe. In 79% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 7,18 8,06 6,19
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,94 3,72 4,19
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 94% 100% 88%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 79% 94% 63%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 53% 56% 50%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 26% 33% 19%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 85% 94% 75%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 82% 94% 69%

Gebaseerd op 34 van de 36 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Galatasaray

Galatasaray kreeg gemiddeld 2,24 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,88 bij de tegenstander. In 74% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,24 2,17 2,31
Rode kaarten per wedstrijd 0,12 0,17 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,88 2,56 3,25
Zelf over 1.5 kaarten 65% 67% 63%
Zelf over 2.5 kaarten 38% 44% 31%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 74% 72% 75%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 59% 61% 56%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 41% 39% 44%

Gebaseerd op 34 van de 36 wedstrijden.

Schoten en xG van Galatasaray

De ploeg loste gemiddeld 18,8 schoten per wedstrijd, waarvan 7,3 op doel. Dat is een precisie van 39%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 18,76 19,67 17,75
Schoten op doel per wedstrijd 7,29 7,39 7,19
Schoten naast per wedstrijd 6,82 7,61 5,94
Schoten tegen per wedstrijd 10,56 9,00 12,31
Balbezit 56,9 57,8 55,9

Gebaseerd op 34 van de 36 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Galatasaray

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 8 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 8 22%
3 - 0 4 11%
2 - 0 4 11%
1 - 0 4 11%
4 - 0 2 6%
4 - 1 2 6%
3 - 2 2 6%
1 - 2 2 6%
0 - 0 2 6%
7 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Galatasaray.

Galatasaray · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook