Statistieken Galatasaray 2017
Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2017, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Galatasaray
Galatasaray speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 24 keer gewonnen, 3 keer gelijk en 7 keer verloren. Dat levert 75 punten op, oftewel 2,21 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,88 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,53.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 24 | 3 | 7 | 75 | 33 | 42 | 75 | 2,21 |
| Thuis | 17 | 16 | 1 | 0 | 46 | 9 | 37 | 49 | 2,88 |
| Uit | 17 | 8 | 2 | 7 | 29 | 24 | 5 | 26 | 1,53 |
Basisstatistieken Galatasaray
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 71% | 94% | 47% |
| Gelijk | 9% | 6% | 12% |
| Verloren | 21% | 0% | 41% |
| Gescoord per wedstrijd | 2,21 | 2,71 | 1,71 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,97 | 0,53 | 1,41 |
| De nul gehouden | 41% | 59% | 24% |
| Niet gescoord | 12% | 6% | 18% |
| Als eerste gescoord | 65% | 76% | 53% |
Doelpuntenstatistieken Galatasaray
Galatasaray scoorde 75 doelpunten, gemiddeld 2,21 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 41 minuten een doelpunt. In 68% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 12% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 2,21 | 2,71 | 1,71 |
| Minstens 1 keer gescoord | 88% | 94% | 82% |
| Minstens 2 keer gescoord | 68% | 94% | 41% |
| Minstens 3 keer gescoord | 35% | 47% | 24% |
| Minstens 4 keer gescoord | 15% | 24% | 6% |
| In beide helften gescoord | 44% | 65% | 24% |
| Niet gescoord | 12% | 6% | 18% |
Tegendoelpunten Galatasaray
Aan de andere kant incasseerde Galatasaray 33 doelpunten, gemiddeld 0,97 per wedstrijd. In 41% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,97 | 0,53 | 1,41 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 59% | 41% | 76% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 26% | 12% | 41% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 6% | 0% | 12% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 3% | 0% | 6% |
| De nul gehouden | 41% | 59% | 24% |
Over/under statistieken Galatasaray
In een wedstrijd van Galatasaray vallen er gemiddeld 3,18 doelpunten. In 65% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 32% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,18 | 3,24 | 3,12 |
| Over 0.5 | 94% | 94% | 94% |
| Over 1.5 | 88% | 94% | 82% |
| Over 2.5 | 65% | 59% | 71% |
| Over 3.5 | 32% | 35% | 29% |
| Over 4.5 | 24% | 29% | 18% |
| Over 5.5 | 12% | 12% | 12% |
Beide ploegen scoren bij Galatasaray
In 53% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 41%, op verplaatsing tot 65%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 53% | 41% | 65% |
| Beide ploegen scoren + winst | 35% | 41% | 29% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 3% | 0% | 6% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 15% | 0% | 29% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 50% | 41% | 59% |
| Geen btts + over 2.5 | 15% | 18% | 12% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 15% | 18% | 12% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 26% | 18% | 35% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 6% | 6% | 6% |
Statistieken per helft
Galatasaray scoorde 37 doelpunten voor rust en 38 erna, en kreeg er 14 tegen in de eerste helft en 19 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 53% | 71% | 35% |
| Eerste helft gelijk | 29% | 18% | 41% |
| Eerste helft verloren | 18% | 12% | 24% |
| Gescoord in de eerste helft | 1,09 | 1,24 | 0,94 |
| Tegen in de eerste helft | 0,41 | 0,35 | 0,47 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 68% | 71% | 65% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 41% | 24% | 59% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 50% | 71% | 29% |
| Tweede helft gelijk | 29% | 29% | 29% |
| Tweede helft verloren | 21% | 0% | 41% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,12 | 1,47 | 0,76 |
| Tegen in de tweede helft | 0,56 | 0,18 | 0,94 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 59% | 82% | 35% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 26% | 18% | 35% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 26% | 24% | 29% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 44% | 41% | 47% |
| Evenveel in beide helften | 29% | 35% | 24% |
Wanneer scoort Galatasaray?
De meeste doelpunten van Galatasaray vallen tussen minuut 11 en 20, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.
Hoekschopstatistieken Galatasaray
Galatasaray trapte gemiddeld 5,3 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,0 toe. In 66% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,34 | 6,33 | 4,47 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,03 | 2,67 | 5,24 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 78% | 60% | 94% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 66% | 60% | 71% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 41% | 47% | 35% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 13% | 13% | 12% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 69% | 80% | 59% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 59% | 67% | 53% |
Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Galatasaray
Galatasaray kreeg gemiddeld 2,21 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,47 bij de tegenstander. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,21 | 2,29 | 2,12 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,15 | 0,18 | 0,12 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,47 | 3,06 | 1,88 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 68% | 65% | 71% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 41% | 47% | 35% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 71% | 82% | 59% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 65% | 82% | 47% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 47% | 65% | 29% |
Schoten en xG van Galatasaray
De ploeg loste gemiddeld 14,4 schoten per wedstrijd, waarvan 5,8 op doel. Dat is een precisie van 40%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14,41 | 16,93 | 12,18 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,75 | 6,80 | 4,82 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,50 | 6,20 | 4,88 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 9,56 | 7,33 | 11,53 |
| Balbezit | 57,3 | 59,5 | 55,4 |
Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Galatasaray
De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 7 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 7 | 21% |
| 2 - 1 | 4 | 12% |
| 1 - 2 | 4 | 12% |
| 3 - 1 | 3 | 9% |
| 3 - 0 | 2 | 6% |
| 3 - 2 | 2 | 6% |
| 0 - 0 | 2 | 6% |
| 7 - 0 | 1 | 3% |
| 5 - 0 | 1 | 3% |
| 5 - 1 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Galatasaray.
Spelersstatistieken Galatasaray
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Bafétimbi Gomis | 29 |
| Garry Mendes Rodrigues | 9 |
| Sofiane Feghouli | 6 |
| Tolga Ciğerci | 6 |
| Maicon Pereira Roque | 5 |
Bafétimbi Gomis is dit seizoen de topschutter van Galatasaray (29). Daarachter volgen Garry Mendes Rodrigues (9) en Sofiane Feghouli (6).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Garry Mendes Rodrigues | 10 |
| Sofiane Feghouli | 9 |
| Younès Belhanda | 8 |
| Mariano Ferreira Filho | 6 |
| Bafétimbi Gomis | 5 |
Garry Mendes Rodrigues gaf de meeste assists bij Galatasaray (10). Daarachter volgen Sofiane Feghouli (9) en Younès Belhanda (8).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Néstor Fernando Muslera Micol | 33 |
| Garry Mendes Rodrigues | 33 |
| Bafétimbi Gomis | 33 |
| Maicon Pereira Roque | 30 |
| Younès Belhanda | 30 |
Néstor Fernando Muslera Micol speelde de meeste wedstrijden voor Galatasaray (33). Daarachter volgen Garry Mendes Rodrigues (33) en Bafétimbi Gomis (33).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Fernando Francisco Reges | 10 |
| Younès Belhanda | 10 |
| Serdar Aziz | 8 |
| Maicon Pereira Roque | 7 |
| Papa Alioune N'Diaye | 6 |
Fernando Francisco Reges pakte de meeste kaarten bij Galatasaray (10). Daarachter volgen Younès Belhanda (10) en Serdar Aziz (8).
Galatasaray · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers