Statistieken Galatasaray
Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2026, 10 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Galatasaray
Galatasaray speelde 10 wedstrijden dit seizoen: 8 keer gewonnen, 1 keer gelijk en 1 keer verloren. Dat levert 25 punten op, oftewel 2,50 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,60 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,40.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 10 | 8 | 1 | 1 | 23 | 12 | 11 | 25 | 2,50 |
| Thuis | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | 6 | 5 | 13 | 2,60 |
| Uit | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 6 | 6 | 12 | 2,40 |
Basisstatistieken Galatasaray
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 80% | 80% | 80% |
| Gelijk | 10% | 20% | 0% |
| Verloren | 10% | 0% | 20% |
| Gescoord per wedstrijd | 2,30 | 2,20 | 2,40 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,20 | 1,20 | 1,20 |
| De nul gehouden | 40% | 20% | 60% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 20% |
| Als eerste gescoord | 80% | 80% | 80% |
Doelpuntenstatistieken Galatasaray
Galatasaray scoorde 23 doelpunten, gemiddeld 2,30 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 39 minuten een doelpunt. In 70% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 10% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 2,30 | 2,20 | 2,40 |
| Minstens 1 keer gescoord | 90% | 100% | 80% |
| Minstens 2 keer gescoord | 70% | 80% | 60% |
| Minstens 3 keer gescoord | 50% | 40% | 60% |
| Minstens 4 keer gescoord | 20% | 0% | 40% |
| In beide helften gescoord | 50% | 40% | 60% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 20% |
Tegendoelpunten Galatasaray
Aan de andere kant incasseerde Galatasaray 12 doelpunten, gemiddeld 1,20 per wedstrijd. In 40% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,20 | 1,20 | 1,20 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 60% | 80% | 40% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 40% | 40% | 40% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 10% | 0% | 20% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 10% | 0% | 20% |
| De nul gehouden | 40% | 20% | 60% |
Over/under statistieken Galatasaray
In een wedstrijd van Galatasaray vallen er gemiddeld 3,50 doelpunten. In 80% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 70% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,50 | 3,40 | 3,60 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 80% | 80% | 80% |
| Over 3.5 | 70% | 60% | 80% |
| Over 4.5 | 20% | 20% | 20% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Galatasaray
In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 80%, op verplaatsing tot 20%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 50% | 80% | 20% |
| Beide ploegen scoren + winst | 40% | 60% | 20% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 10% | 20% | 0% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 50% | 80% | 20% |
| Geen btts + over 2.5 | 30% | 0% | 60% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 10% | 20% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 40% | 60% | 20% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 10% | 20% | 0% |
Statistieken per helft
Galatasaray scoorde 10 doelpunten voor rust en 13 erna, en kreeg er 4 tegen in de eerste helft en 8 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 50% | 40% | 60% |
| Eerste helft gelijk | 40% | 60% | 20% |
| Eerste helft verloren | 10% | 0% | 20% |
| Gescoord in de eerste helft | 1,00 | 0,80 | 1,20 |
| Tegen in de eerste helft | 0,40 | 0,20 | 0,60 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 80% | 80% | 80% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 40% | 40% | 40% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 60% | 60% | 60% |
| Tweede helft gelijk | 20% | 20% | 20% |
| Tweede helft verloren | 20% | 20% | 20% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,30 | 1,40 | 1,20 |
| Tegen in de tweede helft | 0,80 | 1,00 | 0,60 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 40% | 20% | 60% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 20% | 20% | 20% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 30% | 20% | 40% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 60% | 80% | 40% |
| Evenveel in beide helften | 10% | 0% | 20% |
Wanneer scoort Galatasaray?
De meeste doelpunten van Galatasaray vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.
Hoekschopstatistieken Galatasaray
Galatasaray trapte gemiddeld 7,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,2 toe. In 70% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 7,90 | 9,60 | 6,20 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 3,20 | 2,20 | 4,20 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 80% | 100% | 60% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 70% | 80% | 60% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 50% | 40% | 60% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 30% | 40% | 20% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 90% | 100% | 80% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 90% | 100% | 80% |
Kaartenstatistieken Galatasaray
Galatasaray kreeg gemiddeld 1,70 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,20 bij de tegenstander. In 60% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,70 | 2,20 | 1,20 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,30 | 0,40 | 0,20 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,20 | 2,60 | 1,80 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 60% | 80% | 40% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 40% | 60% | 20% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 60% | 80% | 40% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 40% | 40% | 40% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 40% | 40% | 40% |
Schoten en xG van Galatasaray
De ploeg loste gemiddeld 21,8 schoten per wedstrijd, waarvan 7,7 op doel. Dat is een precisie van 35%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 21,80 | 29,60 | 14,00 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 7,70 | 10,40 | 5,00 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9,60 | 13,20 | 6,00 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 10,10 | 8,40 | 11,80 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 2,37 | 2,56 | 2,18 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,07 | 0,57 | 1,56 |
| Balbezit | 59,7 | 63,2 | 56,2 |
Meest voorkomende uitslagen Galatasaray
De vaakst voorkomende uitslag is 4-0, in 2 van de 10 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 4 - 0 | 2 | 20% |
| 3 - 2 | 2 | 20% |
| 1 - 0 | 2 | 20% |
| 3 - 1 | 1 | 10% |
| 2 - 1 | 1 | 10% |
| 2 - 2 | 1 | 10% |
| 0 - 4 | 1 | 10% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Galatasaray.
Spelersstatistieken Galatasaray
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Victor James Osimhen | 9 |
| Abdülkerim Bardakcı | 2 |
| Gabriel Davi Gomes Sara | 2 |
| Yunus Akgün | 2 |
| Aleksey Batrakov | 1 |
Victor James Osimhen is dit seizoen de topschutter van Galatasaray (9). Daarachter volgen Abdülkerim Bardakcı (2) en Gabriel Davi Gomes Sara (2).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Gabriel Davi Gomes Sara | 4 |
| Aleksey Batrakov | 3 |
| Victor James Osimhen | 3 |
| Lucas Torreira Di Pascua | 2 |
| Barış Alper Yılmaz | 1 |
Gabriel Davi Gomes Sara gaf de meeste assists bij Galatasaray (4). Daarachter volgen Aleksey Batrakov (3) en Victor James Osimhen (3).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Davinson Sánchez Mina | 10 |
| Evren Eren Elmalı | 10 |
| Gabriel Davi Gomes Sara | 10 |
| Leroy Sané | 10 |
| Yunus Akgün | 10 |
Davinson Sánchez Mina speelde de meeste wedstrijden voor Galatasaray (10). Daarachter volgen Evren Eren Elmalı (10) en Gabriel Davi Gomes Sara (10).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Davinson Sánchez Mina | 3 |
| Rafael Alexandre Conceição Leão | 3 |
| Roland Sallai | 3 |
| Abdülkerim Bardakcı | 2 |
| Barış Alper Yılmaz | 1 |
Davinson Sánchez Mina pakte de meeste kaarten bij Galatasaray (3). Daarachter volgen Rafael Alexandre Conceição Leão (3) en Roland Sallai (3).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Victor James Osimhen | 12 |
| 2 | Gabriel Davi Gomes Sara | 6 |
| 3 | Aleksey Batrakov | 4 |
| 4 | Lucas Torreira Di Pascua | 3 |
| 5 | Abdülkerim Bardakcı | 2 |
| 5 | Barış Alper Yılmaz | 2 |
| 5 | Davinson Sánchez Mina | 2 |
| 5 | Yunus Akgün | 2 |
| 9 | Ismail Jakobs | 1 |
| 9 | Mario Lemina | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Victor James Osimhen | 8 |
| 2 | Abdülkerim Bardakcı | 2 |
| 2 | Gabriel Davi Gomes Sara | 2 |
| 2 | Yunus Akgün | 2 |
| 5 | Aleksey Batrakov | 1 |
| 5 | Barış Alper Yılmaz | 1 |
| 5 | Davinson Sánchez Mina | 1 |
| 5 | Lucas Torreira Di Pascua | 1 |
| 5 | Mario Lemina | 1 |
| 5 | Roland Sallai | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rafael Alexandre Conceição Leão | 1 |
| 1 | Victor James Osimhen | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rafael Alexandre Conceição Leão | 1 |
| 1 | Victor James Osimhen | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Victor James Osimhen | 47 |
| 2 | Gabriel Davi Gomes Sara | 17 |
| 3 | Rafael Alexandre Conceição Leão | 14 |
| 4 | Barış Alper Yılmaz | 12 |
| 4 | Yunus Akgün | 12 |
| 6 | Roland Sallai | 11 |
| 7 | Leroy Sané | 10 |
| 8 | Davinson Sánchez Mina | 9 |
| 9 | Abdülkerim Bardakcı | 8 |
| 9 | Aleksey Batrakov | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Victor James Osimhen | 25 |
| 2 | Gabriel Davi Gomes Sara | 7 |
| 2 | Rafael Alexandre Conceição Leão | 7 |
| 4 | Leroy Sané | 5 |
| 4 | Yunus Akgün | 5 |
| 6 | Abdülkerim Bardakcı | 4 |
| 6 | Aleksey Batrakov | 4 |
| 6 | Barış Alper Yılmaz | 4 |
| 6 | Roland Sallai | 4 |
| 10 | Deniz Daniel Gül | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Victor James Osimhen | 53,2% |
| 2 | Abdülkerim Bardakcı | 50,0% |
| 2 | Aleksey Batrakov | 50,0% |
| 2 | Leroy Sané | 50,0% |
| 2 | Rafael Alexandre Conceição Leão | 50,0% |
| 6 | Yunus Akgün | 41,7% |
| 7 | Gabriel Davi Gomes Sara | 41,2% |
| 8 | Roland Sallai | 36,4% |
| 9 | Barış Alper Yılmaz | 33,3% |
| 10 | Davinson Sánchez Mina | 22,2% |
Vanaf 344 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdülkerim Bardakcı | 25,0% |
| 2 | Victor James Osimhen | 19,1% |
| 3 | Yunus Akgün | 16,7% |
| 4 | Aleksey Batrakov | 12,5% |
| 5 | Gabriel Davi Gomes Sara | 11,8% |
| 6 | Davinson Sánchez Mina | 11,1% |
| 7 | Roland Sallai | 9,1% |
| 8 | Barış Alper Yılmaz | 8,3% |
| 9 | Rafael Alexandre Conceição Leão | 7,1% |
Vanaf 344 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gabriel Davi Gomes Sara | 34 |
| 2 | Yunus Akgün | 26 |
| 3 | Aleksey Batrakov | 19 |
| 4 | Roland Sallai | 15 |
| 5 | Barış Alper Yılmaz | 10 |
| 5 | Leroy Sané | 10 |
| 7 | Victor James Osimhen | 9 |
| 8 | Ismail Jakobs | 8 |
| 9 | Lucas Torreira Di Pascua | 7 |
| 9 | Rafael Alexandre Conceição Leão | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Davinson Sánchez Mina | 507 |
| 2 | Abdülkerim Bardakcı | 453 |
| 3 | Lucas Torreira Di Pascua | 387 |
| 4 | Roland Sallai | 358 |
| 5 | Gabriel Davi Gomes Sara | 317 |
| 6 | Yunus Akgün | 276 |
| 7 | Uğurcan Çakır | 266 |
| 8 | Mario Lemina | 219 |
| 9 | Ismail Jakobs | 203 |
| 10 | Aleksey Batrakov | 190 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mario Lemina | 90,5% |
| 2 | Abdülkerim Bardakcı | 89,9% |
| 3 | Lucas Torreira Di Pascua | 89,6% |
| 4 | Evren Eren Elmalı | 88,5% |
| 5 | Davinson Sánchez Mina | 88,5% |
| 6 | Ismail Jakobs | 88,3% |
| 7 | Roland Sallai | 88,0% |
| 8 | Leroy Sané | 86,6% |
| 9 | Aleksey Batrakov | 85,6% |
| 10 | Uğurcan Çakır | 84,2% |
Vanaf 344 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lucas Torreira Di Pascua | 17 |
| 2 | Roland Sallai | 14 |
| 3 | Gabriel Davi Gomes Sara | 13 |
| 4 | Barış Alper Yılmaz | 11 |
| 4 | Davinson Sánchez Mina | 11 |
| 6 | Evren Eren Elmalı | 10 |
| 7 | Ismail Jakobs | 9 |
| 8 | Mario Lemina | 8 |
| 9 | Aleksey Batrakov | 7 |
| 10 | Leroy Sané | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Roland Sallai | 14 |
| 2 | Abdülkerim Bardakcı | 9 |
| 3 | Gabriel Davi Gomes Sara | 8 |
| 3 | Lucas Torreira Di Pascua | 8 |
| 5 | Mario Lemina | 7 |
| 6 | Davinson Sánchez Mina | 6 |
| 7 | Evren Eren Elmalı | 5 |
| 8 | Leroy Sané | 4 |
| 8 | Wilfried Stephane Singo | 4 |
| 8 | Yunus Akgün | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Davinson Sánchez Mina | 9 |
| 2 | Abdülkerim Bardakcı | 4 |
| 3 | Gabriel Davi Gomes Sara | 3 |
| 3 | Roland Sallai | 3 |
| 5 | Mario Lemina | 2 |
| 5 | Wilfried Stephane Singo | 2 |
| 7 | Chimuanya Ugochukwu | 1 |
| 7 | Rafael Alexandre Conceição Leão | 1 |
| 7 | Yunus Akgün | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Barış Alper Yılmaz | 51 |
| 2 | Davinson Sánchez Mina | 44 |
| 3 | Yunus Akgün | 41 |
| 4 | Roland Sallai | 40 |
| 5 | Victor James Osimhen | 38 |
| 6 | Lucas Torreira Di Pascua | 30 |
| 7 | Gabriel Davi Gomes Sara | 29 |
| 8 | Rafael Alexandre Conceição Leão | 28 |
| 9 | Leroy Sané | 26 |
| 10 | Abdülkerim Bardakcı | 25 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ismail Jakobs | 62,5% |
| 2 | Rafael Alexandre Conceição Leão | 62,2% |
| 3 | Roland Sallai | 57,1% |
| 4 | Lucas Torreira Di Pascua | 56,6% |
| 5 | Davinson Sánchez Mina | 56,4% |
| 6 | Yunus Akgün | 54,7% |
| 7 | Aleksey Batrakov | 53,7% |
| 8 | Victor James Osimhen | 52,8% |
| 9 | Leroy Sané | 52,0% |
| 10 | Barış Alper Yılmaz | 48,1% |
Vanaf 344 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gabriel Davi Gomes Sara | 11 |
| 2 | Davinson Sánchez Mina | 7 |
| 2 | Lucas Torreira Di Pascua | 7 |
| 4 | Ismail Jakobs | 6 |
| 4 | Yunus Akgün | 6 |
| 6 | Abdülkerim Bardakcı | 5 |
| 7 | Aleksey Batrakov | 4 |
| 7 | Barış Alper Yılmaz | 4 |
| 7 | Evren Eren Elmalı | 4 |
| 7 | Mario Lemina | 4 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rafael Alexandre Conceição Leão | 16 |
| 2 | Yunus Akgün | 14 |
| 3 | Leroy Sané | 12 |
| 4 | Barış Alper Yılmaz | 10 |
| 5 | Gabriel Davi Gomes Sara | 5 |
| 5 | Mario Lemina | 5 |
| 7 | Aleksey Batrakov | 4 |
| 8 | Deniz Daniel Gül | 3 |
| 8 | Evren Eren Elmalı | 3 |
| 10 | Davinson Sánchez Mina | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rafael Alexandre Conceição Leão | 64,0% |
| 2 | Leroy Sané | 54,5% |
| 3 | Yunus Akgün | 51,9% |
| 4 | Barış Alper Yılmaz | 37,0% |
Vanaf 344 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Uğurcan Çakır | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Uğurcan Çakır | 19 |
| 2 | Jankat Yılmaz | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Uğurcan Çakır | 65,5% |
Vanaf 344 gespeelde minuten
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Davinson Sánchez Mina | 3 |
| 1 | Rafael Alexandre Conceição Leão | 3 |
| 1 | Roland Sallai | 3 |
| 4 | Abdülkerim Bardakcı | 1 |
| 4 | Barış Alper Yılmaz | 1 |
| 4 | Deniz Daniel Gül | 1 |
| 4 | Evren Eren Elmalı | 1 |
| 4 | Gabriel Davi Gomes Sara | 1 |
| 4 | Leroy Sané | 1 |
| 4 | Victor James Osimhen | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdülkerim Bardakcı | 1 |
| 1 | Chimuanya Ugochukwu | 1 |
| 1 | Lucas Torreira Di Pascua | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Deniz Daniel Gül | 15 |
| 2 | Roland Sallai | 14 |
| 3 | Mario Lemina | 11 |
| 4 | Lucas Torreira Di Pascua | 10 |
| 5 | Barış Alper Yılmaz | 9 |
| 6 | Gabriel Davi Gomes Sara | 8 |
| 7 | Abdülkerim Bardakcı | 7 |
| 7 | Davinson Sánchez Mina | 7 |
| 7 | Evren Eren Elmalı | 7 |
| 10 | Aleksey Batrakov | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Barış Alper Yılmaz | 20 |
| 1 | Yunus Akgün | 20 |
| 3 | Roland Sallai | 14 |
| 4 | Victor James Osimhen | 10 |
| 5 | Leroy Sané | 8 |
| 5 | Lucas Torreira Di Pascua | 8 |
| 7 | Aleksey Batrakov | 7 |
| 7 | Davinson Sánchez Mina | 7 |
| 7 | Rafael Alexandre Conceição Leão | 7 |
| 10 | Gabriel Davi Gomes Sara | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Victor James Osimhen | 16 |
| 2 | Roland Sallai | 2 |
| 3 | Davinson Sánchez Mina | 1 |
| 3 | Deniz Daniel Gül | 1 |
| 3 | Evren Eren Elmalı | 1 |
| 3 | Rafael Alexandre Conceição Leão | 1 |
| 3 | Yunus Akgün | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Davinson Sánchez Mina | 860 |
| 2 | Uğurcan Çakır | 810 |
| 3 | Roland Sallai | 769 |
| 4 | Yunus Akgün | 754 |
| 5 | Lucas Torreira Di Pascua | 718 |
| 6 | Abdülkerim Bardakcı | 701 |
| 7 | Gabriel Davi Gomes Sara | 690 |
| 8 | Barış Alper Yılmaz | 660 |
| 9 | Ismail Jakobs | 576 |
| 10 | Victor James Osimhen | 555 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Davinson Sánchez Mina | 10 |
| 2 | Gabriel Davi Gomes Sara | 9 |
| 2 | Lucas Torreira Di Pascua | 9 |
| 2 | Roland Sallai | 9 |
| 2 | Uğurcan Çakır | 9 |
| 2 | Yunus Akgün | 9 |
| 7 | Abdülkerim Bardakcı | 8 |
| 8 | Barış Alper Yılmaz | 7 |
| 8 | Ismail Jakobs | 7 |
| 8 | Victor James Osimhen | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Victor James Osimhen | 7,95 |
| 2 | Yunus Akgün | 7,44 |
| 3 | Aleksey Batrakov | 7,24 |
| 4 | Rafael Alexandre Conceição Leão | 7,17 |
| 5 | Gabriel Davi Gomes Sara | 7,14 |
| 6 | Uğurcan Çakır | 7,11 |
| 7 | Mario Lemina | 7,09 |
| 8 | Roland Sallai | 7,07 |
| 9 | Barış Alper Yılmaz | 7,00 |
| 10 | Lucas Torreira Di Pascua | 6,98 |
Vanaf 344 gespeelde minuten
Galatasaray · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers