Statistieken Galatasaray 2014

Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2014, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Galatasaray

Galatasaray speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 24 keer gewonnen, 5 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 77 punten op, oftewel 2,26 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,47 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,06.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 24 5 5 60 35 25 77 2,26
Thuis 17 13 3 1 32 17 15 42 2,47
Uit 17 11 2 4 28 18 10 35 2,06
Punten per wedstrijd 2,26
Gescoord per wedstrijd 1,76
Tegen per wedstrijd 1,03
De nul gehouden 35%

Basisstatistieken Galatasaray

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 71% 76% 65%
Gelijk 15% 18% 12%
Verloren 15% 6% 24%
Gescoord per wedstrijd 1,76 1,88 1,65
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,03 1,00 1,06
De nul gehouden 35% 35% 35%
Niet gescoord 15% 12% 18%
Als eerste gescoord 71% 76% 65%

Doelpuntenstatistieken Galatasaray

Galatasaray scoorde 60 doelpunten, gemiddeld 1,76 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 51 minuten een doelpunt. In 62% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 15% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,76 1,88 1,65
Minstens 1 keer gescoord 85% 88% 82%
Minstens 2 keer gescoord 62% 71% 53%
Minstens 3 keer gescoord 21% 24% 18%
Minstens 4 keer gescoord 6% 6% 6%
In beide helften gescoord 32% 41% 24%
Niet gescoord 15% 12% 18%

Tegendoelpunten Galatasaray

Aan de andere kant incasseerde Galatasaray 35 doelpunten, gemiddeld 1,03 per wedstrijd. In 35% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,03 1,00 1,06
Minstens 1 tegendoelpunt 65% 65% 65%
Minstens 2 tegendoelpunten 29% 29% 29%
Minstens 3 tegendoelpunten 6% 6% 6%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 6%
De nul gehouden 35% 35% 35%

Over/under statistieken Galatasaray

In een wedstrijd van Galatasaray vallen er gemiddeld 2,79 doelpunten. In 56% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 29% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,79 2,88 2,71
Over 0.5 97% 94% 100%
Over 1.5 79% 76% 82%
Over 2.5 56% 65% 47%
Over 3.5 29% 35% 24%
Over 4.5 15% 12% 18%
Over 5.5 3% 6% 0%

Beide ploegen scoren bij Galatasaray

In 53% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 59%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 53% 59% 47%
Beide ploegen scoren + winst 38% 47% 29%
Beide ploegen scoren + gelijk 12% 12% 12%
Beide ploegen scoren + verlies 3% 0% 6%
Beide ploegen scoren + over 2.5 47% 59% 35%
Geen btts + over 2.5 9% 6% 12%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 15% 18% 12%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 29% 29% 29%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 6% 6%

Statistieken per helft

Galatasaray scoorde 24 doelpunten voor rust en 36 erna, en kreeg er 14 tegen in de eerste helft en 21 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 35% 41% 29%
Eerste helft gelijk 47% 47% 47%
Eerste helft verloren 18% 12% 24%
Gescoord in de eerste helft 0,71 0,82 0,59
Tegen in de eerste helft 0,41 0,29 0,53
De nul gehouden in de eerste helft 71% 76% 65%
Niet gescoord in de eerste helft 50% 41% 59%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 50% 53% 47%
Tweede helft gelijk 29% 24% 35%
Tweede helft verloren 21% 24% 18%
Gescoord in de tweede helft 1,06 1,06 1,06
Tegen in de tweede helft 0,62 0,71 0,53
De nul gehouden in de tweede helft 53% 53% 53%
Niet gescoord in de tweede helft 32% 29% 35%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 24% 29%
Meeste doelpunten in de tweede helft 56% 53% 59%
Evenveel in beide helften 18% 24% 12%

Wanneer scoort Galatasaray?

De meeste doelpunten van Galatasaray vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
17%
7%
7%
8%
17%
10%
7%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
3%
11%
9%
6%
11%
11%
6%
17%
26%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Galatasaray

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Galatasaray

Galatasaray kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van Galatasaray

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Galatasaray

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 7 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 7 21%
2 - 0 5 15%
1 - 0 5 15%
3 - 2 3 9%
3 - 1 2 6%
2 - 2 2 6%
1 - 1 2 6%
5 - 0 1 3%
4 - 2 1 3%
1 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Galatasaray.

Galatasaray · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook