Statistieken Galatasaray 2020
Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2020, 40 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Galatasaray
Galatasaray speelde 40 wedstrijden dit seizoen: 26 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 8 keer verloren. Dat levert 84 punten op, oftewel 2,10 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,10 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,10.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 40 | 26 | 6 | 8 | 80 | 36 | 44 | 84 | 2,10 |
| Thuis | 20 | 12 | 6 | 2 | 45 | 17 | 28 | 42 | 2,10 |
| Uit | 20 | 14 | 0 | 6 | 35 | 19 | 16 | 42 | 2,10 |
Basisstatistieken Galatasaray
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 65% | 60% | 70% |
| Gelijk | 15% | 30% | 0% |
| Verloren | 20% | 10% | 30% |
| Gescoord per wedstrijd | 2,00 | 2,25 | 1,75 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,90 | 0,85 | 0,95 |
| De nul gehouden | 43% | 40% | 45% |
| Niet gescoord | 13% | 10% | 15% |
| Als eerste gescoord | 67% | 65% | 68% |
Gebaseerd op 39 van de 40 wedstrijden (Als eerste gescoord).
Doelpuntenstatistieken Galatasaray
Galatasaray scoorde 80 doelpunten, gemiddeld 2,00 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 45 minuten een doelpunt. In 58% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 13% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 2,00 | 2,25 | 1,75 |
| Minstens 1 keer gescoord | 88% | 90% | 85% |
| Minstens 2 keer gescoord | 58% | 60% | 55% |
| Minstens 3 keer gescoord | 35% | 45% | 25% |
| Minstens 4 keer gescoord | 10% | 10% | 10% |
| In beide helften gescoord | 41% | 45% | 37% |
| Niet gescoord | 13% | 10% | 15% |
Tegendoelpunten Galatasaray
Aan de andere kant incasseerde Galatasaray 36 doelpunten, gemiddeld 0,90 per wedstrijd. In 43% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,90 | 0,85 | 0,95 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 58% | 60% | 55% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 20% | 15% | 25% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 8% | 5% | 10% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 5% | 5% | 5% |
| De nul gehouden | 43% | 40% | 45% |
Over/under statistieken Galatasaray
In een wedstrijd van Galatasaray vallen er gemiddeld 2,90 doelpunten. In 58% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 30% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,90 | 3,10 | 2,70 |
| Over 0.5 | 95% | 90% | 100% |
| Over 1.5 | 78% | 80% | 75% |
| Over 2.5 | 58% | 60% | 55% |
| Over 3.5 | 30% | 40% | 20% |
| Over 4.5 | 13% | 15% | 10% |
| Over 5.5 | 10% | 15% | 5% |
Beide ploegen scoren bij Galatasaray
In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 60%, op verplaatsing tot 40%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 50% | 60% | 40% |
| Beide ploegen scoren + winst | 28% | 30% | 25% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 10% | 20% | 0% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 13% | 10% | 15% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 43% | 45% | 40% |
| Geen btts + over 2.5 | 15% | 15% | 15% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 15% | 25% | 5% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 31% | 30% | 32% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 3% | 5% | 0% |
Gebaseerd op 39 van de 40 wedstrijden (helften).
Statistieken per helft
Galatasaray scoorde 29 doelpunten voor rust en 48 erna, en kreeg er 12 tegen in de eerste helft en 23 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 38% | 40% | 37% |
| Eerste helft gelijk | 51% | 50% | 53% |
| Eerste helft verloren | 10% | 10% | 11% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,74 | 1,00 | 0,47 |
| Tegen in de eerste helft | 0,31 | 0,40 | 0,21 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 77% | 70% | 84% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 49% | 40% | 58% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 54% | 50% | 58% |
| Tweede helft gelijk | 26% | 35% | 16% |
| Tweede helft verloren | 21% | 15% | 26% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,23 | 1,25 | 1,21 |
| Tegen in de tweede helft | 0,59 | 0,45 | 0,74 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 56% | 60% | 53% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 23% | 25% | 21% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 23% | 30% | 16% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 59% | 50% | 68% |
| Evenveel in beide helften | 18% | 20% | 16% |
Gebaseerd op 39 van de 40 wedstrijden.
Wanneer scoort Galatasaray?
De meeste doelpunten van Galatasaray vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.
Hoekschopstatistieken Galatasaray
Galatasaray trapte gemiddeld 5,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,6 toe. In 73% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,93 | 6,90 | 4,95 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,63 | 4,85 | 4,40 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 88% | 100% | 75% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 73% | 90% | 55% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 50% | 60% | 40% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 28% | 35% | 20% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 80% | 90% | 70% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 73% | 85% | 60% |
Kaartenstatistieken Galatasaray
Galatasaray kreeg gemiddeld 2,13 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,97 bij de tegenstander. In 72% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,13 | 2,35 | 1,89 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,21 | 0,20 | 0,21 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,97 | 2,65 | 3,32 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 56% | 55% | 58% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 38% | 45% | 32% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 72% | 70% | 74% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 62% | 60% | 63% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 46% | 50% | 42% |
Gebaseerd op 39 van de 40 wedstrijden.
Schoten en xG van Galatasaray
De ploeg loste gemiddeld 13,8 schoten per wedstrijd, waarvan 5,8 op doel. Dat is een precisie van 42%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13,83 | 14,65 | 13,00 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,78 | 6,45 | 5,10 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,18 | 5,20 | 5,15 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 9,30 | 9,35 | 9,25 |
| Balbezit | 57,4 | 58,3 | 56,6 |
Meest voorkomende uitslagen Galatasaray
De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 6 van de 40 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 6 | 15% |
| 3 - 1 | 5 | 13% |
| 2 - 0 | 4 | 10% |
| 2 - 1 | 4 | 10% |
| 3 - 0 | 3 | 8% |
| 1 - 1 | 3 | 8% |
| 1 - 2 | 3 | 8% |
| 3 - 4 | 2 | 5% |
| 0 - 0 | 2 | 5% |
| 6 - 0 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Galatasaray.
Galatasaray · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers