Statistieken Galatasaray 2018

Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2018, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Galatasaray

Galatasaray speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 20 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 69 punten op, oftewel 2,03 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,53 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,53.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 20 9 5 72 36 36 69 2,03
Thuis 17 13 4 0 47 12 35 43 2,53
Uit 17 7 5 5 25 24 1 26 1,53
Punten per wedstrijd 2,03
Gescoord per wedstrijd 2,12
Tegen per wedstrijd 1,06
De nul gehouden 35%

Basisstatistieken Galatasaray

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 59% 76% 41%
Gelijk 26% 24% 29%
Verloren 15% 0% 29%
Gescoord per wedstrijd 2,12 2,76 1,47
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,06 0,71 1,41
De nul gehouden 35% 47% 24%
Niet gescoord 15% 0% 29%
Als eerste gescoord 56% 76% 35%

Doelpuntenstatistieken Galatasaray

Galatasaray scoorde 72 doelpunten, gemiddeld 2,12 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 43 minuten een doelpunt. In 53% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 15% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,12 2,76 1,47
Minstens 1 keer gescoord 85% 100% 71%
Minstens 2 keer gescoord 53% 71% 35%
Minstens 3 keer gescoord 41% 47% 35%
Minstens 4 keer gescoord 18% 29% 6%
In beide helften gescoord 44% 53% 35%
Niet gescoord 15% 0% 29%

Tegendoelpunten Galatasaray

Aan de andere kant incasseerde Galatasaray 36 doelpunten, gemiddeld 1,06 per wedstrijd. In 35% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,06 0,71 1,41
Minstens 1 tegendoelpunt 65% 53% 76%
Minstens 2 tegendoelpunten 26% 18% 35%
Minstens 3 tegendoelpunten 9% 0% 18%
Minstens 4 tegendoelpunten 6% 0% 12%
De nul gehouden 35% 47% 24%

Over/under statistieken Galatasaray

In een wedstrijd van Galatasaray vallen er gemiddeld 3,18 doelpunten. In 56% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 44% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,18 3,47 2,88
Over 0.5 97% 100% 94%
Over 1.5 79% 82% 76%
Over 2.5 56% 65% 47%
Over 3.5 44% 53% 35%
Over 4.5 26% 29% 24%
Over 5.5 12% 18% 6%

Beide ploegen scoren bij Galatasaray

In 53% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 53% 53% 53%
Beide ploegen scoren + winst 26% 29% 24%
Beide ploegen scoren + gelijk 24% 24% 24%
Beide ploegen scoren + verlies 3% 0% 6%
Beide ploegen scoren + over 2.5 35% 41% 29%
Geen btts + over 2.5 21% 24% 18%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 26% 18% 35%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 24% 29% 18%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 0% 12%

Statistieken per helft

Galatasaray scoorde 27 doelpunten voor rust en 45 erna, en kreeg er 20 tegen in de eerste helft en 16 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 38% 59% 18%
Eerste helft gelijk 41% 35% 47%
Eerste helft verloren 21% 6% 35%
Gescoord in de eerste helft 0,79 1,00 0,59
Tegen in de eerste helft 0,59 0,29 0,88
De nul gehouden in de eerste helft 56% 76% 35%
Niet gescoord in de eerste helft 47% 35% 59%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 59% 65% 53%
Tweede helft gelijk 24% 24% 24%
Tweede helft verloren 18% 12% 24%
Gescoord in de tweede helft 1,32 1,76 0,88
Tegen in de tweede helft 0,47 0,41 0,53
De nul gehouden in de tweede helft 68% 71% 65%
Niet gescoord in de tweede helft 24% 12% 35%
Meeste doelpunten in de eerste helft 32% 24% 41%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 65% 35%
Evenveel in beide helften 18% 12% 24%

Wanneer scoort Galatasaray?

De meeste doelpunten van Galatasaray vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
4%
6%
13%
6%
15%
18%
14%
8%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
19%
6%
3%
19%
3%
11%
22%
8%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Galatasaray

Galatasaray trapte gemiddeld 5,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,5 toe. In 62% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,03 6,00 4,06
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,47 4,06 4,88
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 79% 82% 76%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 62% 71% 53%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 44% 53% 35%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 18% 24% 12%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 68% 82% 53%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 53% 65% 41%

Kaartenstatistieken Galatasaray

Galatasaray kreeg gemiddeld 2,47 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,85 bij de tegenstander. In 76% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,47 2,24 2,71
Rode kaarten per wedstrijd 0,09 0,12 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,85 2,88 2,82
Zelf over 1.5 kaarten 76% 82% 71%
Zelf over 2.5 kaarten 47% 41% 53%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 76% 76% 76%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 62% 65% 59%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 53% 47% 59%

Schoten en xG van Galatasaray

De ploeg loste gemiddeld 13,9 schoten per wedstrijd, waarvan 4,9 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,85 16,71 11,00
Schoten op doel per wedstrijd 4,85 6,18 3,53
Schoten naast per wedstrijd 5,82 6,47 5,18
Schoten tegen per wedstrijd 12,00 11,12 12,88
Balbezit 57,7 59,6 55,8

Meest voorkomende uitslagen Galatasaray

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 18%
1 - 0 5 15%
3 - 1 3 9%
6 - 0 2 6%
4 - 1 2 6%
3 - 0 2 6%
3 - 2 2 6%
2 - 2 2 6%
5 - 0 1 3%
4 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Galatasaray.

Spelersstatistieken Galatasaray

Topschutters
Speler Doelpunten
Henry Chukwuemeka Onyekuru 14
Mbaye Diagne 10
Sofiane Feghouli 9
Eren Derdiyok 7
Sinan Gümüş 4

Henry Chukwuemeka Onyekuru is dit seizoen de topschutter van Galatasaray (14). Daarachter volgen Mbaye Diagne (10) en Sofiane Feghouli (9).

Topschutters Galatasaray

Meeste assists
Speler Assists
Younès Belhanda 6
Sofiane Feghouli 6
Mariano Ferreira Filho 5
Fernando Francisco Reges 4
Henry Chukwuemeka Onyekuru 3

Younès Belhanda gaf de meeste assists bij Galatasaray (6). Daarachter volgen Sofiane Feghouli (6) en Mariano Ferreira Filho (5).

Assists Galatasaray

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Néstor Fernando Muslera Micol 33
Henry Chukwuemeka Onyekuru 31
Mariano Ferreira Filho 30
Sofiane Feghouli 29
Younès Belhanda 24

Néstor Fernando Muslera Micol speelde de meeste wedstrijden voor Galatasaray (33). Daarachter volgen Henry Chukwuemeka Onyekuru (31) en Mariano Ferreira Filho (30).

Wedstrijden Galatasaray

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Mariano Ferreira Filho 10
Fernando Francisco Reges 9
Younès Belhanda 9
Henry Chukwuemeka Onyekuru 7
Papa Alioune N'Diaye 6

Mariano Ferreira Filho pakte de meeste kaarten bij Galatasaray (10). Daarachter volgen Fernando Francisco Reges (9) en Younès Belhanda (9).

Kaarten Galatasaray

Galatasaray · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook