Statistieken Galatasaray 2023

Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2023, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Galatasaray

Galatasaray speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 33 keer gewonnen, 3 keer gelijk en 2 keer verloren. Dat levert 102 punten op, oftewel 2,68 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,84 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,53.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 33 3 2 92 26 66 102 2,68
Thuis 19 18 0 1 51 15 36 54 2,84
Uit 19 15 3 1 41 11 30 48 2,53
Punten per wedstrijd 2,68
Gescoord per wedstrijd 2,42
Tegen per wedstrijd 0,68
De nul gehouden 47%

Basisstatistieken Galatasaray

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 87% 95% 79%
Gelijk 8% 0% 16%
Verloren 5% 5% 5%
Gescoord per wedstrijd 2,42 2,68 2,16
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,68 0,79 0,58
De nul gehouden 47% 32% 63%
Niet gescoord 8% 5% 11%
Als eerste gescoord 79% 79% 79%

Doelpuntenstatistieken Galatasaray

Galatasaray scoorde 92 doelpunten, gemiddeld 2,42 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 37 minuten een doelpunt. In 74% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 8% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,42 2,68 2,16
Minstens 1 keer gescoord 92% 95% 89%
Minstens 2 keer gescoord 74% 84% 63%
Minstens 3 keer gescoord 42% 42% 42%
Minstens 4 keer gescoord 21% 26% 16%
In beide helften gescoord 45% 58% 32%
Niet gescoord 8% 5% 11%

Tegendoelpunten Galatasaray

Aan de andere kant incasseerde Galatasaray 26 doelpunten, gemiddeld 0,68 per wedstrijd. In 47% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,68 0,79 0,58
Minstens 1 tegendoelpunt 53% 68% 37%
Minstens 2 tegendoelpunten 13% 11% 16%
Minstens 3 tegendoelpunten 3% 0% 5%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 47% 32% 63%

Over/under statistieken Galatasaray

In een wedstrijd van Galatasaray vallen er gemiddeld 3,11 doelpunten. In 63% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 32% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,11 3,47 2,74
Over 0.5 95% 100% 89%
Over 1.5 79% 84% 74%
Over 2.5 63% 74% 53%
Over 3.5 32% 37% 26%
Over 4.5 18% 21% 16%
Over 5.5 13% 16% 11%

Beide ploegen scoren bij Galatasaray

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 63%, op verplaatsing tot 37%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 63% 37%
Beide ploegen scoren + winst 45% 63% 26%
Beide ploegen scoren + gelijk 3% 0% 5%
Beide ploegen scoren + verlies 3% 0% 5%
Beide ploegen scoren + over 2.5 47% 63% 32%
Geen btts + over 2.5 16% 11% 21%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 21% 16%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 34% 42% 26%
Beide ploegen scoren in beide helften 8% 5% 11%

Statistieken per helft

Galatasaray scoorde 41 doelpunten voor rust en 51 erna, en kreeg er 8 tegen in de eerste helft en 18 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 61% 74% 47%
Eerste helft gelijk 37% 21% 53%
Eerste helft verloren 3% 5% 0%
Gescoord in de eerste helft 1,08 1,37 0,79
Tegen in de eerste helft 0,21 0,26 0,16
De nul gehouden in de eerste helft 79% 74% 84%
Niet gescoord in de eerste helft 29% 21% 37%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 53% 53% 53%
Tweede helft gelijk 37% 37% 37%
Tweede helft verloren 11% 11% 11%
Gescoord in de tweede helft 1,34 1,32 1,37
Tegen in de tweede helft 0,47 0,53 0,42
De nul gehouden in de tweede helft 58% 53% 63%
Niet gescoord in de tweede helft 34% 26% 42%
Meeste doelpunten in de eerste helft 29% 32% 26%
Meeste doelpunten in de tweede helft 53% 47% 58%
Evenveel in beide helften 18% 21% 16%

Wanneer scoort Galatasaray?

De meeste doelpunten van Galatasaray vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
5%
8%
11%
12%
11%
11%
14%
8%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
0%
4%
8%
15%
12%
23%
12%
15%
12%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Galatasaray

Galatasaray trapte gemiddeld 6,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,6 toe. In 61% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,92 6,58 7,26
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,63 3,37 3,89
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 84% 79% 89%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 61% 53% 68%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 55% 47% 63%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 26% 26% 26%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 89% 79% 100%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 76% 74% 79%

Kaartenstatistieken Galatasaray

Galatasaray kreeg gemiddeld 1,76 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,53 bij de tegenstander. In 61% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,76 1,84 1,68
Rode kaarten per wedstrijd 0,03 0,00 0,05
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,53 3,21 1,84
Zelf over 1.5 kaarten 55% 58% 53%
Zelf over 2.5 kaarten 29% 26% 32%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 61% 68% 53%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 42% 53% 32%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 32% 47% 16%

Schoten en xG van Galatasaray

De ploeg loste gemiddeld 19,7 schoten per wedstrijd, waarvan 6,7 op doel. Dat is een precisie van 34%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 19,66 21,00 18,32
Schoten op doel per wedstrijd 6,74 7,16 6,32
Schoten naast per wedstrijd 7,63 8,63 6,63
Schoten tegen per wedstrijd 10,18 8,53 11,84
Verwachte doelpunten (xG) voor 2,04 2,38 1,70
Verwachte doelpunten (xG) tegen 0,77 0,74 0,80
Balbezit 60,9 60,9 61,0

Meest voorkomende uitslagen Galatasaray

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 7 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 7 18%
2 - 0 5 13%
1 - 0 5 13%
3 - 0 4 11%
3 - 1 3 8%
4 - 0 2 5%
0 - 0 2 5%
6 - 1 1 3%
6 - 2 1 3%
5 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Galatasaray.

Spelersstatistieken Galatasaray

Topschutters
Speler Doelpunten
Mauro Emanuel Icardi Rivero 25
Muhammed Kerem Aktürkoğlu 12
Dries Mertens 9
Wilfried Zaha 9
Kerem Demirbay 6

Mauro Emanuel Icardi Rivero is dit seizoen de topschutter van Galatasaray (25). Daarachter volgen Muhammed Kerem Aktürkoğlu (12) en Dries Mertens (9).

Topschutters Galatasaray

Meeste assists
Speler Assists
Dries Mertens 16
Mauro Emanuel Icardi Rivero 8
Barış Alper Yılmaz 6
Muhammed Kerem Aktürkoğlu 6
Kerem Demirbay 3

Dries Mertens gaf de meeste assists bij Galatasaray (16). Daarachter volgen Mauro Emanuel Icardi Rivero (8) en Barış Alper Yılmaz (6).

Assists Galatasaray

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Kerem Demirbay 38
Dries Mertens 38
Néstor Fernando Muslera Micol 37
Victor Nelsson 37
Lucas Torreira Di Pascua 37

Kerem Demirbay speelde de meeste wedstrijden voor Galatasaray (38). Daarachter volgen Dries Mertens (38) en Néstor Fernando Muslera Micol (37).

Wedstrijden Galatasaray

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Barış Alper Yılmaz 8
Lucas Torreira Di Pascua 7
Muhammed Kerem Aktürkoğlu 6
Néstor Fernando Muslera Micol 4
Hakim Ziyech 4

Barış Alper Yılmaz pakte de meeste kaarten bij Galatasaray (8). Daarachter volgen Lucas Torreira Di Pascua (7) en Muhammed Kerem Aktürkoğlu (6).

Kaarten Galatasaray

Galatasaray · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook