Statistieken Galatasaray 2021

Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2021, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Galatasaray

Galatasaray speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 14 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 14 keer verloren. Dat levert 52 punten op, oftewel 1,37 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,74 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,00.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 14 10 14 51 53 -2 52 1,37
Thuis 19 10 3 6 31 23 8 33 1,74
Uit 19 4 7 8 20 30 -10 19 1,00
Punten per wedstrijd 1,37
Gescoord per wedstrijd 1,34
Tegen per wedstrijd 1,39
De nul gehouden 24%

Basisstatistieken Galatasaray

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 37% 53% 21%
Gelijk 26% 16% 37%
Verloren 37% 32% 42%
Gescoord per wedstrijd 1,34 1,63 1,05
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,39 1,21 1,58
De nul gehouden 24% 26% 21%
Niet gescoord 24% 11% 37%
Als eerste gescoord 50% 53% 47%

Gebaseerd op 36 van de 38 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Galatasaray

Galatasaray scoorde 51 doelpunten, gemiddeld 1,34 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 67 minuten een doelpunt. In 45% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 24% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,34 1,63 1,05
Minstens 1 keer gescoord 76% 89% 63%
Minstens 2 keer gescoord 45% 58% 32%
Minstens 3 keer gescoord 11% 11% 11%
Minstens 4 keer gescoord 3% 5% 0%
In beide helften gescoord 22% 24% 21%
Niet gescoord 24% 11% 37%

Tegendoelpunten Galatasaray

Aan de andere kant incasseerde Galatasaray 53 doelpunten, gemiddeld 1,39 per wedstrijd. In 24% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,39 1,21 1,58
Minstens 1 tegendoelpunt 76% 74% 79%
Minstens 2 tegendoelpunten 47% 37% 58%
Minstens 3 tegendoelpunten 13% 11% 16%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 5%
De nul gehouden 24% 26% 21%

Over/under statistieken Galatasaray

In een wedstrijd van Galatasaray vallen er gemiddeld 2,74 doelpunten. In 47% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 29% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,74 2,84 2,63
Over 0.5 95% 100% 89%
Over 1.5 82% 84% 79%
Over 2.5 47% 53% 42%
Over 3.5 29% 26% 32%
Over 4.5 16% 16% 16%
Over 5.5 5% 5% 5%

Beide ploegen scoren bij Galatasaray

In 58% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 63%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 58% 63% 53%
Beide ploegen scoren + winst 18% 26% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 21% 16% 26%
Beide ploegen scoren + verlies 18% 21% 16%
Beide ploegen scoren + over 2.5 45% 53% 37%
Geen btts + over 2.5 3% 0% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 28% 29% 26%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 19% 24% 16%
Beide ploegen scoren in beide helften 11% 18% 5%

Gebaseerd op 36 van de 38 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Galatasaray scoorde 23 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 20 tegen in de eerste helft en 29 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 28% 24% 32%
Eerste helft gelijk 50% 59% 42%
Eerste helft verloren 22% 18% 26%
Gescoord in de eerste helft 0,64 0,65 0,63
Tegen in de eerste helft 0,56 0,47 0,63
De nul gehouden in de eerste helft 53% 53% 53%
Niet gescoord in de eerste helft 47% 47% 47%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 28% 41% 16%
Tweede helft gelijk 33% 29% 37%
Tweede helft verloren 39% 29% 47%
Gescoord in de tweede helft 0,64 0,88 0,42
Tegen in de tweede helft 0,81 0,65 0,95
De nul gehouden in de tweede helft 47% 53% 42%
Niet gescoord in de tweede helft 56% 41% 68%
Meeste doelpunten in de eerste helft 36% 35% 37%
Meeste doelpunten in de tweede helft 42% 53% 32%
Evenveel in beide helften 22% 12% 32%

Gebaseerd op 36 van de 38 wedstrijden.

Wanneer scoort Galatasaray?

De meeste doelpunten van Galatasaray vallen tussen minuut 31 en 40, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
13%
7%
9%
20%
11%
15%
2%
9%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
6%
10%
4%
8%
22%
8%
20%
6%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Galatasaray

Galatasaray trapte gemiddeld 5,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,3 toe. In 74% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,87 7,00 4,74
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,34 3,58 5,11
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 82% 79% 84%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 74% 74% 74%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 45% 47% 42%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 21% 26% 16%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 74% 79% 68%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 63% 68% 58%

Kaartenstatistieken Galatasaray

Galatasaray kreeg gemiddeld 2,31 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,69 bij de tegenstander. In 64% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,31 2,24 2,37
Rode kaarten per wedstrijd 0,08 0,00 0,16
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,69 2,76 2,63
Zelf over 1.5 kaarten 67% 59% 74%
Zelf over 2.5 kaarten 47% 41% 53%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 64% 59% 68%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 56% 53% 58%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 47% 41% 53%

Gebaseerd op 36 van de 38 wedstrijden.

Schoten en xG van Galatasaray

De ploeg loste gemiddeld 13,6 schoten per wedstrijd, waarvan 4,9 op doel. Dat is een precisie van 36%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,58 16,16 11,00
Schoten op doel per wedstrijd 4,95 5,68 4,21
Schoten naast per wedstrijd 5,29 6,05 4,53
Schoten tegen per wedstrijd 11,05 10,32 11,79
Balbezit 54,9 56,1 53,6

Meest voorkomende uitslagen Galatasaray

De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 5 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 0 5 13%
1 - 1 5 13%
3 - 2 3 8%
2 - 1 3 8%
2 - 2 3 8%
1 - 2 3 8%
0 - 1 3 8%
0 - 2 3 8%
1 - 0 2 5%
1 - 3 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Galatasaray.

Galatasaray · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook