Statistieken Benfica 2025

Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal Bwin 2025, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Benfica

Benfica speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 23 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 0 keer verloren. Dat levert 80 punten op, oftewel 2,35 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,29 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,41.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 23 11 0 74 25 49 80 2,35
Thuis 17 11 6 0 41 13 28 39 2,29
Uit 17 12 5 0 33 12 21 41 2,41
Punten per wedstrijd 2,35
Gescoord per wedstrijd 2,18
Tegen per wedstrijd 0,74
De nul gehouden 41%

Basisstatistieken Benfica

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 68% 65% 71%
Gelijk 32% 35% 29%
Verloren 0% 0% 0%
Gescoord per wedstrijd 2,18 2,41 1,94
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,74 0,76 0,71
De nul gehouden 41% 41% 41%
Niet gescoord 6% 0% 12%
Als eerste gescoord 79% 82% 76%

Doelpuntenstatistieken Benfica

Benfica scoorde 74 doelpunten, gemiddeld 2,18 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 41 minuten een doelpunt. In 76% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 6% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,18 2,41 1,94
Minstens 1 keer gescoord 94% 100% 88%
Minstens 2 keer gescoord 76% 76% 76%
Minstens 3 keer gescoord 32% 41% 24%
Minstens 4 keer gescoord 12% 18% 6%
In beide helften gescoord 38% 47% 29%
Niet gescoord 6% 0% 12%

Tegendoelpunten Benfica

Aan de andere kant incasseerde Benfica 25 doelpunten, gemiddeld 0,74 per wedstrijd. In 41% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,74 0,76 0,71
Minstens 1 tegendoelpunt 59% 59% 59%
Minstens 2 tegendoelpunten 15% 18% 12%
Minstens 3 tegendoelpunten 0% 0% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 41% 41% 41%

Over/under statistieken Benfica

In een wedstrijd van Benfica vallen er gemiddeld 2,91 doelpunten. In 71% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 32% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,91 3,18 2,65
Over 0.5 94% 100% 88%
Over 1.5 88% 94% 82%
Over 2.5 71% 71% 71%
Over 3.5 32% 41% 24%
Over 4.5 6% 12% 0%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Benfica

In 59% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 59%, op verplaatsing tot 59%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 59% 59% 59%
Beide ploegen scoren + winst 32% 24% 41%
Beide ploegen scoren + gelijk 26% 35% 18%
Beide ploegen scoren + verlies 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + over 2.5 47% 41% 53%
Geen btts + over 2.5 24% 29% 18%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 29% 6%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 24% 24% 24%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Benfica scoorde 38 doelpunten voor rust en 36 erna, en kreeg er 10 tegen in de eerste helft en 15 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 59% 65% 53%
Eerste helft gelijk 32% 29% 35%
Eerste helft verloren 9% 6% 12%
Gescoord in de eerste helft 1,12 1,29 0,94
Tegen in de eerste helft 0,29 0,41 0,18
De nul gehouden in de eerste helft 76% 65% 88%
Niet gescoord in de eerste helft 32% 24% 41%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 44% 47% 41%
Tweede helft gelijk 41% 47% 35%
Tweede helft verloren 15% 6% 24%
Gescoord in de tweede helft 1,06 1,12 1,00
Tegen in de tweede helft 0,44 0,35 0,53
De nul gehouden in de tweede helft 65% 76% 53%
Niet gescoord in de tweede helft 35% 29% 41%
Meeste doelpunten in de eerste helft 44% 59% 29%
Meeste doelpunten in de tweede helft 44% 35% 53%
Evenveel in beide helften 12% 6% 18%

Wanneer scoort Benfica?

De meeste doelpunten van Benfica vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
16%
11%
8%
14%
14%
7%
5%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
8%
8%
8%
16%
8%
8%
12%
24%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Benfica

Benfica trapte gemiddeld 6,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 2,8 toe. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,93 6,93 6,93
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 2,80 2,73 2,87
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 87% 93% 80%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 63% 67% 60%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 33% 27% 40%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 20% 13% 27%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 83% 87% 80%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 67% 73% 60%

Gebaseerd op 30 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Benfica

Benfica kreeg gemiddeld 1,94 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,91 bij de tegenstander. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,94 1,65 2,24
Rode kaarten per wedstrijd 0,12 0,06 0,18
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,91 2,71 3,12
Zelf over 1.5 kaarten 65% 59% 71%
Zelf over 2.5 kaarten 35% 35% 35%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 71% 71% 71%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 62% 53% 71%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 38% 35% 41%

Schoten en xG van Benfica

De ploeg loste gemiddeld 17,1 schoten per wedstrijd, waarvan 6,0 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 17,10 17,67 16,53
Schoten op doel per wedstrijd 6,00 6,47 5,53
Schoten naast per wedstrijd 6,37 6,27 6,47
Schoten tegen per wedstrijd 9,43 7,87 11,00
Verwachte doelpunten (xG) voor 2,04 2,16 1,91
Verwachte doelpunten (xG) tegen 0,89 0,79 0,99
Balbezit 56,8 57,8 55,7

Gebaseerd op 30 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Benfica

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 8 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 8 24%
3 - 0 5 15%
2 - 2 5 15%
1 - 1 4 12%
4 - 0 2 6%
3 - 1 2 6%
2 - 0 2 6%
1 - 0 2 6%
0 - 0 2 6%
5 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Benfica.

Spelersstatistieken Benfica

Topschutters
Speler Doelpunten
Vangelis Pavlidis 23
Andreas Schjelderup 7
Franjo Ivanović 6
Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva 5
Richard Rios Montoya 5

Vangelis Pavlidis is dit seizoen de topschutter van Benfica (23). Daarachter volgen Andreas Schjelderup (7) en Franjo Ivanović (6).

Topschutters Benfica

Meeste assists
Speler Assists
Leandro Barreiro Martins 5
Andreas Schjelderup 5
Gianluca Prestianni Gross 5
Vangelis Pavlidis 4
Amar Dedić 4

Leandro Barreiro Martins gaf de meeste assists bij Benfica (5). Daarachter volgen Andreas Schjelderup (5) en Gianluca Prestianni Gross (5).

Assists Benfica

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Vangelis Pavlidis 34
Samuel Dahl 34
Anatolii Trubin 34
Andreas Schjelderup 34
Franjo Ivanović 33

Vangelis Pavlidis speelde de meeste wedstrijden voor Benfica (34). Daarachter volgen Samuel Dahl (34) en Anatolii Trubin (34).

Wedstrijden Benfica

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Richard Rios Montoya 9
Nicolás Hernán Otamendi 8
Gianluca Prestianni Gross 8
Enzo Barrenechea 7
Amar Dedić 7

Richard Rios Montoya pakte de meeste kaarten bij Benfica (9). Daarachter volgen Nicolás Hernán Otamendi (8) en Gianluca Prestianni Gross (8).

Kaarten Benfica

Benfica · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook