Statistieken Benfica 2015
Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal Bwin 2015, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Benfica
Benfica speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 29 keer gewonnen, 1 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 88 punten op, oftewel 2,59 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,65 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,53.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 29 | 1 | 4 | 88 | 22 | 66 | 88 | 2,59 |
| Thuis | 17 | 15 | 0 | 2 | 52 | 13 | 39 | 45 | 2,65 |
| Uit | 17 | 14 | 1 | 2 | 36 | 9 | 27 | 43 | 2,53 |
Basisstatistieken Benfica
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 85% | 88% | 82% |
| Gelijk | 3% | 0% | 6% |
| Verloren | 12% | 12% | 12% |
| Gescoord per wedstrijd | 2,59 | 3,06 | 2,12 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,65 | 0,76 | 0,53 |
| De nul gehouden | 50% | 47% | 53% |
| Niet gescoord | 12% | 6% | 18% |
| Als eerste gescoord | 76% | 82% | 71% |
Doelpuntenstatistieken Benfica
Benfica scoorde 88 doelpunten, gemiddeld 2,59 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 35 minuten een doelpunt. In 71% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 12% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 2,59 | 3,06 | 2,12 |
| Minstens 1 keer gescoord | 88% | 94% | 82% |
| Minstens 2 keer gescoord | 71% | 82% | 59% |
| Minstens 3 keer gescoord | 50% | 65% | 35% |
| Minstens 4 keer gescoord | 32% | 35% | 29% |
| In beide helften gescoord | 53% | 65% | 41% |
| Niet gescoord | 12% | 6% | 18% |
Tegendoelpunten Benfica
Aan de andere kant incasseerde Benfica 22 doelpunten, gemiddeld 0,65 per wedstrijd. In 50% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,65 | 0,76 | 0,53 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 50% | 53% | 47% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 12% | 18% | 6% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 3% | 6% | 0% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 50% | 47% | 53% |
Over/under statistieken Benfica
In een wedstrijd van Benfica vallen er gemiddeld 3,24 doelpunten. In 65% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 44% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,24 | 3,82 | 2,65 |
| Over 0.5 | 97% | 100% | 94% |
| Over 1.5 | 76% | 94% | 59% |
| Over 2.5 | 65% | 82% | 47% |
| Over 3.5 | 44% | 53% | 35% |
| Over 4.5 | 29% | 35% | 24% |
| Over 5.5 | 12% | 18% | 6% |
Beide ploegen scoren bij Benfica
In 41% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 35%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 41% | 47% | 35% |
| Beide ploegen scoren + winst | 38% | 41% | 35% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 3% | 6% | 0% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 41% | 47% | 35% |
| Geen btts + over 2.5 | 24% | 35% | 12% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 15% | 18% | 12% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 24% | 29% | 18% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Benfica scoorde 38 doelpunten voor rust en 50 erna, en kreeg er 11 tegen in de eerste helft en 11 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 56% | 65% | 47% |
| Eerste helft gelijk | 32% | 24% | 41% |
| Eerste helft verloren | 12% | 12% | 12% |
| Gescoord in de eerste helft | 1,12 | 1,35 | 0,88 |
| Tegen in de eerste helft | 0,32 | 0,41 | 0,24 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 74% | 71% | 76% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 35% | 24% | 47% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 71% | 76% | 65% |
| Tweede helft gelijk | 24% | 18% | 29% |
| Tweede helft verloren | 6% | 6% | 6% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,47 | 1,71 | 1,24 |
| Tegen in de tweede helft | 0,32 | 0,35 | 0,29 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 71% | 65% | 76% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 24% | 18% | 29% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 26% | 18% | 35% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 50% | 41% | 59% |
| Evenveel in beide helften | 24% | 41% | 6% |
Wanneer scoort Benfica?
De meeste doelpunten van Benfica vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Benfica
Benfica trapte gemiddeld 5,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,6 toe. In 56% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,91 | 5,76 | 6,06 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 3,56 | 2,59 | 4,53 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 74% | 59% | 88% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 56% | 35% | 76% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 38% | 35% | 41% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 24% | 18% | 29% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 68% | 59% | 76% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 56% | 53% | 59% |
Kaartenstatistieken Benfica
Benfica kreeg gemiddeld 2,21 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,97 bij de tegenstander. In 74% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,21 | 1,65 | 2,76 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,06 | 0,06 | 0,06 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,97 | 3,06 | 2,88 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 56% | 35% | 76% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 38% | 24% | 53% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 74% | 65% | 82% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 65% | 59% | 71% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 44% | 35% | 53% |
Schoten en xG van Benfica
De ploeg loste gemiddeld 16,2 schoten per wedstrijd, waarvan 6,0 op doel. Dat is een precisie van 37%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16,24 | 17,88 | 14,59 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6,00 | 6,82 | 5,18 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6,41 | 7,35 | 5,47 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 7,50 | 6,47 | 8,53 |
| Balbezit | 62,7 | 64,5 | 60,9 |
Meest voorkomende uitslagen Benfica
De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 5 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 5 | 15% |
| 4 - 1 | 4 | 12% |
| 2 - 0 | 4 | 12% |
| 3 - 1 | 3 | 9% |
| 2 - 1 | 3 | 9% |
| 6 - 0 | 2 | 6% |
| 4 - 0 | 2 | 6% |
| 3 - 0 | 2 | 6% |
| 0 - 1 | 2 | 6% |
| 5 - 0 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Benfica.
Spelersstatistieken Benfica
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Jonas Gonçalves Oliveira | 32 |
| Konstantinos Mitroglou | 19 |
| Luís Miguel Afonso Fernandes | 7 |
| Raúl Alonso Jiménez Rodríguez | 5 |
| Osvaldo Nicolás Fabián Gaitán | 4 |
Jonas Gonçalves Oliveira is dit seizoen de topschutter van Benfica (32). Daarachter volgen Konstantinos Mitroglou (19) en Luís Miguel Afonso Fernandes (7).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Osvaldo Nicolás Fabián Gaitán | 14 |
| Jonas Gonçalves Oliveira | 12 |
| Luís Miguel Afonso Fernandes | 7 |
| Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes | 5 |
| André Gomes Magalhaes de Almeida | 5 |
Osvaldo Nicolás Fabián Gaitán gaf de meeste assists bij Benfica (14). Daarachter volgen Jonas Gonçalves Oliveira (12) en Luís Miguel Afonso Fernandes (7).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Jonas Gonçalves Oliveira | 34 |
| Konstantinos Mitroglou | 32 |
| Luís Miguel Afonso Fernandes | 31 |
| Eliseu Pereira dos Santos | 31 |
| Jardel Nivaldo Vieira | 30 |
Jonas Gonçalves Oliveira speelde de meeste wedstrijden voor Benfica (34). Daarachter volgen Konstantinos Mitroglou (32) en Luís Miguel Afonso Fernandes (31).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Eliseu Pereira dos Santos | 9 |
| Renato Júnior Luz Sanches | 8 |
| Jardel Nivaldo Vieira | 7 |
| André Gomes Magalhaes de Almeida | 7 |
| Andreas Samaris | 7 |
Eliseu Pereira dos Santos pakte de meeste kaarten bij Benfica (9). Daarachter volgen Renato Júnior Luz Sanches (8) en Jardel Nivaldo Vieira (7).
Benfica · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers