Statistieken Benfica 2023

Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal Bwin 2023, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Benfica

Benfica speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 25 keer gewonnen, 5 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 80 punten op, oftewel 2,35 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,76 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,94.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 25 5 4 77 28 49 80 2,35
Thuis 17 15 2 0 48 7 41 47 2,76
Uit 17 10 3 4 29 21 8 33 1,94
Punten per wedstrijd 2,35
Gescoord per wedstrijd 2,26
Tegen per wedstrijd 0,82
De nul gehouden 47%

Basisstatistieken Benfica

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 74% 88% 59%
Gelijk 15% 12% 18%
Verloren 12% 0% 24%
Gescoord per wedstrijd 2,26 2,82 1,71
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,82 0,41 1,24
De nul gehouden 47% 59% 35%
Niet gescoord 9% 0% 18%
Als eerste gescoord 71% 76% 65%

Doelpuntenstatistieken Benfica

Benfica scoorde 77 doelpunten, gemiddeld 2,26 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 40 minuten een doelpunt. In 65% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 9% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,26 2,82 1,71
Minstens 1 keer gescoord 91% 100% 82%
Minstens 2 keer gescoord 65% 76% 53%
Minstens 3 keer gescoord 44% 59% 29%
Minstens 4 keer gescoord 18% 29% 6%
In beide helften gescoord 44% 47% 41%
Niet gescoord 9% 0% 18%

Tegendoelpunten Benfica

Aan de andere kant incasseerde Benfica 28 doelpunten, gemiddeld 0,82 per wedstrijd. In 47% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,82 0,41 1,24
Minstens 1 tegendoelpunt 53% 41% 65%
Minstens 2 tegendoelpunten 18% 0% 35%
Minstens 3 tegendoelpunten 6% 0% 12%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 6%
De nul gehouden 47% 59% 35%

Over/under statistieken Benfica

In een wedstrijd van Benfica vallen er gemiddeld 3,09 doelpunten. In 62% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 41% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,09 3,24 2,94
Over 0.5 97% 100% 94%
Over 1.5 82% 88% 76%
Over 2.5 62% 65% 59%
Over 3.5 41% 41% 41%
Over 4.5 21% 18% 24%
Over 5.5 3% 6% 0%

Beide ploegen scoren bij Benfica

In 47% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 41%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 47% 41% 53%
Beide ploegen scoren + winst 29% 29% 29%
Beide ploegen scoren + gelijk 12% 12% 12%
Beide ploegen scoren + verlies 6% 0% 12%
Beide ploegen scoren + over 2.5 38% 29% 47%
Geen btts + over 2.5 24% 35% 12%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 12% 24%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 18% 12% 24%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 6%

Statistieken per helft

Benfica scoorde 35 doelpunten voor rust en 42 erna, en kreeg er 10 tegen in de eerste helft en 18 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 50% 47% 53%
Eerste helft gelijk 41% 41% 41%
Eerste helft verloren 9% 12% 6%
Gescoord in de eerste helft 1,03 1,18 0,88
Tegen in de eerste helft 0,29 0,24 0,35
De nul gehouden in de eerste helft 74% 76% 71%
Niet gescoord in de eerste helft 41% 47% 35%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 59% 82% 35%
Tweede helft gelijk 21% 12% 29%
Tweede helft verloren 21% 6% 35%
Gescoord in de tweede helft 1,24 1,65 0,82
Tegen in de tweede helft 0,53 0,18 0,88
De nul gehouden in de tweede helft 65% 82% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 24% 6% 41%
Meeste doelpunten in de eerste helft 32% 35% 29%
Meeste doelpunten in de tweede helft 53% 59% 47%
Evenveel in beide helften 15% 6% 24%

Wanneer scoort Benfica?

De meeste doelpunten van Benfica vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
4%
10%
6%
12%
19%
8%
8%
13%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
4%
14%
4%
11%
14%
7%
11%
29%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Benfica

Benfica trapte gemiddeld 7,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,3 toe. In 69% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 7,10 7,46 6,81
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,31 2,85 3,69
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 86% 92% 81%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 69% 77% 63%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 41% 38% 44%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 28% 31% 25%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 83% 92% 75%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 79% 92% 69%

Gebaseerd op 29 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Benfica

Benfica kreeg gemiddeld 1,97 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,91 bij de tegenstander. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,97 1,59 2,35
Rode kaarten per wedstrijd 0,09 0,00 0,18
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,91 3,06 2,76
Zelf over 1.5 kaarten 65% 59% 71%
Zelf over 2.5 kaarten 26% 18% 35%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 71% 71% 71%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 59% 59% 59%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 41% 41% 41%

Schoten en xG van Benfica

De ploeg loste gemiddeld 16,8 schoten per wedstrijd, waarvan 6,6 op doel. Dat is een precisie van 39%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 16,76 18,46 15,38
Schoten op doel per wedstrijd 6,59 7,46 5,88
Schoten naast per wedstrijd 5,76 6,15 5,44
Schoten tegen per wedstrijd 10,45 8,15 12,31
Verwachte doelpunten (xG) voor 2,12 2,53 1,79
Verwachte doelpunten (xG) tegen 0,97 0,68 1,22
Balbezit 59,7 61,7 58,1

Gebaseerd op 29 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Benfica

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 5 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 5 15%
3 - 0 4 12%
3 - 1 4 12%
2 - 0 3 9%
1 - 1 3 9%
4 - 0 2 6%
4 - 1 2 6%
2 - 1 2 6%
6 - 1 1 3%
5 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Benfica.

Spelersstatistieken Benfica

Topschutters
Speler Doelpunten
Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva 14
Ángel Fabián Di María Hernández 9
Orkun Kökçü 7
Marcos Leonardo Santos Almeida 7
Arthur Mendonça Cabral 6

Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva is dit seizoen de topschutter van Benfica (14). Daarachter volgen Ángel Fabián Di María Hernández (9) en Orkun Kökçü (7).

Topschutters Benfica

Meeste assists
Speler Assists
Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva 12
Ángel Fabián Di María Hernández 10
Orkun Kökçü 8
David Neres Campos 7
Fredrik Aursnes 6

Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva gaf de meeste assists bij Benfica (12). Daarachter volgen Ángel Fabián Di María Hernández (10) en Orkun Kökçü (8).

Assists Benfica

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
João Mário Naval da Costa Eduardo 34
Felipe Rodrigues da Silva 34
Samuel Jumpe Soares 34
João Pedro Gonçalves Neves 34
Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva 33

João Mário Naval da Costa Eduardo speelde de meeste wedstrijden voor Benfica (34). Daarachter volgen Felipe Rodrigues da Silva (34) en Samuel Jumpe Soares (34).

Wedstrijden Benfica

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Nicolás Hernán Otamendi 12
Florentino Ibrain Morris Luís 8
Orkun Kökçü 7
António João Pereira Albuquerque Tavares Si 6
João Mário Naval da Costa Eduardo 4

Nicolás Hernán Otamendi pakte de meeste kaarten bij Benfica (12). Daarachter volgen Florentino Ibrain Morris Luís (8) en Orkun Kökçü (7).

Kaarten Benfica

Benfica · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook