Statistieken Benfica 2019
Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal Bwin 2019, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Benfica
Benfica speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 24 keer gewonnen, 5 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 77 punten op, oftewel 2,26 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,24 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,29.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 24 | 5 | 5 | 71 | 26 | 45 | 77 | 2,26 |
| Thuis | 17 | 12 | 2 | 3 | 38 | 13 | 25 | 38 | 2,24 |
| Uit | 17 | 12 | 3 | 2 | 33 | 13 | 20 | 39 | 2,29 |
Basisstatistieken Benfica
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 71% | 71% | 71% |
| Gelijk | 15% | 12% | 18% |
| Verloren | 15% | 18% | 12% |
| Gescoord per wedstrijd | 2,09 | 2,24 | 1,94 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,76 | 0,76 | 0,76 |
| De nul gehouden | 50% | 53% | 47% |
| Niet gescoord | 12% | 18% | 6% |
| Als eerste gescoord | 65% | 65% | 65% |
Doelpuntenstatistieken Benfica
Benfica scoorde 71 doelpunten, gemiddeld 2,09 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 43 minuten een doelpunt. In 68% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 12% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 2,09 | 2,24 | 1,94 |
| Minstens 1 keer gescoord | 88% | 82% | 94% |
| Minstens 2 keer gescoord | 68% | 71% | 65% |
| Minstens 3 keer gescoord | 29% | 41% | 18% |
| Minstens 4 keer gescoord | 21% | 24% | 18% |
| In beide helften gescoord | 41% | 53% | 29% |
| Niet gescoord | 12% | 18% | 6% |
Tegendoelpunten Benfica
Aan de andere kant incasseerde Benfica 26 doelpunten, gemiddeld 0,76 per wedstrijd. In 50% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,76 | 0,76 | 0,76 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 50% | 47% | 53% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 18% | 18% | 18% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 6% | 6% | 6% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 3% | 6% | 0% |
| De nul gehouden | 50% | 53% | 47% |
Over/under statistieken Benfica
In een wedstrijd van Benfica vallen er gemiddeld 2,85 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 35% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,85 | 3,00 | 2,71 |
| Over 0.5 | 97% | 94% | 100% |
| Over 1.5 | 82% | 82% | 82% |
| Over 2.5 | 50% | 53% | 47% |
| Over 3.5 | 35% | 41% | 29% |
| Over 4.5 | 15% | 18% | 12% |
| Over 5.5 | 3% | 6% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Benfica
In 41% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 35%, op verplaatsing tot 47%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 41% | 35% | 47% |
| Beide ploegen scoren + winst | 24% | 24% | 24% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 12% | 6% | 18% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 6% | 6% | 6% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 32% | 29% | 35% |
| Geen btts + over 2.5 | 18% | 24% | 12% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 6% | 0% | 12% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 18% | 24% | 12% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Benfica scoorde 27 doelpunten voor rust en 44 erna, en kreeg er 9 tegen in de eerste helft en 17 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 53% | 59% | 47% |
| Eerste helft gelijk | 29% | 24% | 35% |
| Eerste helft verloren | 18% | 18% | 18% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,79 | 0,94 | 0,65 |
| Tegen in de eerste helft | 0,26 | 0,18 | 0,35 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 79% | 82% | 76% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 41% | 41% | 41% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 56% | 53% | 59% |
| Tweede helft gelijk | 24% | 24% | 24% |
| Tweede helft verloren | 21% | 24% | 18% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,29 | 1,29 | 1,29 |
| Tegen in de tweede helft | 0,50 | 0,59 | 0,41 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 65% | 59% | 71% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 29% | 24% | 35% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 18% | 12% | 24% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 59% | 59% | 59% |
| Evenveel in beide helften | 24% | 29% | 18% |
Wanneer scoort Benfica?
De meeste doelpunten van Benfica vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.
Hoekschopstatistieken Benfica
Benfica trapte gemiddeld 7,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,9 toe. In 76% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 7,21 | 8,47 | 5,94 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 3,88 | 3,71 | 4,06 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 94% | 94% | 94% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 76% | 88% | 65% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 50% | 65% | 35% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 29% | 35% | 24% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 91% | 94% | 88% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 74% | 76% | 71% |
Kaartenstatistieken Benfica
Benfica kreeg gemiddeld 2,12 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,94 bij de tegenstander. In 74% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,12 | 1,88 | 2,35 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,06 | 0,12 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,94 | 2,71 | 3,18 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 62% | 53% | 71% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 38% | 29% | 47% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 74% | 71% | 76% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 62% | 53% | 71% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 47% | 41% | 53% |
Schoten en xG van Benfica
De ploeg loste gemiddeld 15,5 schoten per wedstrijd, waarvan 5,6 op doel. Dat is een precisie van 36%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15,50 | 16,65 | 14,35 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,56 | 5,94 | 5,18 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6,24 | 7,29 | 5,18 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 9,26 | 8,82 | 9,71 |
| Balbezit | 58,2 | 58,7 | 57,8 |
Meest voorkomende uitslagen Benfica
De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 6 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 6 | 18% |
| 4 - 0 | 5 | 15% |
| 2 - 1 | 5 | 15% |
| 1 - 0 | 4 | 12% |
| 1 - 1 | 3 | 9% |
| 0 - 2 | 2 | 6% |
| 5 - 0 | 1 | 3% |
| 4 - 1 | 1 | 3% |
| 3 - 1 | 1 | 3% |
| 3 - 2 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Benfica.
Benfica · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers