Statistieken Benfica 2017

Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal Bwin 2017, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Benfica

Benfica speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 25 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 3 keer verloren. Dat levert 81 punten op, oftewel 2,38 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,53 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,24.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 25 6 3 80 22 58 81 2,38
Thuis 17 14 1 2 47 9 38 43 2,53
Uit 17 11 5 1 33 13 20 38 2,24
Punten per wedstrijd 2,38
Gescoord per wedstrijd 2,35
Tegen per wedstrijd 0,65
De nul gehouden 44%

Basisstatistieken Benfica

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 74% 82% 65%
Gelijk 18% 6% 29%
Verloren 9% 12% 6%
Gescoord per wedstrijd 2,35 2,76 1,94
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,65 0,53 0,76
De nul gehouden 44% 59% 29%
Niet gescoord 9% 6% 12%
Als eerste gescoord 71% 76% 65%

Doelpuntenstatistieken Benfica

Benfica scoorde 80 doelpunten, gemiddeld 2,35 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 38 minuten een doelpunt. In 68% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 9% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,35 2,76 1,94
Minstens 1 keer gescoord 91% 94% 88%
Minstens 2 keer gescoord 68% 76% 59%
Minstens 3 keer gescoord 41% 47% 35%
Minstens 4 keer gescoord 18% 29% 6%
In beide helften gescoord 53% 59% 47%
Niet gescoord 9% 6% 12%

Tegendoelpunten Benfica

Aan de andere kant incasseerde Benfica 22 doelpunten, gemiddeld 0,65 per wedstrijd. In 44% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,65 0,53 0,76
Minstens 1 tegendoelpunt 56% 41% 71%
Minstens 2 tegendoelpunten 6% 6% 6%
Minstens 3 tegendoelpunten 3% 6% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 44% 59% 29%

Over/under statistieken Benfica

In een wedstrijd van Benfica vallen er gemiddeld 3,00 doelpunten. In 56% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 41% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,00 3,29 2,71
Over 0.5 94% 100% 88%
Over 1.5 82% 82% 82%
Over 2.5 56% 59% 53%
Over 3.5 41% 47% 35%
Over 4.5 18% 29% 6%
Over 5.5 9% 12% 6%

Beide ploegen scoren bij Benfica

In 53% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 35%, op verplaatsing tot 71%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 53% 35% 71%
Beide ploegen scoren + winst 35% 24% 47%
Beide ploegen scoren + gelijk 12% 6% 18%
Beide ploegen scoren + verlies 6% 6% 6%
Beide ploegen scoren + over 2.5 41% 29% 53%
Geen btts + over 2.5 15% 29% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 12% 18% 6%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 29% 12% 47%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 6% 0%

Statistieken per helft

Benfica scoorde 33 doelpunten voor rust en 47 erna, en kreeg er 8 tegen in de eerste helft en 14 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 56% 59% 53%
Eerste helft gelijk 32% 24% 41%
Eerste helft verloren 12% 18% 6%
Gescoord in de eerste helft 0,97 1,24 0,71
Tegen in de eerste helft 0,24 0,35 0,12
De nul gehouden in de eerste helft 79% 71% 88%
Niet gescoord in de eerste helft 38% 35% 41%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 71% 82% 59%
Tweede helft gelijk 21% 12% 29%
Tweede helft verloren 9% 6% 12%
Gescoord in de tweede helft 1,38 1,53 1,24
Tegen in de tweede helft 0,41 0,18 0,65
De nul gehouden in de tweede helft 62% 82% 41%
Niet gescoord in de tweede helft 18% 12% 24%
Meeste doelpunten in de eerste helft 24% 41% 6%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 35% 65%
Evenveel in beide helften 26% 24% 29%

Wanneer scoort Benfica?

De meeste doelpunten van Benfica vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
8%
15%
10%
4%
10%
8%
8%
18%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
14%
5%
5%
5%
9%
9%
18%
18%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Benfica

Benfica trapte gemiddeld 7,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,7 toe. In 79% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 7,70 8,29 7,06
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,73 3,24 4,25
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 94% 100% 88%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 79% 76% 81%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 58% 53% 63%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 42% 53% 31%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 91% 100% 81%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 88% 100% 75%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Benfica

Benfica kreeg gemiddeld 1,76 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,44 bij de tegenstander. In 74% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,76 1,53 2,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,03 0,00 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,44 2,53 2,35
Zelf over 1.5 kaarten 65% 59% 71%
Zelf over 2.5 kaarten 24% 18% 29%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 74% 71% 76%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 56% 65% 47%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 21% 18% 24%

Schoten en xG van Benfica

De ploeg loste gemiddeld 16,6 schoten per wedstrijd, waarvan 6,9 op doel. Dat is een precisie van 41%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 16,61 17,29 15,88
Schoten op doel per wedstrijd 6,88 6,88 6,88
Schoten naast per wedstrijd 5,76 6,53 4,94
Schoten tegen per wedstrijd 7,58 6,41 8,81
Balbezit 63,3 65,4 61,1

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Benfica

De vaakst voorkomende uitslag is 3-1, in 7 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
3 - 1 7 21%
2 - 0 5 15%
1 - 1 4 12%
2 - 1 3 9%
1 - 0 3 9%
5 - 0 2 6%
5 - 1 2 6%
0 - 0 2 6%
6 - 0 1 3%
4 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Benfica.

Spelersstatistieken Benfica

Topschutters
Speler Doelpunten
Jonas Gonçalves Oliveira 34
Eduardo Antonio Salvio 9
Luís Miguel Afonso Fernandes 6
Raúl Alonso Jiménez Rodríguez 6
Haris Seferović 4

Jonas Gonçalves Oliveira is dit seizoen de topschutter van Benfica (34). Daarachter volgen Eduardo Antonio Salvio (9) en Luís Miguel Afonso Fernandes (6).

Topschutters Benfica

Meeste assists
Speler Assists
Franco Emanuel Cervi 8
André Gomes Magalhaes de Almeida 7
Luís Miguel Afonso Fernandes 6
Raúl Alonso Jiménez Rodríguez 6
Jonas Gonçalves Oliveira 6

Franco Emanuel Cervi gaf de meeste assists bij Benfica (8). Daarachter volgen André Gomes Magalhaes de Almeida (7) en Luís Miguel Afonso Fernandes (6).

Assists Benfica

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Luís Miguel Afonso Fernandes 33
Raúl Alonso Jiménez Rodríguez 33
Franco Emanuel Cervi 31
André Gomes Magalhaes de Almeida 31
Jonas Gonçalves Oliveira 30

Luís Miguel Afonso Fernandes speelde de meeste wedstrijden voor Benfica (33). Daarachter volgen Raúl Alonso Jiménez Rodríguez (33) en Franco Emanuel Cervi (31).

Wedstrijden Benfica

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Ljubomir Fejsa 8
André Gomes Magalhaes de Almeida 7
Andrija Živković 7
Luís Miguel Afonso Fernandes 5
Jardel Nivaldo Vieira 5

Ljubomir Fejsa pakte de meeste kaarten bij Benfica (8). Daarachter volgen André Gomes Magalhaes de Almeida (7) en Andrija Živković (7).

Kaarten Benfica

Benfica · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook