Statistieken Benfica 2016

Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal Bwin 2016, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Benfica

Benfica speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 25 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 2 keer verloren. Dat levert 82 punten op, oftewel 2,41 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,65 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,18.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 25 7 2 72 18 54 82 2,41
Thuis 17 14 3 0 49 9 40 45 2,65
Uit 17 11 4 2 23 9 14 37 2,18
Punten per wedstrijd 2,41
Gescoord per wedstrijd 2,12
Tegen per wedstrijd 0,53
De nul gehouden 59%

Basisstatistieken Benfica

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 74% 82% 65%
Gelijk 21% 18% 24%
Verloren 6% 0% 12%
Gescoord per wedstrijd 2,12 2,88 1,35
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,53 0,53 0,53
De nul gehouden 59% 59% 59%
Niet gescoord 6% 0% 12%
Als eerste gescoord 76% 88% 65%

Doelpuntenstatistieken Benfica

Benfica scoorde 72 doelpunten, gemiddeld 2,12 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 43 minuten een doelpunt. In 65% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 6% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,12 2,88 1,35
Minstens 1 keer gescoord 94% 100% 88%
Minstens 2 keer gescoord 65% 88% 41%
Minstens 3 keer gescoord 38% 71% 6%
Minstens 4 keer gescoord 12% 24% 0%
In beide helften gescoord 47% 71% 24%
Niet gescoord 6% 0% 12%

Tegendoelpunten Benfica

Aan de andere kant incasseerde Benfica 18 doelpunten, gemiddeld 0,53 per wedstrijd. In 59% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,53 0,53 0,53
Minstens 1 tegendoelpunt 41% 41% 41%
Minstens 2 tegendoelpunten 9% 6% 12%
Minstens 3 tegendoelpunten 3% 6% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 59% 59% 59%

Over/under statistieken Benfica

In een wedstrijd van Benfica vallen er gemiddeld 2,65 doelpunten. In 53% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 26% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,65 3,41 1,88
Over 0.5 97% 100% 94%
Over 1.5 79% 100% 59%
Over 2.5 53% 82% 24%
Over 3.5 26% 41% 12%
Over 4.5 6% 12% 0%
Over 5.5 3% 6% 0%

Beide ploegen scoren bij Benfica

In 38% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 41%, op verplaatsing tot 35%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 38% 41% 35%
Beide ploegen scoren + winst 18% 24% 12%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 18% 18%
Beide ploegen scoren + verlies 3% 0% 6%
Beide ploegen scoren + over 2.5 26% 29% 24%
Geen btts + over 2.5 26% 53% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 9% 12% 6%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 24% 24% 24%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Benfica scoorde 32 doelpunten voor rust en 40 erna, en kreeg er 8 tegen in de eerste helft en 10 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 59% 76% 41%
Eerste helft gelijk 29% 18% 41%
Eerste helft verloren 12% 6% 18%
Gescoord in de eerste helft 0,94 1,35 0,53
Tegen in de eerste helft 0,24 0,24 0,24
De nul gehouden in de eerste helft 82% 88% 76%
Niet gescoord in de eerste helft 32% 12% 53%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 59% 65% 53%
Tweede helft gelijk 35% 29% 41%
Tweede helft verloren 6% 6% 6%
Gescoord in de tweede helft 1,18 1,53 0,82
Tegen in de tweede helft 0,29 0,29 0,29
De nul gehouden in de tweede helft 71% 71% 71%
Niet gescoord in de tweede helft 26% 18% 35%
Meeste doelpunten in de eerste helft 32% 35% 29%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 53% 47%
Evenveel in beide helften 18% 12% 24%

Wanneer scoort Benfica?

De meeste doelpunten van Benfica vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
3%
11%
10%
11%
14%
8%
15%
8%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
11%
17%
11%
0%
17%
17%
22%
0%
6%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Benfica

Benfica trapte gemiddeld 6,3 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,2 toe. In 69% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,34 6,06 6,63
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,22 3,88 4,56
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 81% 81% 81%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 69% 69% 69%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 44% 56%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 34% 25% 44%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 78% 75% 81%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 69% 69% 69%

Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Benfica

Benfica kreeg gemiddeld 1,65 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,71 bij de tegenstander. In 65% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,65 1,06 2,24
Rode kaarten per wedstrijd 0,06 0,12 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,71 2,65 2,76
Zelf over 1.5 kaarten 50% 35% 65%
Zelf over 2.5 kaarten 29% 18% 41%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 65% 53% 76%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 44% 35% 53%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 29% 24% 35%

Schoten en xG van Benfica

De ploeg loste gemiddeld 16,3 schoten per wedstrijd, waarvan 6,3 op doel. Dat is een precisie van 38%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 16,31 18,31 14,31
Schoten op doel per wedstrijd 6,25 7,50 5,00
Schoten naast per wedstrijd 6,41 6,81 6,00
Schoten tegen per wedstrijd 8,72 7,50 9,94
Balbezit 64,3 63,8 64,8

Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Benfica

De vaakst voorkomende uitslag is 3-0, in 5 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
3 - 0 5 15%
2 - 0 5 15%
1 - 0 5 15%
1 - 1 4 12%
4 - 0 3 9%
3 - 1 3 9%
2 - 1 3 9%
5 - 0 1 3%
3 - 3 1 3%
2 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Benfica.

Spelersstatistieken Benfica

Topschutters
Speler Doelpunten
Konstantinos Mitroglou 16
Jonas Gonçalves Oliveira 13
Luís Miguel Afonso Fernandes 10
Raúl Alonso Jiménez Rodríguez 7
Eduardo Antonio Salvio 4

Konstantinos Mitroglou is dit seizoen de topschutter van Benfica (16). Daarachter volgen Jonas Gonçalves Oliveira (13) en Luís Miguel Afonso Fernandes (10).

Topschutters Benfica

Meeste assists
Speler Assists
Luís Miguel Afonso Fernandes 8
Nélson Cabral Semedo 6
Eduardo Antonio Salvio 6
Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva 4
Jonas Gonçalves Oliveira 4

Luís Miguel Afonso Fernandes gaf de meeste assists bij Benfica (8). Daarachter volgen Nélson Cabral Semedo (6) en Eduardo Antonio Salvio (6).

Assists Benfica

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Luís Miguel Afonso Fernandes 33
Victor Nilsson Lindelöf 32
Nélson Cabral Semedo 31
Eduardo Antonio Salvio 29
Konstantinos Mitroglou 28

Luís Miguel Afonso Fernandes speelde de meeste wedstrijden voor Benfica (33). Daarachter volgen Victor Nilsson Lindelöf (32) en Nélson Cabral Semedo (31).

Wedstrijden Benfica

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Luís Miguel Afonso Fernandes 7
Nélson Cabral Semedo 6
Ederson Santana de Moraes 5
André Martín Carrillo Díaz 5
Lisandro Ezequiel López Dessypris 5

Luís Miguel Afonso Fernandes pakte de meeste kaarten bij Benfica (7). Daarachter volgen Nélson Cabral Semedo (6) en Ederson Santana de Moraes (5).

Kaarten Benfica

Benfica · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook