Statistieken Benfica 2014

Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal Bwin 2014, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Benfica

Benfica speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 27 keer gewonnen, 4 keer gelijk en 3 keer verloren. Dat levert 85 punten op, oftewel 2,50 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,76 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,24.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 27 4 3 86 16 70 85 2,50
Thuis 17 15 2 0 48 5 43 47 2,76
Uit 17 12 2 3 38 11 27 38 2,24
Punten per wedstrijd 2,50
Gescoord per wedstrijd 2,53
Tegen per wedstrijd 0,47
De nul gehouden 62%

Basisstatistieken Benfica

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 79% 88% 71%
Gelijk 12% 12% 12%
Verloren 9% 0% 18%
Gescoord per wedstrijd 2,53 2,82 2,24
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,47 0,29 0,65
De nul gehouden 62% 71% 53%
Niet gescoord 9% 6% 12%
Als eerste gescoord 76% 88% 65%

Doelpuntenstatistieken Benfica

Benfica scoorde 86 doelpunten, gemiddeld 2,53 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 36 minuten een doelpunt. In 71% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 9% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,53 2,82 2,24
Minstens 1 keer gescoord 91% 94% 88%
Minstens 2 keer gescoord 71% 76% 65%
Minstens 3 keer gescoord 53% 65% 41%
Minstens 4 keer gescoord 24% 29% 18%
In beide helften gescoord 50% 59% 41%
Niet gescoord 9% 6% 12%

Tegendoelpunten Benfica

Aan de andere kant incasseerde Benfica 16 doelpunten, gemiddeld 0,47 per wedstrijd. In 62% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,47 0,29 0,65
Minstens 1 tegendoelpunt 38% 29% 47%
Minstens 2 tegendoelpunten 9% 0% 18%
Minstens 3 tegendoelpunten 0% 0% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 62% 71% 53%

Over/under statistieken Benfica

In een wedstrijd van Benfica vallen er gemiddeld 3,00 doelpunten. In 62% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 38% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,00 3,12 2,88
Over 0.5 94% 94% 94%
Over 1.5 82% 82% 82%
Over 2.5 62% 65% 59%
Over 3.5 38% 41% 35%
Over 4.5 18% 18% 18%
Over 5.5 6% 12% 0%

Beide ploegen scoren bij Benfica

In 35% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 29%, op verplaatsing tot 41%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 35% 29% 41%
Beide ploegen scoren + winst 24% 24% 24%
Beide ploegen scoren + gelijk 6% 6% 6%
Beide ploegen scoren + verlies 6% 0% 12%
Beide ploegen scoren + over 2.5 29% 24% 35%
Geen btts + over 2.5 32% 41% 24%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 15% 12% 18%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 12% 12% 12%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 6%

Statistieken per helft

Benfica scoorde 40 doelpunten voor rust en 46 erna, en kreeg er 8 tegen in de eerste helft en 8 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 65% 65% 65%
Eerste helft gelijk 26% 29% 24%
Eerste helft verloren 9% 6% 12%
Gescoord in de eerste helft 1,18 1,29 1,06
Tegen in de eerste helft 0,24 0,18 0,29
De nul gehouden in de eerste helft 76% 82% 71%
Niet gescoord in de eerste helft 29% 29% 29%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 62% 76% 47%
Tweede helft gelijk 29% 24% 35%
Tweede helft verloren 9% 0% 18%
Gescoord in de tweede helft 1,35 1,53 1,18
Tegen in de tweede helft 0,24 0,12 0,35
De nul gehouden in de tweede helft 79% 88% 71%
Niet gescoord in de tweede helft 29% 18% 41%
Meeste doelpunten in de eerste helft 35% 35% 35%
Meeste doelpunten in de tweede helft 38% 29% 47%
Evenveel in beide helften 26% 35% 18%

Wanneer scoort Benfica?

De meeste doelpunten van Benfica vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
14%
9%
10%
8%
6%
20%
9%
12%
12%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
13%
13%
6%
19%
0%
6%
0%
19%
25%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Benfica

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Benfica

Benfica kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van Benfica

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Benfica

De vaakst voorkomende uitslag is 3-0, in 5 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
3 - 0 5 15%
2 - 0 5 15%
3 - 1 4 12%
4 - 0 3 9%
1 - 0 3 9%
5 - 0 2 6%
1 - 1 2 6%
1 - 2 2 6%
0 - 0 2 6%
6 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Benfica.

Benfica · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook