Statistieken Benfica 2022

Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal Bwin 2022, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Benfica

Benfica speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 28 keer gewonnen, 3 keer gelijk en 3 keer verloren. Dat levert 87 punten op, oftewel 2,56 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,71 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,41.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 28 3 3 82 20 62 87 2,56
Thuis 17 15 1 1 48 12 36 46 2,71
Uit 17 13 2 2 34 8 26 41 2,41
Punten per wedstrijd 2,56
Gescoord per wedstrijd 2,41
Tegen per wedstrijd 0,59
De nul gehouden 62%

Basisstatistieken Benfica

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 82% 88% 76%
Gelijk 9% 6% 12%
Verloren 9% 6% 12%
Gescoord per wedstrijd 2,41 2,82 2,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,59 0,71 0,47
De nul gehouden 62% 53% 71%
Niet gescoord 9% 0% 18%
Als eerste gescoord 76% 76% 76%

Doelpuntenstatistieken Benfica

Benfica scoorde 82 doelpunten, gemiddeld 2,41 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 37 minuten een doelpunt. In 68% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 9% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,41 2,82 2,00
Minstens 1 keer gescoord 91% 100% 82%
Minstens 2 keer gescoord 68% 76% 59%
Minstens 3 keer gescoord 47% 59% 35%
Minstens 4 keer gescoord 21% 29% 12%
In beide helften gescoord 50% 65% 35%
Niet gescoord 9% 0% 18%

Tegendoelpunten Benfica

Aan de andere kant incasseerde Benfica 20 doelpunten, gemiddeld 0,59 per wedstrijd. In 62% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,59 0,71 0,47
Minstens 1 tegendoelpunt 38% 47% 29%
Minstens 2 tegendoelpunten 18% 24% 12%
Minstens 3 tegendoelpunten 3% 0% 6%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 62% 53% 71%

Over/under statistieken Benfica

In een wedstrijd van Benfica vallen er gemiddeld 3,00 doelpunten. In 62% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 35% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,00 3,53 2,47
Over 0.5 97% 100% 94%
Over 1.5 74% 82% 65%
Over 2.5 62% 76% 47%
Over 3.5 35% 53% 18%
Over 4.5 21% 29% 12%
Over 5.5 12% 12% 12%

Beide ploegen scoren bij Benfica

In 32% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 18%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 32% 47% 18%
Beide ploegen scoren + winst 24% 35% 12%
Beide ploegen scoren + gelijk 6% 6% 6%
Beide ploegen scoren + verlies 3% 6% 0%
Beide ploegen scoren + over 2.5 32% 47% 18%
Geen btts + over 2.5 29% 29% 29%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 29% 6%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 18% 29% 6%
Beide ploegen scoren in beide helften 9% 18% 0%

Statistieken per helft

Benfica scoorde 36 doelpunten voor rust en 46 erna, en kreeg er 11 tegen in de eerste helft en 9 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 53% 65% 41%
Eerste helft gelijk 38% 29% 47%
Eerste helft verloren 9% 6% 12%
Gescoord in de eerste helft 1,06 1,35 0,76
Tegen in de eerste helft 0,32 0,35 0,29
De nul gehouden in de eerste helft 74% 65% 82%
Niet gescoord in de eerste helft 38% 18% 59%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 76% 76% 76%
Tweede helft gelijk 15% 18% 12%
Tweede helft verloren 9% 6% 12%
Gescoord in de tweede helft 1,35 1,47 1,24
Tegen in de tweede helft 0,26 0,35 0,18
De nul gehouden in de tweede helft 74% 65% 82%
Niet gescoord in de tweede helft 21% 18% 24%
Meeste doelpunten in de eerste helft 32% 41% 24%
Meeste doelpunten in de tweede helft 41% 29% 53%
Evenveel in beide helften 26% 29% 24%

Wanneer scoort Benfica?

De meeste doelpunten van Benfica vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
12%
6%
10%
10%
13%
10%
10%
9%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
10%
10%
5%
20%
10%
15%
5%
10%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Benfica

Benfica trapte gemiddeld 8,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,4 toe. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 8,06 8,12 8,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,35 2,65 4,06
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 91% 94% 88%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 71% 65% 76%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 56% 41% 71%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 35% 35% 35%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 97% 100% 94%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 85% 82% 88%

Kaartenstatistieken Benfica

Benfica kreeg gemiddeld 1,91 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,79 bij de tegenstander. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,91 1,82 2,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,09 0,12 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,79 2,82 2,76
Zelf over 1.5 kaarten 56% 47% 65%
Zelf over 2.5 kaarten 24% 24% 24%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 71% 71% 71%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 44% 41% 47%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 32% 35% 29%

Schoten en xG van Benfica

De ploeg loste gemiddeld 17,1 schoten per wedstrijd, waarvan 6,1 op doel. Dat is een precisie van 36%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 17,09 19,41 14,76
Schoten op doel per wedstrijd 6,15 6,76 5,53
Schoten naast per wedstrijd 6,65 7,94 5,35
Schoten tegen per wedstrijd 7,21 5,59 8,82
Verwachte doelpunten (xG) voor 578,00 578,00
Verwachte doelpunten (xG) tegen 236,00 236,00
Balbezit 63,5 65,7 61,3

Meest voorkomende uitslagen Benfica

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 7 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 7 21%
3 - 0 6 18%
2 - 0 4 12%
5 - 1 3 9%
5 - 0 2 6%
3 - 1 2 6%
2 - 2 2 6%
4 - 0 1 3%
4 - 2 1 3%
3 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Benfica.

Benfica · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook