Statistieken Benfica 2020

Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal Bwin 2020, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Benfica

Benfica speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 23 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 76 punten op, oftewel 2,24 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,29 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,18.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 23 7 4 69 27 42 76 2,24
Thuis 17 12 3 2 31 15 16 39 2,29
Uit 17 11 4 2 38 12 26 37 2,18
Punten per wedstrijd 2,24
Gescoord per wedstrijd 2,03
Tegen per wedstrijd 0,79
De nul gehouden 44%

Basisstatistieken Benfica

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 68% 71% 65%
Gelijk 21% 18% 24%
Verloren 12% 12% 12%
Gescoord per wedstrijd 2,03 1,82 2,24
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,79 0,88 0,71
De nul gehouden 44% 47% 41%
Niet gescoord 12% 6% 18%
Als eerste gescoord 73% 76% 69%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Benfica

Benfica scoorde 69 doelpunten, gemiddeld 2,03 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 44 minuten een doelpunt. In 68% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 12% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,03 1,82 2,24
Minstens 1 keer gescoord 88% 94% 82%
Minstens 2 keer gescoord 68% 71% 65%
Minstens 3 keer gescoord 26% 12% 41%
Minstens 4 keer gescoord 12% 6% 18%
In beide helften gescoord 30% 35% 25%
Niet gescoord 12% 6% 18%

Tegendoelpunten Benfica

Aan de andere kant incasseerde Benfica 27 doelpunten, gemiddeld 0,79 per wedstrijd. In 44% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,79 0,88 0,71
Minstens 1 tegendoelpunt 56% 53% 59%
Minstens 2 tegendoelpunten 15% 24% 6%
Minstens 3 tegendoelpunten 9% 12% 6%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 44% 47% 41%

Over/under statistieken Benfica

In een wedstrijd van Benfica vallen er gemiddeld 2,82 doelpunten. In 47% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 24% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,82 2,71 2,94
Over 0.5 94% 94% 94%
Over 1.5 88% 88% 88%
Over 2.5 47% 41% 53%
Over 3.5 24% 18% 29%
Over 4.5 18% 18% 18%
Over 5.5 9% 6% 12%

Beide ploegen scoren bij Benfica

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 53% 47%
Beide ploegen scoren + winst 29% 29% 29%
Beide ploegen scoren + gelijk 15% 12% 18%
Beide ploegen scoren + verlies 6% 12% 0%
Beide ploegen scoren + over 2.5 35% 41% 29%
Geen btts + over 2.5 12% 0% 24%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 9% 0% 19%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 21% 29% 13%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Benfica scoorde 27 doelpunten voor rust en 37 erna, en kreeg er 9 tegen in de eerste helft en 17 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 48% 65% 31%
Eerste helft gelijk 36% 18% 56%
Eerste helft verloren 15% 18% 13%
Gescoord in de eerste helft 0,82 0,88 0,75
Tegen in de eerste helft 0,27 0,18 0,38
De nul gehouden in de eerste helft 76% 82% 69%
Niet gescoord in de eerste helft 42% 35% 50%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 45% 35% 56%
Tweede helft gelijk 33% 41% 25%
Tweede helft verloren 21% 24% 19%
Gescoord in de tweede helft 1,12 0,94 1,31
Tegen in de tweede helft 0,52 0,71 0,31
De nul gehouden in de tweede helft 61% 53% 69%
Niet gescoord in de tweede helft 39% 35% 44%
Meeste doelpunten in de eerste helft 24% 18% 31%
Meeste doelpunten in de tweede helft 48% 47% 50%
Evenveel in beide helften 27% 35% 19%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden.

Wanneer scoort Benfica?

De meeste doelpunten van Benfica vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
6%
14%
11%
6%
11%
19%
6%
11%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
4%
8%
8%
15%
12%
8%
19%
12%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Benfica

Benfica trapte gemiddeld 5,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,4 toe. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,88 6,41 5,35
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,44 3,24 3,65
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 85% 82% 88%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 71% 71% 71%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 29% 29% 29%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 12% 12% 12%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 82% 88% 76%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 62% 71% 53%

Kaartenstatistieken Benfica

Benfica kreeg gemiddeld 2,48 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,79 bij de tegenstander. In 61% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,48 2,41 2,56
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,79 1,82 1,75
Zelf over 1.5 kaarten 64% 59% 69%
Zelf over 2.5 kaarten 45% 41% 50%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 61% 53% 69%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 42% 41% 44%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 33% 29% 38%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden.

Schoten en xG van Benfica

De ploeg loste gemiddeld 13,4 schoten per wedstrijd, waarvan 5,0 op doel. Dat is een precisie van 37%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,38 14,76 12,00
Schoten op doel per wedstrijd 4,97 5,06 4,88
Schoten naast per wedstrijd 5,56 6,59 4,53
Schoten tegen per wedstrijd 8,97 9,18 8,76
Balbezit 63,0 61,3 64,6

Meest voorkomende uitslagen Benfica

De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 9 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 0 9 26%
1 - 1 5 15%
2 - 1 4 12%
5 - 1 2 6%
3 - 0 2 6%
3 - 1 2 6%
0 - 0 2 6%
5 - 0 1 3%
4 - 3 1 3%
3 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Benfica.

Benfica · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook