Statistieken Benfica

Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal Bwin 2026, 10 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Benfica

Benfica speelde 10 wedstrijden dit seizoen: 8 keer gewonnen, 1 keer gelijk en 1 keer verloren. Dat levert 25 punten op, oftewel 2,50 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,60 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,40.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 10 8 1 1 27 8 19 25 2,50
Thuis 5 4 1 0 10 4 6 13 2,60
Uit 5 4 0 1 17 4 13 12 2,40
Punten per wedstrijd 2,50
Gescoord per wedstrijd 2,70
Tegen per wedstrijd 0,80
De nul gehouden 50%

Basisstatistieken Benfica

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 80% 80% 80%
Gelijk 10% 20% 0%
Verloren 10% 0% 20%
Gescoord per wedstrijd 2,70 2,00 3,40
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,80 0,80 0,80
De nul gehouden 50% 40% 60%
Niet gescoord 0% 0% 0%
Als eerste gescoord 70% 80% 60%

Doelpuntenstatistieken Benfica

Benfica scoorde 27 doelpunten, gemiddeld 2,70 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 33 minuten een doelpunt. In 80% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 0% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,70 2,00 3,40
Minstens 1 keer gescoord 100% 100% 100%
Minstens 2 keer gescoord 80% 80% 80%
Minstens 3 keer gescoord 40% 20% 60%
Minstens 4 keer gescoord 20% 0% 40%
In beide helften gescoord 70% 80% 60%
Niet gescoord 0% 0% 0%

Tegendoelpunten Benfica

Aan de andere kant incasseerde Benfica 8 doelpunten, gemiddeld 0,80 per wedstrijd. In 50% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,80 0,80 0,80
Minstens 1 tegendoelpunt 50% 60% 40%
Minstens 2 tegendoelpunten 20% 20% 20%
Minstens 3 tegendoelpunten 10% 0% 20%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 50% 40% 60%

Over/under statistieken Benfica

In een wedstrijd van Benfica vallen er gemiddeld 3,50 doelpunten. In 80% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 50% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,50 2,80 4,20
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 90% 80% 100%
Over 2.5 80% 60% 100%
Over 3.5 50% 40% 60%
Over 4.5 10% 0% 20%
Over 5.5 10% 0% 20%

Beide ploegen scoren bij Benfica

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 60%, op verplaatsing tot 40%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 60% 40%
Beide ploegen scoren + winst 30% 40% 20%
Beide ploegen scoren + gelijk 10% 20% 0%
Beide ploegen scoren + verlies 10% 0% 20%
Beide ploegen scoren + over 2.5 50% 60% 40%
Geen btts + over 2.5 30% 0% 60%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 10% 20% 0%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 30% 40% 20%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Benfica scoorde 8 doelpunten voor rust en 19 erna, en kreeg er 3 tegen in de eerste helft en 5 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 60% 60% 60%
Eerste helft gelijk 20% 40% 0%
Eerste helft verloren 20% 0% 40%
Gescoord in de eerste helft 0,80 0,80 0,80
Tegen in de eerste helft 0,30 0,20 0,40
De nul gehouden in de eerste helft 70% 80% 60%
Niet gescoord in de eerste helft 30% 20% 40%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 70% 60% 80%
Tweede helft gelijk 10% 20% 0%
Tweede helft verloren 20% 20% 20%
Gescoord in de tweede helft 1,90 1,20 2,60
Tegen in de tweede helft 0,50 0,60 0,40
De nul gehouden in de tweede helft 70% 60% 80%
Niet gescoord in de tweede helft 0% 0% 0%
Meeste doelpunten in de eerste helft 0% 0% 0%
Meeste doelpunten in de tweede helft 80% 60% 100%
Evenveel in beide helften 20% 40% 0%

Wanneer scoort Benfica?

De meeste doelpunten van Benfica vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 30% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
11%
4%
7%
4%
11%
30%
11%
11%
11%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
13%
0%
0%
25%
0%
38%
13%
0%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Benfica

Benfica trapte gemiddeld 7,3 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 2,5 toe. In 60% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 7,30 10,40 4,20
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 2,50 2,60 2,40
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 70% 100% 40%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 60% 100% 20%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 40% 80% 0%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 30% 60% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 70% 100% 40%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 70% 100% 40%

Kaartenstatistieken Benfica

Benfica kreeg gemiddeld 2,30 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 3,20 bij de tegenstander. In 90% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,30 1,40 3,20
Rode kaarten per wedstrijd 0,20 0,00 0,40
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 3,20 3,20 3,20
Zelf over 1.5 kaarten 70% 60% 80%
Zelf over 2.5 kaarten 30% 0% 60%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 90% 80% 100%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 70% 60% 80%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 50% 40% 60%

Schoten en xG van Benfica

De ploeg loste gemiddeld 18,6 schoten per wedstrijd, waarvan 6,2 op doel. Dat is een precisie van 33%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 18,60 21,20 16,00
Schoten op doel per wedstrijd 6,20 6,60 5,80
Schoten naast per wedstrijd 7,30 8,60 6,00
Schoten tegen per wedstrijd 8,20 6,40 10,00
Verwachte doelpunten (xG) voor 2,26 2,56 1,96
Verwachte doelpunten (xG) tegen 0,72 0,72 0,72
Balbezit 63,4 63,8 63,0

Meest voorkomende uitslagen Benfica

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 2 van de 10 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 2 20%
7 - 0 1 10%
4 - 0 1 10%
3 - 0 1 10%
3 - 1 1 10%
2 - 0 1 10%
2 - 2 1 10%
1 - 0 1 10%
1 - 3 1 10%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Benfica.

Spelersstatistieken Benfica

Topschutters
Speler Doelpunten
Vangelis Pavlidis 10
Gianluca Prestianni Gross 6
Leandro Barreiro Martins 2
Alexander Hartmann Bah 1
Andreas Schjelderup 1

Vangelis Pavlidis is dit seizoen de topschutter van Benfica (10). Daarachter volgen Gianluca Prestianni Gross (6) en Leandro Barreiro Martins (2).

Topschutters Benfica

Meeste assists
Speler Assists
Gianluca Prestianni Gross 4
Vangelis Pavlidis 3
Andreas Schjelderup 2
Claudio Jeremías Echeverri 2
Alexander Hartmann Bah 1

Gianluca Prestianni Gross gaf de meeste assists bij Benfica (4). Daarachter volgen Vangelis Pavlidis (3) en Andreas Schjelderup (2).

Assists Benfica

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Andreas Schjelderup 10
Gianluca Prestianni Gross 10
Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva 10
Samuel Dahl 10
Samuel Jumpe Soares 10

Andreas Schjelderup speelde de meeste wedstrijden voor Benfica (10). Daarachter volgen Gianluca Prestianni Gross (10) en Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva (10).

Wedstrijden Benfica

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Clément Nicolas Laurent Lenglet 4
Tomás Lemos Araújo 4
Jhon Jáder Durán Palacio 3
Alexander Hartmann Bah 2
Heorhii Sudakov 2

Clément Nicolas Laurent Lenglet pakte de meeste kaarten bij Benfica (4). Daarachter volgen Tomás Lemos Araújo (4) en Jhon Jáder Durán Palacio (3).

Kaarten Benfica

Aanvallend

Penalty's gescoord
Speler Totaal
1 Vangelis Pavlidis 3
Penalty's versierd
Speler Totaal
1 Clément Nicolas Laurent Lenglet 1
1 Fredrik Aursnes 1
Doelpunten per schot
Speler Totaal
1 Vangelis Pavlidis 38,5%
2 Gianluca Prestianni Gross 22,2%
2 Leandro Barreiro Martins 22,2%
4 Alexander Hartmann Bah 12,5%
4 Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva 12,5%
6 Andreas Schjelderup 10,0%

Vanaf 360 gespeelde minuten

Passing

Verdedigend

Dribbels

Doelman

Clean sheets
Speler Totaal
1 Samuel Jumpe Soares 6
Reddingen
Speler Totaal
1 Samuel Jumpe Soares 19
Reddingspercentage
Speler Totaal
1 Samuel Jumpe Soares 73,1%

Vanaf 360 gespeelde minuten

Discipline

Speeltijd

Benfica · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook