Statistieken Benfica 2021

Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal Bwin 2021, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Benfica

Benfica speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 23 keer gewonnen, 5 keer gelijk en 6 keer verloren. Dat levert 74 punten op, oftewel 2,18 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,94 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,41.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 23 5 6 78 30 48 74 2,18
Thuis 17 10 3 4 36 16 20 33 1,94
Uit 17 13 2 2 42 14 28 41 2,41
Punten per wedstrijd 2,18
Gescoord per wedstrijd 2,29
Tegen per wedstrijd 0,88
De nul gehouden 35%

Basisstatistieken Benfica

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 68% 59% 76%
Gelijk 15% 18% 12%
Verloren 18% 24% 12%
Gescoord per wedstrijd 2,29 2,12 2,47
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,88 0,94 0,82
De nul gehouden 35% 24% 47%
Niet gescoord 9% 18% 0%
Als eerste gescoord 61% 38% 87%

Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Benfica

Benfica scoorde 78 doelpunten, gemiddeld 2,29 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 39 minuten een doelpunt. In 68% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 9% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,29 2,12 2,47
Minstens 1 keer gescoord 91% 82% 100%
Minstens 2 keer gescoord 68% 59% 76%
Minstens 3 keer gescoord 29% 29% 29%
Minstens 4 keer gescoord 15% 12% 18%
In beide helften gescoord 35% 31% 40%
Niet gescoord 9% 18% 0%

Tegendoelpunten Benfica

Aan de andere kant incasseerde Benfica 30 doelpunten, gemiddeld 0,88 per wedstrijd. In 35% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,88 0,94 0,82
Minstens 1 tegendoelpunt 65% 76% 53%
Minstens 2 tegendoelpunten 15% 12% 18%
Minstens 3 tegendoelpunten 9% 6% 12%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 35% 24% 47%

Over/under statistieken Benfica

In een wedstrijd van Benfica vallen er gemiddeld 3,18 doelpunten. In 59% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 38% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,18 3,06 3,29
Over 0.5 97% 94% 100%
Over 1.5 85% 82% 88%
Over 2.5 59% 59% 59%
Over 3.5 38% 29% 47%
Over 4.5 18% 12% 24%
Over 5.5 9% 12% 6%

Beide ploegen scoren bij Benfica

In 59% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 65%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 59% 65% 53%
Beide ploegen scoren + winst 35% 41% 29%
Beide ploegen scoren + gelijk 12% 12% 12%
Beide ploegen scoren + verlies 12% 12% 12%
Beide ploegen scoren + over 2.5 50% 53% 47%
Geen btts + over 2.5 9% 6% 12%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 13% 13% 13%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 32% 38% 27%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Benfica scoorde 35 doelpunten voor rust en 37 erna, en kreeg er 11 tegen in de eerste helft en 16 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 52% 31% 73%
Eerste helft gelijk 29% 44% 13%
Eerste helft verloren 19% 25% 13%
Gescoord in de eerste helft 1,13 0,75 1,53
Tegen in de eerste helft 0,35 0,38 0,33
De nul gehouden in de eerste helft 68% 63% 73%
Niet gescoord in de eerste helft 45% 63% 27%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 42% 44% 40%
Tweede helft gelijk 45% 38% 53%
Tweede helft verloren 13% 19% 7%
Gescoord in de tweede helft 1,19 1,31 1,07
Tegen in de tweede helft 0,52 0,56 0,47
De nul gehouden in de tweede helft 58% 50% 67%
Niet gescoord in de tweede helft 29% 25% 33%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 19% 33%
Meeste doelpunten in de tweede helft 48% 69% 27%
Evenveel in beide helften 26% 13% 40%

Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden.

Wanneer scoort Benfica?

De meeste doelpunten van Benfica vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
10%
7%
10%
14%
15%
17%
6%
8%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
7%
19%
7%
0%
4%
26%
15%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Benfica

Benfica trapte gemiddeld 6,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,8 toe. In 68% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,41 6,76 6,06
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,79 3,41 4,18
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 79% 76% 82%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 68% 65% 71%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 44% 47% 41%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 24% 24% 24%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 79% 76% 82%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 68% 71% 65%

Kaartenstatistieken Benfica

Benfica kreeg gemiddeld 2,32 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 3,00 bij de tegenstander. In 68% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,32 2,44 2,20
Rode kaarten per wedstrijd 0,10 0,06 0,13
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 3,00 3,56 2,40
Zelf over 1.5 kaarten 58% 63% 53%
Zelf over 2.5 kaarten 39% 38% 40%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 68% 69% 67%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 61% 69% 53%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 52% 63% 40%

Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden.

Schoten en xG van Benfica

De ploeg loste gemiddeld 14,5 schoten per wedstrijd, waarvan 5,7 op doel. Dat is een precisie van 39%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 14,53 16,59 12,47
Schoten op doel per wedstrijd 5,71 5,88 5,53
Schoten naast per wedstrijd 5,71 7,18 4,24
Schoten tegen per wedstrijd 9,59 9,06 10,12
Balbezit 61,4 64,1 58,6

Meest voorkomende uitslagen Benfica

De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 6 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 0 6 18%
2 - 1 5 15%
3 - 1 4 12%
1 - 1 3 9%
1 - 0 2 6%
1 - 3 2 6%
0 - 1 2 6%
7 - 0 1 3%
7 - 1 1 3%
6 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Benfica.

Benfica · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook