Statistieken Benfica 2018
Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal Bwin 2018, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Benfica
Benfica speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 28 keer gewonnen, 3 keer gelijk en 3 keer verloren. Dat levert 87 punten op, oftewel 2,56 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,59 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,53.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 28 | 3 | 3 | 103 | 31 | 72 | 87 | 2,56 |
| Thuis | 17 | 14 | 2 | 1 | 63 | 17 | 46 | 44 | 2,59 |
| Uit | 17 | 14 | 1 | 2 | 40 | 14 | 26 | 43 | 2,53 |
Basisstatistieken Benfica
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 82% | 82% | 82% |
| Gelijk | 9% | 12% | 6% |
| Verloren | 9% | 6% | 12% |
| Gescoord per wedstrijd | 3,03 | 3,71 | 2,35 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,91 | 1,00 | 0,82 |
| De nul gehouden | 44% | 41% | 47% |
| Niet gescoord | 6% | 0% | 12% |
| Als eerste gescoord | 74% | 82% | 65% |
Doelpuntenstatistieken Benfica
Benfica scoorde 103 doelpunten, gemiddeld 3,03 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 30 minuten een doelpunt. In 74% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 6% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 3,03 | 3,71 | 2,35 |
| Minstens 1 keer gescoord | 94% | 100% | 88% |
| Minstens 2 keer gescoord | 74% | 76% | 71% |
| Minstens 3 keer gescoord | 56% | 65% | 47% |
| Minstens 4 keer gescoord | 44% | 59% | 29% |
| In beide helften gescoord | 59% | 53% | 65% |
| Niet gescoord | 6% | 0% | 12% |
Tegendoelpunten Benfica
Aan de andere kant incasseerde Benfica 31 doelpunten, gemiddeld 0,91 per wedstrijd. In 44% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,91 | 1,00 | 0,82 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 56% | 59% | 53% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 32% | 35% | 29% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 3% | 6% | 0% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 44% | 41% | 47% |
Over/under statistieken Benfica
In een wedstrijd van Benfica vallen er gemiddeld 3,94 doelpunten. In 68% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 62% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,94 | 4,71 | 3,18 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 85% | 88% | 82% |
| Over 2.5 | 68% | 76% | 59% |
| Over 3.5 | 62% | 76% | 47% |
| Over 4.5 | 38% | 53% | 24% |
| Over 5.5 | 24% | 41% | 6% |
Beide ploegen scoren bij Benfica
In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 59%, op verplaatsing tot 41%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 50% | 59% | 41% |
| Beide ploegen scoren + winst | 38% | 41% | 35% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 9% | 12% | 6% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 3% | 6% | 0% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 47% | 53% | 41% |
| Geen btts + over 2.5 | 21% | 24% | 18% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 24% | 24% | 24% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 26% | 35% | 18% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 6% | 6% | 6% |
Statistieken per helft
Benfica scoorde 42 doelpunten voor rust en 61 erna, en kreeg er 16 tegen in de eerste helft en 15 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 59% | 53% | 65% |
| Eerste helft gelijk | 29% | 41% | 18% |
| Eerste helft verloren | 12% | 6% | 18% |
| Gescoord in de eerste helft | 1,24 | 1,35 | 1,12 |
| Tegen in de eerste helft | 0,47 | 0,41 | 0,53 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 68% | 76% | 59% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 29% | 35% | 24% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 68% | 71% | 65% |
| Tweede helft gelijk | 24% | 24% | 24% |
| Tweede helft verloren | 9% | 6% | 12% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,79 | 2,35 | 1,24 |
| Tegen in de tweede helft | 0,44 | 0,59 | 0,29 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 71% | 59% | 82% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 18% | 12% | 24% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 35% | 29% | 41% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 38% | 53% | 24% |
| Evenveel in beide helften | 26% | 18% | 35% |
Wanneer scoort Benfica?
De meeste doelpunten van Benfica vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.
Hoekschopstatistieken Benfica
Benfica trapte gemiddeld 6,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,2 toe. In 57% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 6,63 | 7,35 | 5,69 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 3,23 | 2,65 | 4,00 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 93% | 94% | 92% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 57% | 59% | 54% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 33% | 29% | 38% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 13% | 12% | 15% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 87% | 94% | 77% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 77% | 82% | 69% |
Gebaseerd op 30 van de 34 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Benfica
Benfica kreeg gemiddeld 2,06 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,88 bij de tegenstander. In 79% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,06 | 1,47 | 2,65 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,21 | 0,12 | 0,29 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,88 | 2,94 | 2,82 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 62% | 41% | 82% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 50% | 35% | 65% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 79% | 71% | 88% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 65% | 53% | 76% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 47% | 41% | 53% |
Schoten en xG van Benfica
De ploeg loste gemiddeld 17,5 schoten per wedstrijd, waarvan 7,1 op doel. Dat is een precisie van 41%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 17,50 | 19,18 | 15,31 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 7,13 | 8,12 | 5,85 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6,40 | 6,76 | 5,92 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 9,53 | 9,47 | 9,62 |
| Balbezit | 60,6 | 63,1 | 57,3 |
Gebaseerd op 30 van de 34 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Benfica
De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 5 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 5 | 15% |
| 4 - 0 | 4 | 12% |
| 4 - 1 | 3 | 9% |
| 4 - 2 | 3 | 9% |
| 2 - 0 | 3 | 9% |
| 5 - 1 | 2 | 6% |
| 3 - 2 | 2 | 6% |
| 2 - 2 | 2 | 6% |
| 0 - 2 | 2 | 6% |
| 10 - 0 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Benfica.
Spelersstatistieken Benfica
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Haris Seferović | 23 |
| Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva | 16 |
| João Félix Sequeira | 14 |
| Luís Miguel Afonso Fernandes | 13 |
| Jonas Gonçalves Oliveira | 11 |
Haris Seferović is dit seizoen de topschutter van Benfica (23). Daarachter volgen Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva (16) en João Félix Sequeira (14).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Luís Miguel Afonso Fernandes | 17 |
| Alejandro Grimaldo García | 11 |
| André Gomes Magalhaes de Almeida | 11 |
| João Félix Sequeira | 7 |
| Haris Seferović | 5 |
Luís Miguel Afonso Fernandes gaf de meeste assists bij Benfica (17). Daarachter volgen Alejandro Grimaldo García (11) en André Gomes Magalhaes de Almeida (11).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Luís Miguel Afonso Fernandes | 33 |
| Odysseas Vlachodimos | 33 |
| Alejandro Grimaldo García | 33 |
| André Gomes Magalhaes de Almeida | 32 |
| Rúben Santos Gato Alves Dias | 31 |
Luís Miguel Afonso Fernandes speelde de meeste wedstrijden voor Benfica (33). Daarachter volgen Odysseas Vlachodimos (33) en Alejandro Grimaldo García (33).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Rúben Santos Gato Alves Dias | 10 |
| Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva | 6 |
| Gabriel Appelt Pires | 6 |
| André Gomes Magalhaes de Almeida | 6 |
| Jonas Gonçalves Oliveira | 6 |
Rúben Santos Gato Alves Dias pakte de meeste kaarten bij Benfica (10). Daarachter volgen Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva (6) en Gabriel Appelt Pires (6).
Benfica · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers