Statistieken Benfica 2024

Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal Bwin 2024, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Benfica

Benfica speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 25 keer gewonnen, 5 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 80 punten op, oftewel 2,35 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,59 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,12.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 25 5 4 84 28 56 80 2,35
Thuis 17 14 2 1 52 12 40 44 2,59
Uit 17 11 3 3 32 16 16 36 2,12
Punten per wedstrijd 2,35
Gescoord per wedstrijd 2,47
Tegen per wedstrijd 0,82
De nul gehouden 44%

Basisstatistieken Benfica

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 74% 82% 65%
Gelijk 15% 12% 18%
Verloren 12% 6% 18%
Gescoord per wedstrijd 2,47 3,06 1,88
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,82 0,71 0,94
De nul gehouden 44% 53% 35%
Niet gescoord 6% 0% 12%
Als eerste gescoord 74% 76% 71%

Doelpuntenstatistieken Benfica

Benfica scoorde 84 doelpunten, gemiddeld 2,47 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 36 minuten een doelpunt. In 68% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 6% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,47 3,06 1,88
Minstens 1 keer gescoord 94% 100% 88%
Minstens 2 keer gescoord 68% 76% 59%
Minstens 3 keer gescoord 53% 71% 35%
Minstens 4 keer gescoord 21% 35% 6%
In beide helften gescoord 50% 59% 41%
Niet gescoord 6% 0% 12%

Tegendoelpunten Benfica

Aan de andere kant incasseerde Benfica 28 doelpunten, gemiddeld 0,82 per wedstrijd. In 44% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,82 0,71 0,94
Minstens 1 tegendoelpunt 56% 47% 65%
Minstens 2 tegendoelpunten 24% 24% 24%
Minstens 3 tegendoelpunten 3% 0% 6%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 44% 53% 35%

Over/under statistieken Benfica

In een wedstrijd van Benfica vallen er gemiddeld 3,29 doelpunten. In 68% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 38% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,29 3,76 2,82
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 88% 88% 88%
Over 2.5 68% 82% 53%
Over 3.5 38% 53% 24%
Over 4.5 29% 41% 18%
Over 5.5 6% 12% 0%

Beide ploegen scoren bij Benfica

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 47% 53%
Beide ploegen scoren + winst 29% 29% 29%
Beide ploegen scoren + gelijk 15% 12% 18%
Beide ploegen scoren + verlies 6% 6% 6%
Beide ploegen scoren + over 2.5 38% 41% 35%
Geen btts + over 2.5 29% 41% 18%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 24% 29% 18%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 15% 12% 18%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 6% 0%

Statistieken per helft

Benfica scoorde 41 doelpunten voor rust en 43 erna, en kreeg er 14 tegen in de eerste helft en 14 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 62% 71% 53%
Eerste helft gelijk 24% 18% 29%
Eerste helft verloren 15% 12% 18%
Gescoord in de eerste helft 1,21 1,47 0,94
Tegen in de eerste helft 0,41 0,47 0,35
De nul gehouden in de eerste helft 62% 59% 65%
Niet gescoord in de eerste helft 29% 24% 35%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 62% 71% 53%
Tweede helft gelijk 21% 24% 18%
Tweede helft verloren 18% 6% 29%
Gescoord in de tweede helft 1,26 1,59 0,94
Tegen in de tweede helft 0,41 0,24 0,59
De nul gehouden in de tweede helft 68% 82% 53%
Niet gescoord in de tweede helft 26% 18% 35%
Meeste doelpunten in de eerste helft 41% 53% 29%
Meeste doelpunten in de tweede helft 35% 29% 41%
Evenveel in beide helften 24% 18% 29%

Wanneer scoort Benfica?

De meeste doelpunten van Benfica vallen tussen minuut 21 en 30, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
10%
12%
17%
7%
5%
11%
8%
15%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
11%
14%
11%
7%
11%
4%
7%
11%
25%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Benfica

Benfica trapte gemiddeld 6,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,0 toe. In 61% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,91 7,44 6,41
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 2,97 3,06 2,88
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 85% 81% 88%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 61% 69% 53%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 42% 44% 41%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 24% 38% 12%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 88% 94% 82%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 82% 88% 76%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Benfica

Benfica kreeg gemiddeld 1,94 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,44 bij de tegenstander. In 68% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,94 1,65 2,24
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,44 2,18 2,71
Zelf over 1.5 kaarten 53% 35% 71%
Zelf over 2.5 kaarten 35% 29% 41%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 68% 53% 82%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 44% 24% 65%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 32% 24% 41%

Schoten en xG van Benfica

De ploeg loste gemiddeld 16,8 schoten per wedstrijd, waarvan 6,7 op doel. Dat is een precisie van 40%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 16,85 19,13 14,71
Schoten op doel per wedstrijd 6,67 7,88 5,53
Schoten naast per wedstrijd 5,82 6,81 4,88
Schoten tegen per wedstrijd 9,03 7,75 10,24
Verwachte doelpunten (xG) voor 2,26 2,65 1,88
Verwachte doelpunten (xG) tegen 0,86 0,79 0,94
Balbezit 58,4 58,9 57,9

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Benfica

De vaakst voorkomende uitslag is 3-0, in 7 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
3 - 0 7 21%
3 - 2 4 12%
1 - 1 4 12%
4 - 1 3 9%
1 - 0 3 9%
2 - 0 2 6%
2 - 1 2 6%
6 - 0 1 3%
5 - 0 1 3%
5 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Benfica.

Spelersstatistieken Benfica

Topschutters
Speler Doelpunten
Vangelis Pavlidis 19
Muhammed Kerem Aktürkoğlu 11
Ángel Fabián Di María Hernández 8
Orkun Kökçü 7
Mohamed Zeki Amdouni 7

Vangelis Pavlidis is dit seizoen de topschutter van Benfica (19). Daarachter volgen Muhammed Kerem Aktürkoğlu (11) en Ángel Fabián Di María Hernández (8).

Topschutters Benfica

Meeste assists
Speler Assists
Muhammed Kerem Aktürkoğlu 9
Orkun Kökçü 7
Vangelis Pavlidis 7
Ángel Fabián Di María Hernández 5
Fredrik Aursnes 5

Muhammed Kerem Aktürkoğlu gaf de meeste assists bij Benfica (9). Daarachter volgen Orkun Kökçü (7) en Vangelis Pavlidis (7).

Assists Benfica

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Vangelis Pavlidis 34
Anatolii Trubin 34
Samuel Jumpe Soares 34
António João Pereira Albuquerque Tavares Si 34
Nicolás Hernán Otamendi 33

Vangelis Pavlidis speelde de meeste wedstrijden voor Benfica (34). Daarachter volgen Anatolii Trubin (34) en Samuel Jumpe Soares (34).

Wedstrijden Benfica

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Álvaro Fernández 9
Orkun Kökçü 8
Florentino Ibrain Morris Luís 7
Leandro Barreiro Martins 5
Ángel Fabián Di María Hernández 5

Álvaro Fernández pakte de meeste kaarten bij Benfica (9). Daarachter volgen Orkun Kökçü (8) en Florentino Ibrain Morris Luís (7).

Kaarten Benfica

Benfica · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook