Statistieken Sarpsborg 08 FF 2017

Alle cijfers hieronder gaan over Eliteserien 2017, 30 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 13 keer gewonnen, 12 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 51 punten op, oftewel 1,70 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,13 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,27.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 30 13 12 5 50 36 14 51 1,70
Thuis 15 9 5 1 32 13 19 32 2,13
Uit 15 4 7 4 18 23 -5 19 1,27
Punten per wedstrijd 1,70
Gescoord per wedstrijd 1,67
Tegen per wedstrijd 1,20
De nul gehouden 30%

Basisstatistieken Sarpsborg 08 FF

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 43% 60% 27%
Gelijk 40% 33% 47%
Verloren 17% 7% 27%
Gescoord per wedstrijd 1,67 2,13 1,20
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,20 0,87 1,53
De nul gehouden 30% 40% 20%
Niet gescoord 20% 7% 33%
Als eerste gescoord 57% 60% 53%

Doelpuntenstatistieken Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF scoorde 50 doelpunten, gemiddeld 1,67 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 54 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 20% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,67 2,13 1,20
Minstens 1 keer gescoord 80% 93% 67%
Minstens 2 keer gescoord 50% 60% 40%
Minstens 3 keer gescoord 23% 33% 13%
Minstens 4 keer gescoord 7% 13% 0%
In beide helften gescoord 30% 40% 20%
Niet gescoord 20% 7% 33%

Tegendoelpunten Sarpsborg 08 FF

Aan de andere kant incasseerde Sarpsborg 08 FF 36 doelpunten, gemiddeld 1,20 per wedstrijd. In 30% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,20 0,87 1,53
Minstens 1 tegendoelpunt 70% 60% 80%
Minstens 2 tegendoelpunten 30% 20% 40%
Minstens 3 tegendoelpunten 13% 7% 20%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 7%
De nul gehouden 30% 40% 20%

Over/under statistieken Sarpsborg 08 FF

In een wedstrijd van Sarpsborg 08 FF vallen er gemiddeld 2,87 doelpunten. In 60% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 33% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,87 3,00 2,73
Over 0.5 90% 93% 87%
Over 1.5 77% 80% 73%
Over 2.5 60% 60% 60%
Over 3.5 33% 33% 33%
Over 4.5 17% 20% 13%
Over 5.5 10% 13% 7%

Beide ploegen scoren bij Sarpsborg 08 FF

In 60% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 60%, op verplaatsing tot 60%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 60% 60% 60%
Beide ploegen scoren + winst 23% 27% 20%
Beide ploegen scoren + gelijk 30% 27% 33%
Beide ploegen scoren + verlies 7% 7% 7%
Beide ploegen scoren + over 2.5 47% 47% 47%
Geen btts + over 2.5 13% 13% 13%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 23% 20% 27%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 33% 33% 33%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 7% 0%

Statistieken per helft

Sarpsborg 08 FF scoorde 23 doelpunten voor rust en 27 erna, en kreeg er 18 tegen in de eerste helft en 18 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 37% 53% 20%
Eerste helft gelijk 40% 33% 47%
Eerste helft verloren 23% 13% 33%
Gescoord in de eerste helft 0,77 1,00 0,53
Tegen in de eerste helft 0,60 0,33 0,87
De nul gehouden in de eerste helft 57% 67% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 50% 40% 60%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 33% 47% 20%
Tweede helft gelijk 47% 33% 60%
Tweede helft verloren 20% 20% 20%
Gescoord in de tweede helft 0,90 1,13 0,67
Tegen in de tweede helft 0,60 0,53 0,67
De nul gehouden in de tweede helft 50% 53% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 40% 27% 53%
Meeste doelpunten in de eerste helft 30% 20% 40%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 53% 47%
Evenveel in beide helften 20% 27% 13%

Wanneer scoort Sarpsborg 08 FF?

De meeste doelpunten van Sarpsborg 08 FF vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
12%
8%
10%
12%
12%
10%
16%
12%
8%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
3%
14%
14%
11%
14%
11%
3%
8%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF trapte gemiddeld 4,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,2 toe. In 38% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,88 6,55 3,67
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,23 3,73 4,60
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 81% 91% 73%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 38% 55% 27%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 31% 45% 20%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 23% 36% 13%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 69% 91% 53%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 42% 73% 20%

Gebaseerd op 26 van de 30 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF kreeg gemiddeld 1,53 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,63 bij de tegenstander. In 40% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,53 1,53 1,53
Rode kaarten per wedstrijd 0,10 0,07 0,13
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,63 2,00 1,27
Zelf over 1.5 kaarten 47% 40% 53%
Zelf over 2.5 kaarten 20% 27% 13%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 40% 60% 20%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 27% 40% 13%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 10% 13% 7%

Schoten en xG van Sarpsborg 08 FF

De ploeg loste gemiddeld 13,1 schoten per wedstrijd, waarvan 4,7 op doel. Dat is een precisie van 36%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,08 15,36 11,40
Schoten op doel per wedstrijd 4,65 5,55 4,00
Schoten naast per wedstrijd 5,23 6,00 4,67
Schoten tegen per wedstrijd 10,88 8,64 12,53
Balbezit 55,0 57,8 52,9

Gebaseerd op 26 van de 30 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Sarpsborg 08 FF

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 4 van de 30 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 4 13%
1 - 1 4 13%
2 - 2 3 10%
1 - 0 3 10%
0 - 0 3 10%
3 - 1 2 7%
3 - 3 2 7%
1 - 2 2 7%
5 - 0 1 3%
5 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Sarpsborg 08 FF.

Spelersstatistieken Sarpsborg 08 FF

Topschutters
Speler Doelpunten
Patrick Mortensen 11
Kristoffer Zachariassen 8
Matti Lund Nielsen 5
Sigurd Rosted 4
Ole Jørgen Halvorsen 4

Patrick Mortensen is dit seizoen de topschutter van Sarpsborg 08 FF (11). Daarachter volgen Kristoffer Zachariassen (8) en Matti Lund Nielsen (5).

Topschutters Sarpsborg 08 FF

Meeste assists
Speler Assists
Krepin Diatta 7
Jonas Lindberg 6
Ole Jørgen Halvorsen 6
Anders Trondsen 4
Patrick Mortensen 4

Krepin Diatta gaf de meeste assists bij Sarpsborg 08 FF (7). Daarachter volgen Jonas Lindberg (6) en Ole Jørgen Halvorsen (6).

Assists Sarpsborg 08 FF

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Anders Kristiansen 29
Patrick Mortensen 29
Kristoffer Zachariassen 28
Matti Lund Nielsen 27
Sigurd Rosted 26

Anders Kristiansen speelde de meeste wedstrijden voor Sarpsborg 08 FF (29). Daarachter volgen Patrick Mortensen (29) en Kristoffer Zachariassen (28).

Wedstrijden Sarpsborg 08 FF

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Andreas Albech 6
Joachim Thomassen 5
Ole Jørgen Halvorsen 5
Kristoffer Zachariassen 5
Sigurd Rosted 4

Andreas Albech pakte de meeste kaarten bij Sarpsborg 08 FF (6). Daarachter volgen Joachim Thomassen (5) en Ole Jørgen Halvorsen (5).

Kaarten Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook