Statistieken Sarpsborg 08 FF

Alle cijfers hieronder gaan over Eliteserien 2026, 25 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF speelde 25 wedstrijden dit seizoen: 8 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 10 keer verloren. Dat levert 31 punten op, oftewel 1,24 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,38 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,08.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 25 8 7 10 32 39 -7 31 1,24
Thuis 13 5 3 5 16 20 -4 18 1,38
Uit 12 3 4 5 16 19 -3 13 1,08
Punten per wedstrijd 1,24
Gescoord per wedstrijd 1,28
Tegen per wedstrijd 1,56
De nul gehouden 20%

Basisstatistieken Sarpsborg 08 FF

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 32% 38% 25%
Gelijk 28% 23% 33%
Verloren 40% 38% 42%
Gescoord per wedstrijd 1,28 1,23 1,33
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,56 1,54 1,58
De nul gehouden 20% 15% 25%
Niet gescoord 24% 15% 33%
Als eerste gescoord 32% 38% 25%

Doelpuntenstatistieken Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF scoorde 32 doelpunten, gemiddeld 1,28 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 70 minuten een doelpunt. In 40% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 24% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,28 1,23 1,33
Minstens 1 keer gescoord 76% 85% 67%
Minstens 2 keer gescoord 40% 38% 42%
Minstens 3 keer gescoord 8% 0% 17%
Minstens 4 keer gescoord 4% 0% 8%
In beide helften gescoord 20% 23% 17%
Niet gescoord 24% 15% 33%

Tegendoelpunten Sarpsborg 08 FF

Aan de andere kant incasseerde Sarpsborg 08 FF 39 doelpunten, gemiddeld 1,56 per wedstrijd. In 20% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,56 1,54 1,58
Minstens 1 tegendoelpunt 80% 85% 75%
Minstens 2 tegendoelpunten 44% 38% 50%
Minstens 3 tegendoelpunten 24% 23% 25%
Minstens 4 tegendoelpunten 8% 8% 8%
De nul gehouden 20% 15% 25%

Over/under statistieken Sarpsborg 08 FF

In een wedstrijd van Sarpsborg 08 FF vallen er gemiddeld 2,84 doelpunten. In 60% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 28% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,84 2,77 2,92
Over 0.5 92% 100% 83%
Over 1.5 76% 77% 75%
Over 2.5 60% 62% 58%
Over 3.5 28% 23% 33%
Over 4.5 16% 8% 25%
Over 5.5 12% 8% 17%

Beide ploegen scoren bij Sarpsborg 08 FF

In 64% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 69%, op verplaatsing tot 58%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 64% 69% 58%
Beide ploegen scoren + winst 20% 23% 17%
Beide ploegen scoren + gelijk 20% 23% 17%
Beide ploegen scoren + verlies 24% 23% 25%
Beide ploegen scoren + over 2.5 52% 54% 50%
Geen btts + over 2.5 8% 8% 8%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 40% 38% 42%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 20% 15% 25%
Beide ploegen scoren in beide helften 4% 0% 8%

Statistieken per helft

Sarpsborg 08 FF scoorde 19 doelpunten voor rust en 13 erna, en kreeg er 22 tegen in de eerste helft en 17 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 28% 31% 25%
Eerste helft gelijk 44% 38% 50%
Eerste helft verloren 28% 31% 25%
Gescoord in de eerste helft 0,76 0,69 0,83
Tegen in de eerste helft 0,88 0,92 0,83
De nul gehouden in de eerste helft 36% 38% 33%
Niet gescoord in de eerste helft 36% 31% 42%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 20% 31% 8%
Tweede helft gelijk 44% 23% 67%
Tweede helft verloren 36% 46% 25%
Gescoord in de tweede helft 0,52 0,54 0,50
Tegen in de tweede helft 0,68 0,62 0,75
De nul gehouden in de tweede helft 48% 46% 50%
Niet gescoord in de tweede helft 68% 62% 75%
Meeste doelpunten in de eerste helft 56% 62% 50%
Meeste doelpunten in de tweede helft 24% 23% 25%
Evenveel in beide helften 20% 15% 25%

Wanneer scoort Sarpsborg 08 FF?

De meeste doelpunten van Sarpsborg 08 FF vallen tussen minuut 21 en 30, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
9%
3%
19%
16%
16%
13%
6%
0%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
10%
13%
13%
15%
5%
13%
5%
8%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF trapte gemiddeld 6,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,3 toe. In 76% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,04 7,62 4,33
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,28 4,46 6,17
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 92% 100% 83%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 76% 85% 67%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 52% 54% 50%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 36% 38% 33%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 72% 85% 58%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 52% 62% 42%

Kaartenstatistieken Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF kreeg gemiddeld 1,44 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,00 bij de tegenstander. In 44% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,44 1,38 1,50
Rode kaarten per wedstrijd 0,08 0,08 0,08
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,00 2,23 1,75
Zelf over 1.5 kaarten 44% 38% 50%
Zelf over 2.5 kaarten 16% 23% 8%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 44% 46% 42%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 24% 38% 8%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 12% 15% 8%

Schoten en xG van Sarpsborg 08 FF

De ploeg loste gemiddeld 14,3 schoten per wedstrijd, waarvan 4,7 op doel. Dat is een precisie van 33%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 14,32 16,69 11,75
Schoten op doel per wedstrijd 4,68 5,08 4,25
Schoten naast per wedstrijd 5,80 6,62 4,92
Schoten tegen per wedstrijd 13,24 12,23 14,33
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,66 2,01 1,27
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,46 1,36 1,57
Balbezit 47,7 49,6 45,6

Meest voorkomende uitslagen Sarpsborg 08 FF

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 4 van de 25 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 4 16%
1 - 1 3 12%
1 - 2 3 12%
1 - 0 2 8%
0 - 0 2 8%
0 - 1 2 8%
4 - 2 1 4%
3 - 3 1 4%
2 - 0 1 4%
2 - 2 1 4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Sarpsborg 08 FF.

Spelersstatistieken Sarpsborg 08 FF

Topschutters
Speler Doelpunten
Daniel Seland Karlsbakk 7
Sondre Sørli 6
Victor Emanuel Halvorsen 4
Andreas Nibe Hansen 3
Anders Hiim 2

Daniel Seland Karlsbakk is dit seizoen de topschutter van Sarpsborg 08 FF (7). Daarachter volgen Sondre Sørli (6) en Victor Emanuel Halvorsen (4).

Topschutters Sarpsborg 08 FF

Meeste assists
Speler Assists
Claus Babo Niyukuri 4
Sondre Sørli 4
Noa Oliver Williams 2
Sander Johan Christiansen 2
Victor Emanuel Halvorsen 2

Claus Babo Niyukuri gaf de meeste assists bij Sarpsborg 08 FF (4). Daarachter volgen Sondre Sørli (4) en Noa Oliver Williams (2).

Assists Sarpsborg 08 FF

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Anders Hiim 25
Sondre Sørli 25
Victor Emanuel Halvorsen 25
Andreas Nibe Hansen 24
Bjørn Inge Utvik 24

Anders Hiim speelde de meeste wedstrijden voor Sarpsborg 08 FF (25). Daarachter volgen Sondre Sørli (25) en Victor Emanuel Halvorsen (25).

Wedstrijden Sarpsborg 08 FF

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Bjørn Inge Utvik 6
Mamour Ndiaye 6
Daniel Seland Karlsbakk 4
Sander Johan Christiansen 3
Aimar Sher 2

Bjørn Inge Utvik pakte de meeste kaarten bij Sarpsborg 08 FF (6). Daarachter volgen Mamour Ndiaye (6) en Daniel Seland Karlsbakk (4).

Kaarten Sarpsborg 08 FF

Aanvallend

Penalty's gescoord
Speler Totaal
1 Daniel Seland Karlsbakk 3
2 Sondre Sørli 1
Penalty's versierd
Speler Totaal
1 Aimar Sher 2
2 Claus Babo Niyukuri 1
2 Noa Oliver Williams 1
2 Sigurd Rosted 1
Schotprecisie
Speler Totaal
1 Daniel Seland Karlsbakk 55,8%
2 Sondre Sørli 55,6%
3 Aimar Sher 53,8%
4 Victor Emanuel Halvorsen 53,3%
5 Andreas Nibe Hansen 50,0%
6 Sigurd Rosted 41,7%
7 Noa Oliver Williams 41,2%
8 Olaus Jair Skarsem 35,7%
9 Bjørn Inge Utvik 27,3%
10 Sander Johan Christiansen 26,1%

Vanaf 450 gespeelde minuten

Doelpunten per schot
Speler Totaal
1 Victor Emanuel Halvorsen 26,7%
2 Andreas Nibe Hansen 18,8%
3 Sondre Sørli 16,7%
4 Daniel Seland Karlsbakk 16,3%
5 Olaus Jair Skarsem 14,3%
6 Aimar Sher 7,7%
7 Noa Oliver Williams 5,9%
8 Sander Johan Christiansen 4,3%

Vanaf 450 gespeelde minuten

Passing

Aangekomen passes
Speler Totaal
1 Bjørn Inge Utvik 1.036
2 Aimar Sher 958
3 Anders Hiim 862
4 Sander Johan Christiansen 625
5 Sigurd Rosted 497
6 Claus Babo Niyukuri 488
7 Olaus Jair Skarsem 410
8 Victor Emanuel Halvorsen 409
9 Andreas Nibe Hansen 406
10 Marius Lode 389
Passprecisie
Speler Totaal
1 Marius Lode 88,8%
2 Menno Koch 88,7%
3 Aimar Sher 88,3%
4 Sigurd Rosted 85,7%
5 Olaus Jair Skarsem 84,5%
6 Bjørn Inge Utvik 84,1%
7 Noa Oliver Williams 82,5%
8 Sander Johan Christiansen 82,2%
9 Andreas Nibe Hansen 81,4%
10 Anders Hiim 79,5%

Vanaf 450 gespeelde minuten

Verdedigend

Geblokte schoten
Speler Totaal
1 Bjørn Inge Utvik 22
2 Sander Johan Christiansen 11
3 Claus Babo Niyukuri 10
4 Aimar Sher 9
4 Anders Hiim 9
4 Sigurd Rosted 9
7 Marius Lode 6
8 Olaus Jair Skarsem 5
9 Eirik Wichne 4
9 Magnar Ødegård 4
Duels gewonnen %
Speler Totaal
1 Sigurd Rosted 66,2%
2 Bjørn Inge Utvik 63,8%
3 Aimar Sher 59,5%
4 Sander Johan Christiansen 59,3%
5 Menno Koch 56,9%
6 Marius Lode 56,0%
7 Andreas Nibe Hansen 54,6%
8 Anders Hiim 53,4%
9 Olaus Jair Skarsem 51,5%
10 Eirik Wichne 51,0%

Vanaf 450 gespeelde minuten

Dribbels

Doelman

Clean sheets
Speler Totaal
1 Leander Øy 7
2 Mamour Ndiaye 1
Reddingen
Speler Totaal
1 Leander Øy 49
2 Mamour Ndiaye 34
Reddingspercentage
Speler Totaal
1 Mamour Ndiaye 73,9%
2 Leander Øy 71,0%

Vanaf 450 gespeelde minuten

Penalty's gestopt
Speler Totaal
1 Mamour Ndiaye 1

Discipline

Rode kaarten
Speler Totaal
1 Bjørn Inge Utvik 1
1 Mamour Ndiaye 1

Speeltijd

Speelminuten
Speler Totaal
1 Sondre Sørli 2.129
2 Daniel Seland Karlsbakk 2.122
3 Bjørn Inge Utvik 2.121
4 Anders Hiim 2.023
5 Sander Johan Christiansen 1.758
6 Aimar Sher 1.722
7 Andreas Nibe Hansen 1.577
8 Victor Emanuel Halvorsen 1.437
9 Claus Babo Niyukuri 1.383
10 Leander Øy 1.350
Gemiddelde rating
Speler Totaal
1 Aimar Sher 7,28
2 Bjørn Inge Utvik 7,09
3 Olaus Jair Skarsem 7,08
4 Mamour Ndiaye 7,01
5 Claus Babo Niyukuri 6,94
6 Sander Johan Christiansen 6,93
7 Sondre Sørli 6,93
8 Anders Hiim 6,87
9 Andreas Nibe Hansen 6,86
10 Sigurd Rosted 6,86

Vanaf 450 gespeelde minuten

Sarpsborg 08 FF · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook