Statistieken Sarpsborg 08 FF 2021
Alle cijfers hieronder gaan over Eliteserien 2021, 30 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Sarpsborg 08 FF
Sarpsborg 08 FF speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 13 keer verloren. Dat levert 39 punten op, oftewel 1,30 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,53 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,07.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 30 | 11 | 6 | 13 | 39 | 44 | -5 | 39 | 1,30 |
| Thuis | 15 | 6 | 5 | 4 | 21 | 14 | 7 | 23 | 1,53 |
| Uit | 15 | 5 | 1 | 9 | 18 | 30 | -12 | 16 | 1,07 |
Basisstatistieken Sarpsborg 08 FF
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 37% | 40% | 33% |
| Gelijk | 20% | 33% | 7% |
| Verloren | 43% | 27% | 60% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,30 | 1,40 | 1,20 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,47 | 0,93 | 2,00 |
| De nul gehouden | 23% | 33% | 13% |
| Niet gescoord | 23% | 27% | 20% |
| Als eerste gescoord | 42% | 46% | 38% |
Gebaseerd op 26 van de 30 wedstrijden (Als eerste gescoord).
Doelpuntenstatistieken Sarpsborg 08 FF
Sarpsborg 08 FF scoorde 39 doelpunten, gemiddeld 1,30 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 69 minuten een doelpunt. In 30% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 23% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,30 | 1,40 | 1,20 |
| Minstens 1 keer gescoord | 77% | 73% | 80% |
| Minstens 2 keer gescoord | 30% | 33% | 27% |
| Minstens 3 keer gescoord | 13% | 13% | 13% |
| Minstens 4 keer gescoord | 7% | 13% | 0% |
| In beide helften gescoord | 19% | 23% | 15% |
| Niet gescoord | 23% | 27% | 20% |
Tegendoelpunten Sarpsborg 08 FF
Aan de andere kant incasseerde Sarpsborg 08 FF 44 doelpunten, gemiddeld 1,47 per wedstrijd. In 23% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,47 | 0,93 | 2,00 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 77% | 67% | 87% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 40% | 20% | 60% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 17% | 7% | 27% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 10% | 0% | 20% |
| De nul gehouden | 23% | 33% | 13% |
Over/under statistieken Sarpsborg 08 FF
In een wedstrijd van Sarpsborg 08 FF vallen er gemiddeld 2,77 doelpunten. In 57% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 33% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,77 | 2,33 | 3,20 |
| Over 0.5 | 93% | 87% | 100% |
| Over 1.5 | 77% | 60% | 93% |
| Over 2.5 | 57% | 47% | 67% |
| Over 3.5 | 33% | 27% | 40% |
| Over 4.5 | 17% | 13% | 20% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Sarpsborg 08 FF
In 60% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 67%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 60% | 53% | 67% |
| Beide ploegen scoren + winst | 20% | 20% | 20% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 13% | 20% | 7% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 27% | 13% | 40% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 50% | 40% | 60% |
| Geen btts + over 2.5 | 7% | 7% | 7% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 12% | 8% | 15% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 42% | 38% | 46% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 4% | 8% | 0% |
Gebaseerd op 26 van de 30 wedstrijden (helften).
Statistieken per helft
Sarpsborg 08 FF scoorde 11 doelpunten voor rust en 22 erna, en kreeg er 11 tegen in de eerste helft en 26 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 19% | 23% | 15% |
| Eerste helft gelijk | 54% | 54% | 54% |
| Eerste helft verloren | 27% | 23% | 31% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,42 | 0,46 | 0,38 |
| Tegen in de eerste helft | 0,42 | 0,38 | 0,46 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 62% | 69% | 54% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 69% | 69% | 69% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 31% | 38% | 23% |
| Tweede helft gelijk | 31% | 46% | 15% |
| Tweede helft verloren | 38% | 15% | 62% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,85 | 0,92 | 0,77 |
| Tegen in de tweede helft | 1,00 | 0,62 | 1,38 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 38% | 46% | 31% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 35% | 38% | 31% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 15% | 15% | 15% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 54% | 46% | 62% |
| Evenveel in beide helften | 31% | 38% | 23% |
Gebaseerd op 26 van de 30 wedstrijden.
Wanneer scoort Sarpsborg 08 FF?
De meeste doelpunten van Sarpsborg 08 FF vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 30% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.
Hoekschopstatistieken Sarpsborg 08 FF
Sarpsborg 08 FF trapte gemiddeld 3,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,2 toe. In 40% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 3,43 | 3,13 | 3,73 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,17 | 3,67 | 4,67 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 63% | 53% | 73% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 40% | 33% | 47% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 13% | 13% | 13% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 7% | 7% | 7% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 47% | 40% | 53% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 23% | 27% | 20% |
Kaartenstatistieken Sarpsborg 08 FF
Sarpsborg 08 FF kreeg gemiddeld 2,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,42 bij de tegenstander. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,00 | 1,69 | 2,31 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,08 | 0,15 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,42 | 1,69 | 1,15 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 54% | 38% | 69% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 42% | 38% | 46% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 50% | 46% | 54% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 35% | 38% | 31% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 19% | 23% | 15% |
Gebaseerd op 26 van de 30 wedstrijden.
Schoten en xG van Sarpsborg 08 FF
De ploeg loste gemiddeld 9,6 schoten per wedstrijd, waarvan 2,9 op doel. Dat is een precisie van 31%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 9,60 | 10,47 | 8,73 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 2,93 | 2,93 | 2,93 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,43 | 5,00 | 3,87 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 10,27 | 9,80 | 10,73 |
| Balbezit | 45,3 | 46,7 | 43,9 |
Meest voorkomende uitslagen Sarpsborg 08 FF
De vaakst voorkomende uitslag is 1-2, in 4 van de 30 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 4 | 13% |
| 2 - 1 | 3 | 10% |
| 1 - 0 | 3 | 10% |
| 1 - 1 | 3 | 10% |
| 3 - 1 | 2 | 7% |
| 1 - 3 | 2 | 7% |
| 1 - 4 | 2 | 7% |
| 0 - 0 | 2 | 7% |
| 0 - 1 | 2 | 7% |
| 0 - 2 | 2 | 7% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Sarpsborg 08 FF.
Sarpsborg 08 FF · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers