Statistieken Sarpsborg 08 FF 2023
Alle cijfers hieronder gaan over Eliteserien 2023, 30 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Sarpsborg 08 FF
Sarpsborg 08 FF speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 12 keer gewonnen, 5 keer gelijk en 13 keer verloren. Dat levert 41 punten op, oftewel 1,37 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,73 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,00.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 30 | 12 | 5 | 13 | 55 | 52 | 3 | 41 | 1,37 |
| Thuis | 15 | 8 | 2 | 5 | 35 | 24 | 11 | 26 | 1,73 |
| Uit | 15 | 4 | 3 | 8 | 20 | 28 | -8 | 15 | 1,00 |
Basisstatistieken Sarpsborg 08 FF
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 40% | 53% | 27% |
| Gelijk | 17% | 13% | 20% |
| Verloren | 43% | 33% | 53% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,83 | 2,33 | 1,33 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,73 | 1,60 | 1,87 |
| De nul gehouden | 20% | 13% | 27% |
| Niet gescoord | 17% | 13% | 20% |
| Als eerste gescoord | 63% | 60% | 67% |
Doelpuntenstatistieken Sarpsborg 08 FF
Sarpsborg 08 FF scoorde 55 doelpunten, gemiddeld 1,83 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 49 minuten een doelpunt. In 53% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 17% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,83 | 2,33 | 1,33 |
| Minstens 1 keer gescoord | 83% | 87% | 80% |
| Minstens 2 keer gescoord | 53% | 67% | 40% |
| Minstens 3 keer gescoord | 27% | 40% | 13% |
| Minstens 4 keer gescoord | 10% | 20% | 0% |
| In beide helften gescoord | 23% | 40% | 7% |
| Niet gescoord | 17% | 13% | 20% |
Tegendoelpunten Sarpsborg 08 FF
Aan de andere kant incasseerde Sarpsborg 08 FF 52 doelpunten, gemiddeld 1,73 per wedstrijd. In 20% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,73 | 1,60 | 1,87 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 80% | 87% | 73% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 50% | 53% | 47% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 23% | 20% | 27% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 10% | 0% | 20% |
| De nul gehouden | 20% | 13% | 27% |
Over/under statistieken Sarpsborg 08 FF
In een wedstrijd van Sarpsborg 08 FF vallen er gemiddeld 3,57 doelpunten. In 73% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 47% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,57 | 3,93 | 3,20 |
| Over 0.5 | 93% | 93% | 93% |
| Over 1.5 | 90% | 93% | 87% |
| Over 2.5 | 73% | 87% | 60% |
| Over 3.5 | 47% | 67% | 27% |
| Over 4.5 | 27% | 27% | 27% |
| Over 5.5 | 17% | 13% | 20% |
Beide ploegen scoren bij Sarpsborg 08 FF
In 70% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 80%, op verplaatsing tot 60%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 70% | 80% | 60% |
| Beide ploegen scoren + winst | 27% | 47% | 7% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 10% | 7% | 13% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 33% | 27% | 40% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 63% | 80% | 47% |
| Geen btts + over 2.5 | 10% | 7% | 13% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 27% | 27% | 27% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 23% | 33% | 13% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Sarpsborg 08 FF scoorde 31 doelpunten voor rust en 24 erna, en kreeg er 22 tegen in de eerste helft en 30 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 47% | 60% | 33% |
| Eerste helft gelijk | 23% | 7% | 40% |
| Eerste helft verloren | 30% | 33% | 27% |
| Gescoord in de eerste helft | 1,03 | 1,20 | 0,87 |
| Tegen in de eerste helft | 0,73 | 0,80 | 0,67 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 57% | 47% | 67% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 37% | 33% | 40% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 27% | 33% | 20% |
| Tweede helft gelijk | 27% | 33% | 20% |
| Tweede helft verloren | 47% | 33% | 60% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,80 | 1,13 | 0,47 |
| Tegen in de tweede helft | 1,00 | 0,80 | 1,20 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 37% | 47% | 27% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 57% | 40% | 73% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 30% | 40% | 20% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 43% | 40% | 47% |
| Evenveel in beide helften | 27% | 20% | 33% |
Wanneer scoort Sarpsborg 08 FF?
De meeste doelpunten van Sarpsborg 08 FF vallen tussen minuut 11 en 20, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Sarpsborg 08 FF
Sarpsborg 08 FF trapte gemiddeld 6,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,0 toe. In 79% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 6,14 | 6,67 | 5,54 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,00 | 5,00 | 5,00 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 89% | 87% | 92% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 79% | 80% | 77% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 54% | 67% | 38% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 36% | 47% | 23% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 79% | 87% | 69% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 64% | 67% | 62% |
Gebaseerd op 28 van de 30 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Sarpsborg 08 FF
Sarpsborg 08 FF kreeg gemiddeld 1,43 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,17 bij de tegenstander. In 20% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,43 | 1,20 | 1,67 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,13 | 0,07 | 0,20 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,17 | 0,93 | 1,40 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 40% | 40% | 40% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 20% | 13% | 27% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 20% | 13% | 27% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 10% | 7% | 13% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 3% | 0% | 7% |
Schoten en xG van Sarpsborg 08 FF
De ploeg loste gemiddeld 17,1 schoten per wedstrijd, waarvan 5,8 op doel. Dat is een precisie van 34%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 17,07 | 17,40 | 16,69 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,75 | 6,27 | 5,15 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6,71 | 6,93 | 6,46 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 12,36 | 11,87 | 12,92 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,83 | 1,91 | 1,71 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,79 | 1,53 | 2,17 |
| Balbezit | 52,1 | 53,5 | 50,5 |
Gebaseerd op 28 van de 30 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Sarpsborg 08 FF
De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 3 van de 30 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 3 | 10% |
| 1 - 2 | 3 | 10% |
| 3 - 0 | 2 | 7% |
| 3 - 1 | 2 | 7% |
| 2 - 3 | 2 | 7% |
| 1 - 1 | 2 | 7% |
| 1 - 3 | 2 | 7% |
| 1 - 5 | 2 | 7% |
| 0 - 0 | 2 | 7% |
| 0 - 2 | 2 | 7% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Sarpsborg 08 FF.
Spelersstatistieken Sarpsborg 08 FF
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Mikkel Maigaard | 9 |
| Kristian Fardal Opseth | 8 |
| Ramon Pascal Lundqvist | 6 |
| Victor Torp Overgaard | 6 |
| Bjørn Inge Utvik | 4 |
Mikkel Maigaard is dit seizoen de topschutter van Sarpsborg 08 FF (9). Daarachter volgen Kristian Fardal Opseth (8) en Ramon Pascal Lundqvist (6).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Ramon Pascal Lundqvist | 8 |
| Mikkel Maigaard | 7 |
| Joachim Soltvedt | 6 |
| Eirik Wichne | 6 |
| Simon Tibbling | 3 |
Ramon Pascal Lundqvist gaf de meeste assists bij Sarpsborg 08 FF (8). Daarachter volgen Mikkel Maigaard (7) en Joachim Soltvedt (6).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Ramon Pascal Lundqvist | 30 |
| Eirik Wichne | 30 |
| Simon Tibbling | 30 |
| Victor Torp Overgaard | 30 |
| Mikkel Maigaard | 29 |
Ramon Pascal Lundqvist speelde de meeste wedstrijden voor Sarpsborg 08 FF (30). Daarachter volgen Eirik Wichne (30) en Simon Tibbling (30).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Jeppe Andersen | 5 |
| Anton Skipper Hendriksen | 5 |
| Steffen Lie Skålevik | 4 |
| Mikkel Maigaard | 4 |
| Rafik Zekhnini | 3 |
Jeppe Andersen pakte de meeste kaarten bij Sarpsborg 08 FF (5). Daarachter volgen Anton Skipper Hendriksen (5) en Steffen Lie Skålevik (4).
Sarpsborg 08 FF · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers