Statistieken Sarpsborg 08 FF 2020

Alle cijfers hieronder gaan over Eliteserien 2020, 30 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 8 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 14 keer verloren. Dat levert 32 punten op, oftewel 1,07 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,40 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,73.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 30 8 8 14 33 43 -10 32 1,07
Thuis 15 6 3 6 20 14 6 21 1,40
Uit 15 2 5 8 13 29 -16 11 0,73
Punten per wedstrijd 1,07
Gescoord per wedstrijd 1,10
Tegen per wedstrijd 1,43
De nul gehouden 33%

Basisstatistieken Sarpsborg 08 FF

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 27% 40% 13%
Gelijk 27% 20% 33%
Verloren 47% 40% 53%
Gescoord per wedstrijd 1,10 1,33 0,87
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,43 0,93 1,93
De nul gehouden 33% 47% 20%
Niet gescoord 33% 33% 33%
Als eerste gescoord 40% 47% 33%

Doelpuntenstatistieken Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF scoorde 33 doelpunten, gemiddeld 1,10 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 82 minuten een doelpunt. In 27% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 33% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,10 1,33 0,87
Minstens 1 keer gescoord 67% 67% 67%
Minstens 2 keer gescoord 27% 40% 13%
Minstens 3 keer gescoord 10% 13% 7%
Minstens 4 keer gescoord 7% 13% 0%
In beide helften gescoord 10% 7% 13%
Niet gescoord 33% 33% 33%

Tegendoelpunten Sarpsborg 08 FF

Aan de andere kant incasseerde Sarpsborg 08 FF 43 doelpunten, gemiddeld 1,43 per wedstrijd. In 33% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,43 0,93 1,93
Minstens 1 tegendoelpunt 67% 53% 80%
Minstens 2 tegendoelpunten 37% 27% 47%
Minstens 3 tegendoelpunten 23% 13% 33%
Minstens 4 tegendoelpunten 10% 0% 20%
De nul gehouden 33% 47% 20%

Over/under statistieken Sarpsborg 08 FF

In een wedstrijd van Sarpsborg 08 FF vallen er gemiddeld 2,53 doelpunten. In 47% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 23% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,53 2,27 2,80
Over 0.5 90% 87% 93%
Over 1.5 73% 67% 80%
Over 2.5 47% 47% 47%
Over 3.5 23% 20% 27%
Over 4.5 17% 7% 27%
Over 5.5 3% 0% 7%

Beide ploegen scoren bij Sarpsborg 08 FF

In 43% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 33%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 43% 33% 53%
Beide ploegen scoren + winst 3% 7% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 17% 7% 27%
Beide ploegen scoren + verlies 23% 20% 27%
Beide ploegen scoren + over 2.5 27% 27% 27%
Geen btts + over 2.5 20% 20% 20%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 7% 0% 13%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 27% 20% 33%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 7%

Statistieken per helft

Sarpsborg 08 FF scoorde 13 doelpunten voor rust en 20 erna, en kreeg er 19 tegen in de eerste helft en 24 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 20% 27% 13%
Eerste helft gelijk 40% 33% 47%
Eerste helft verloren 40% 40% 40%
Gescoord in de eerste helft 0,43 0,53 0,33
Tegen in de eerste helft 0,63 0,53 0,73
De nul gehouden in de eerste helft 53% 60% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 73% 73% 73%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 27% 33% 20%
Tweede helft gelijk 43% 53% 33%
Tweede helft verloren 30% 13% 47%
Gescoord in de tweede helft 0,67 0,80 0,53
Tegen in de tweede helft 0,80 0,40 1,20
De nul gehouden in de tweede helft 53% 73% 33%
Niet gescoord in de tweede helft 50% 53% 47%
Meeste doelpunten in de eerste helft 33% 40% 27%
Meeste doelpunten in de tweede helft 43% 40% 47%
Evenveel in beide helften 23% 20% 27%

Wanneer scoort Sarpsborg 08 FF?

De meeste doelpunten van Sarpsborg 08 FF vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
9%
9%
15%
3%
15%
18%
12%
6%
12%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
5%
2%
14%
12%
21%
16%
9%
9%
12%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF trapte gemiddeld 4,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,8 toe. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,83 6,20 3,47
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,83 4,00 5,67
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 87% 80% 93%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 67% 67% 67%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 40% 53% 27%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 10% 20% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 70% 87% 53%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 50% 73% 27%

Kaartenstatistieken Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF kreeg gemiddeld 2,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,50 bij de tegenstander. In 43% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,00 1,80 2,20
Rode kaarten per wedstrijd 0,07 0,13 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,50 2,07 0,93
Zelf over 1.5 kaarten 57% 47% 67%
Zelf over 2.5 kaarten 37% 40% 33%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 43% 47% 40%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 20% 27% 13%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 13% 20% 7%

Schoten en xG van Sarpsborg 08 FF

De ploeg loste gemiddeld 12,2 schoten per wedstrijd, waarvan 3,6 op doel. Dat is een precisie van 30%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,20 14,93 9,47
Schoten op doel per wedstrijd 3,60 4,53 2,67
Schoten naast per wedstrijd 5,27 6,33 4,20
Schoten tegen per wedstrijd 12,70 10,67 14,73
Balbezit 47,1 49,1 45,1

Meest voorkomende uitslagen Sarpsborg 08 FF

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 5 van de 30 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 5 17%
1 - 2 3 10%
0 - 0 3 10%
0 - 1 3 10%
4 - 0 2 7%
2 - 0 2 7%
2 - 3 2 7%
1 - 0 2 7%
0 - 3 2 7%
3 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Sarpsborg 08 FF.

Sarpsborg 08 FF · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook