Statistieken Sarpsborg 08 FF 2016

Alle cijfers hieronder gaan over Eliteserien 2016, 30 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 12 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 9 keer verloren. Dat levert 45 punten op, oftewel 1,50 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,73 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,27.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 30 12 9 9 35 37 -2 45 1,50
Thuis 15 7 5 3 18 10 8 26 1,73
Uit 15 5 4 6 17 27 -10 19 1,27
Punten per wedstrijd 1,50
Gescoord per wedstrijd 1,17
Tegen per wedstrijd 1,23
De nul gehouden 43%

Basisstatistieken Sarpsborg 08 FF

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 40% 47% 33%
Gelijk 30% 33% 27%
Verloren 30% 20% 40%
Gescoord per wedstrijd 1,17 1,20 1,13
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,23 0,67 1,80
De nul gehouden 43% 60% 27%
Niet gescoord 33% 27% 40%
Als eerste gescoord 53% 67% 40%

Doelpuntenstatistieken Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF scoorde 35 doelpunten, gemiddeld 1,17 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 77 minuten een doelpunt. In 33% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 33% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,17 1,20 1,13
Minstens 1 keer gescoord 67% 73% 60%
Minstens 2 keer gescoord 33% 27% 40%
Minstens 3 keer gescoord 10% 13% 7%
Minstens 4 keer gescoord 7% 7% 7%
In beide helften gescoord 20% 20% 20%
Niet gescoord 33% 27% 40%

Tegendoelpunten Sarpsborg 08 FF

Aan de andere kant incasseerde Sarpsborg 08 FF 37 doelpunten, gemiddeld 1,23 per wedstrijd. In 43% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,23 0,67 1,80
Minstens 1 tegendoelpunt 57% 40% 73%
Minstens 2 tegendoelpunten 37% 27% 47%
Minstens 3 tegendoelpunten 17% 0% 33%
Minstens 4 tegendoelpunten 10% 0% 20%
De nul gehouden 43% 60% 27%

Over/under statistieken Sarpsborg 08 FF

In een wedstrijd van Sarpsborg 08 FF vallen er gemiddeld 2,40 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 27% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,40 1,87 2,93
Over 0.5 87% 87% 87%
Over 1.5 63% 47% 80%
Over 2.5 50% 33% 67%
Over 3.5 27% 20% 33%
Over 4.5 7% 0% 13%
Over 5.5 3% 0% 7%

Beide ploegen scoren bij Sarpsborg 08 FF

In 37% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 27%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 37% 27% 47%
Beide ploegen scoren + winst 10% 0% 20%
Beide ploegen scoren + gelijk 17% 20% 13%
Beide ploegen scoren + verlies 10% 7% 13%
Beide ploegen scoren + over 2.5 30% 20% 40%
Geen btts + over 2.5 20% 13% 27%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 20% 13% 27%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 13% 13% 13%
Beide ploegen scoren in beide helften 7% 7% 7%

Statistieken per helft

Sarpsborg 08 FF scoorde 18 doelpunten voor rust en 17 erna, en kreeg er 17 tegen in de eerste helft en 20 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 33% 33% 33%
Eerste helft gelijk 40% 53% 27%
Eerste helft verloren 27% 13% 40%
Gescoord in de eerste helft 0,60 0,53 0,67
Tegen in de eerste helft 0,57 0,27 0,87
De nul gehouden in de eerste helft 53% 73% 33%
Niet gescoord in de eerste helft 57% 53% 60%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 33% 40% 27%
Tweede helft gelijk 33% 33% 33%
Tweede helft verloren 33% 27% 40%
Gescoord in de tweede helft 0,57 0,67 0,47
Tegen in de tweede helft 0,67 0,40 0,93
De nul gehouden in de tweede helft 57% 60% 53%
Niet gescoord in de tweede helft 57% 53% 60%
Meeste doelpunten in de eerste helft 30% 20% 40%
Meeste doelpunten in de tweede helft 40% 40% 40%
Evenveel in beide helften 30% 40% 20%

Wanneer scoort Sarpsborg 08 FF?

De meeste doelpunten van Sarpsborg 08 FF vallen tussen minuut 1 en 10, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
17%
9%
11%
9%
9%
9%
11%
11%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
3%
14%
11%
8%
16%
5%
5%
14%
24%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF trapte gemiddeld 4,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,8 toe. In 72% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,48 5,00 4,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,76 5,25 6,23
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 88% 92% 85%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 72% 67% 77%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 48% 50% 46%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 20% 25% 15%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 56% 58% 54%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 44% 50% 38%

Gebaseerd op 25 van de 30 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF kreeg gemiddeld 1,30 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,57 bij de tegenstander. In 33% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,30 1,40 1,20
Rode kaarten per wedstrijd 0,03 0,00 0,07
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,57 1,73 1,40
Zelf over 1.5 kaarten 43% 40% 47%
Zelf over 2.5 kaarten 20% 27% 13%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 33% 33% 33%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 17% 20% 13%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 10% 13% 7%

Schoten en xG van Sarpsborg 08 FF

De ploeg loste gemiddeld 14,8 schoten per wedstrijd, waarvan 4,6 op doel. Dat is een precisie van 31%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 14,80 15,92 13,77
Schoten op doel per wedstrijd 4,56 4,58 4,54
Schoten naast per wedstrijd 6,76 7,50 6,08
Schoten tegen per wedstrijd 14,24 12,92 15,46
Balbezit 49,9 50,9 48,9

Gebaseerd op 25 van de 30 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Sarpsborg 08 FF

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 6 van de 30 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 6 20%
0 - 0 4 13%
2 - 2 3 10%
2 - 1 2 7%
1 - 1 2 7%
1 - 2 2 7%
0 - 3 2 7%
0 - 4 2 7%
4 - 0 1 3%
4 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Sarpsborg 08 FF.

Spelersstatistieken Sarpsborg 08 FF

Topschutters
Speler Doelpunten
Pål Alexander Kirkevold 6
Patrick Mortensen 5
Steffen Ernemann 4
Kristoffer Tokstad 4
Sigurd Rosted 3

Pål Alexander Kirkevold is dit seizoen de topschutter van Sarpsborg 08 FF (6). Daarachter volgen Patrick Mortensen (5) en Steffen Ernemann (4).

Topschutters Sarpsborg 08 FF

Meeste assists
Speler Assists
Matti Lund Nielsen 5
Steffen Ernemann 3
Kristoffer Tokstad 3
Patrick Mortensen 3
Joachim Thomassen 2

Matti Lund Nielsen gaf de meeste assists bij Sarpsborg 08 FF (5). Daarachter volgen Steffen Ernemann (3) en Kristoffer Tokstad (3).

Assists Sarpsborg 08 FF

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Jon-Helge Tveita 30
Joachim Thomassen 28
Matti Lund Nielsen 28
Pål Alexander Kirkevold 28
Patrick Mortensen 26

Jon-Helge Tveita speelde de meeste wedstrijden voor Sarpsborg 08 FF (30). Daarachter volgen Joachim Thomassen (28) en Matti Lund Nielsen (28).

Wedstrijden Sarpsborg 08 FF

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Anders Trondsen 6
Joachim Thomassen 5
Jonas Lindberg 4
Alexander Groven 4
Ole Christoffer Heieren Hansen 4

Anders Trondsen pakte de meeste kaarten bij Sarpsborg 08 FF (6). Daarachter volgen Joachim Thomassen (5) en Jonas Lindberg (4).

Kaarten Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook