Statistieken Sarpsborg 08 FF 2022

Alle cijfers hieronder gaan over Eliteserien 2022, 30 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 12 keer gewonnen, 5 keer gelijk en 13 keer verloren. Dat levert 41 punten op, oftewel 1,37 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,40 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,33.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 30 12 5 13 57 54 3 41 1,37
Thuis 15 6 3 6 27 24 3 21 1,40
Uit 15 6 2 7 30 30 0 20 1,33
Punten per wedstrijd 1,37
Gescoord per wedstrijd 1,90
Tegen per wedstrijd 1,80
De nul gehouden 13%

Basisstatistieken Sarpsborg 08 FF

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 40% 40% 40%
Gelijk 17% 20% 13%
Verloren 43% 40% 47%
Gescoord per wedstrijd 1,90 1,80 2,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,80 1,60 2,00
De nul gehouden 13% 13% 13%
Niet gescoord 17% 20% 13%
Als eerste gescoord 57% 47% 67%

Doelpuntenstatistieken Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF scoorde 57 doelpunten, gemiddeld 1,90 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 47 minuten een doelpunt. In 43% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 17% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,90 1,80 2,00
Minstens 1 keer gescoord 83% 80% 87%
Minstens 2 keer gescoord 43% 40% 47%
Minstens 3 keer gescoord 33% 27% 40%
Minstens 4 keer gescoord 20% 27% 13%
In beide helften gescoord 33% 33% 33%
Niet gescoord 17% 20% 13%

Tegendoelpunten Sarpsborg 08 FF

Aan de andere kant incasseerde Sarpsborg 08 FF 54 doelpunten, gemiddeld 1,80 per wedstrijd. In 13% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,80 1,60 2,00
Minstens 1 tegendoelpunt 87% 87% 87%
Minstens 2 tegendoelpunten 53% 47% 60%
Minstens 3 tegendoelpunten 30% 20% 40%
Minstens 4 tegendoelpunten 10% 7% 13%
De nul gehouden 13% 13% 13%

Over/under statistieken Sarpsborg 08 FF

In een wedstrijd van Sarpsborg 08 FF vallen er gemiddeld 3,70 doelpunten. In 67% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 57% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,70 3,40 4,00
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 80% 80% 80%
Over 2.5 67% 60% 73%
Over 3.5 57% 40% 73%
Over 4.5 40% 27% 53%
Over 5.5 17% 20% 13%

Beide ploegen scoren bij Sarpsborg 08 FF

In 70% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 67%, op verplaatsing tot 73%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 70% 67% 73%
Beide ploegen scoren + winst 27% 27% 27%
Beide ploegen scoren + gelijk 17% 20% 13%
Beide ploegen scoren + verlies 27% 20% 33%
Beide ploegen scoren + over 2.5 60% 53% 67%
Geen btts + over 2.5 7% 7% 7%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 37% 27% 47%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 37% 40% 33%
Beide ploegen scoren in beide helften 13% 7% 20%

Statistieken per helft

Sarpsborg 08 FF scoorde 32 doelpunten voor rust en 25 erna, en kreeg er 27 tegen in de eerste helft en 27 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 30% 13% 47%
Eerste helft gelijk 37% 53% 20%
Eerste helft verloren 33% 33% 33%
Gescoord in de eerste helft 1,07 0,87 1,27
Tegen in de eerste helft 0,90 0,80 1,00
De nul gehouden in de eerste helft 43% 53% 33%
Niet gescoord in de eerste helft 43% 60% 27%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 30% 40% 20%
Tweede helft gelijk 30% 27% 33%
Tweede helft verloren 40% 33% 47%
Gescoord in de tweede helft 0,83 0,93 0,73
Tegen in de tweede helft 0,90 0,80 1,00
De nul gehouden in de tweede helft 33% 40% 27%
Niet gescoord in de tweede helft 40% 27% 53%
Meeste doelpunten in de eerste helft 47% 47% 47%
Meeste doelpunten in de tweede helft 37% 53% 20%
Evenveel in beide helften 17% 0% 33%

Wanneer scoort Sarpsborg 08 FF?

De meeste doelpunten van Sarpsborg 08 FF vallen tussen minuut 11 en 20, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
11%
19%
9%
11%
11%
9%
9%
9%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
4%
6%
17%
9%
20%
4%
13%
13%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF trapte gemiddeld 5,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,4 toe. In 83% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,87 6,73 5,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,43 4,73 6,13
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 93% 93% 93%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 83% 93% 73%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 63% 67% 60%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 20% 20% 20%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 80% 100% 60%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 67% 73% 60%

Kaartenstatistieken Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF kreeg gemiddeld 1,83 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,63 bij de tegenstander. In 40% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,83 1,87 1,80
Rode kaarten per wedstrijd 0,17 0,20 0,13
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,63 1,53 1,73
Zelf over 1.5 kaarten 53% 47% 60%
Zelf over 2.5 kaarten 27% 20% 33%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 40% 27% 53%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 20% 20% 20%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 17% 20% 13%

Schoten en xG van Sarpsborg 08 FF

De ploeg loste gemiddeld 14,4 schoten per wedstrijd, waarvan 5,2 op doel. Dat is een precisie van 36%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 14,40 15,47 13,33
Schoten op doel per wedstrijd 5,20 5,73 4,67
Schoten naast per wedstrijd 5,90 6,47 5,33
Schoten tegen per wedstrijd 13,10 12,60 13,60
Balbezit 54,1 54,5 53,7

Meest voorkomende uitslagen Sarpsborg 08 FF

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 4 van de 30 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 4 13%
1 - 1 3 10%
1 - 4 3 10%
4 - 3 2 7%
3 - 2 2 7%
1 - 0 2 7%
1 - 2 2 7%
1 - 3 2 7%
5 - 0 1 3%
5 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Sarpsborg 08 FF.

Sarpsborg 08 FF · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook