Statistieken Sarpsborg 08 FF 2019

Alle cijfers hieronder gaan over Eliteserien 2019, 30 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 5 keer gewonnen, 15 keer gelijk en 10 keer verloren. Dat levert 30 punten op, oftewel 1,00 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,40 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,60.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 30 5 15 10 30 40 -10 30 1,00
Thuis 15 4 9 2 18 16 2 21 1,40
Uit 15 1 6 8 12 24 -12 9 0,60
Punten per wedstrijd 1,00
Gescoord per wedstrijd 1,00
Tegen per wedstrijd 1,33
De nul gehouden 23%

Basisstatistieken Sarpsborg 08 FF

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 17% 27% 7%
Gelijk 50% 60% 40%
Verloren 33% 13% 53%
Gescoord per wedstrijd 1,00 1,20 0,80
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,33 1,07 1,60
De nul gehouden 23% 27% 20%
Niet gescoord 27% 13% 40%
Als eerste gescoord 41% 54% 29%

Gebaseerd op 27 van de 30 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF scoorde 30 doelpunten, gemiddeld 1,00 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 90 minuten een doelpunt. In 20% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 27% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,00 1,20 0,80
Minstens 1 keer gescoord 73% 87% 60%
Minstens 2 keer gescoord 20% 27% 13%
Minstens 3 keer gescoord 7% 7% 7%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 15% 15% 14%
Niet gescoord 27% 13% 40%

Tegendoelpunten Sarpsborg 08 FF

Aan de andere kant incasseerde Sarpsborg 08 FF 40 doelpunten, gemiddeld 1,33 per wedstrijd. In 23% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,33 1,07 1,60
Minstens 1 tegendoelpunt 77% 73% 80%
Minstens 2 tegendoelpunten 40% 27% 53%
Minstens 3 tegendoelpunten 13% 7% 20%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 7%
De nul gehouden 23% 27% 20%

Over/under statistieken Sarpsborg 08 FF

In een wedstrijd van Sarpsborg 08 FF vallen er gemiddeld 2,33 doelpunten. In 37% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 20% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,33 2,27 2,40
Over 0.5 90% 93% 87%
Over 1.5 77% 73% 80%
Over 2.5 37% 27% 47%
Over 3.5 20% 27% 13%
Over 4.5 7% 7% 7%
Over 5.5 3% 0% 7%

Beide ploegen scoren bij Sarpsborg 08 FF

In 60% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 67%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 60% 67% 53%
Beide ploegen scoren + winst 3% 7% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 40% 53% 27%
Beide ploegen scoren + verlies 17% 7% 27%
Beide ploegen scoren + over 2.5 30% 27% 33%
Geen btts + over 2.5 7% 0% 13%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 11% 8% 14%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 33% 38% 29%
Beide ploegen scoren in beide helften 4% 0% 7%

Gebaseerd op 27 van de 30 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Sarpsborg 08 FF scoorde 9 doelpunten voor rust en 17 erna, en kreeg er 16 tegen in de eerste helft en 17 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 22% 31% 14%
Eerste helft gelijk 37% 38% 36%
Eerste helft verloren 41% 31% 50%
Gescoord in de eerste helft 0,33 0,38 0,29
Tegen in de eerste helft 0,59 0,38 0,79
De nul gehouden in de eerste helft 48% 62% 36%
Niet gescoord in de eerste helft 70% 62% 79%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 30% 31% 29%
Tweede helft gelijk 41% 46% 36%
Tweede helft verloren 30% 23% 36%
Gescoord in de tweede helft 0,63 0,69 0,57
Tegen in de tweede helft 0,63 0,62 0,64
De nul gehouden in de tweede helft 56% 54% 57%
Niet gescoord in de tweede helft 41% 38% 43%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 23% 29%
Meeste doelpunten in de tweede helft 33% 46% 21%
Evenveel in beide helften 41% 31% 50%

Gebaseerd op 27 van de 30 wedstrijden.

Wanneer scoort Sarpsborg 08 FF?

De meeste doelpunten van Sarpsborg 08 FF vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 23% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
8%
8%
12%
4%
23%
23%
8%
8%
8%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
3%
15%
9%
15%
9%
15%
6%
9%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF trapte gemiddeld 4,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,9 toe. In 59% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,72 4,87 4,57
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,86 4,20 5,57
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 86% 100% 71%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 59% 53% 64%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 34% 20% 50%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 14% 7% 21%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 59% 73% 43%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 55% 67% 43%

Gebaseerd op 29 van de 30 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF kreeg gemiddeld 1,73 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,43 bij de tegenstander. In 37% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,73 1,80 1,67
Rode kaarten per wedstrijd 0,07 0,07 0,07
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,43 1,87 1,00
Zelf over 1.5 kaarten 47% 47% 47%
Zelf over 2.5 kaarten 30% 33% 27%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 37% 53% 20%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 27% 40% 13%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 10% 13% 7%

Schoten en xG van Sarpsborg 08 FF

De ploeg loste gemiddeld 13,0 schoten per wedstrijd, waarvan 4,4 op doel. Dat is een precisie van 34%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,03 14,80 11,14
Schoten op doel per wedstrijd 4,45 5,00 3,86
Schoten naast per wedstrijd 5,90 6,60 5,14
Schoten tegen per wedstrijd 11,38 8,73 14,21
Balbezit 47,8 47,3 48,2

Gebaseerd op 29 van de 30 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Sarpsborg 08 FF

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 9 van de 30 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 9 30%
1 - 2 4 13%
0 - 0 3 10%
2 - 0 2 7%
2 - 2 2 7%
1 - 0 2 7%
0 - 1 2 7%
3 - 2 1 3%
3 - 3 1 3%
1 - 3 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Sarpsborg 08 FF.

Sarpsborg 08 FF · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook