Statistieken Sarpsborg 08 FF 2024

Alle cijfers hieronder gaan over Eliteserien 2024, 30 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 13 keer verloren. Dat levert 37 punten op, oftewel 1,23 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,47.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 30 10 7 13 43 55 -12 37 1,23
Thuis 15 4 3 8 18 28 -10 15 1,00
Uit 15 6 4 5 25 27 -2 22 1,47
Punten per wedstrijd 1,23
Gescoord per wedstrijd 1,43
Tegen per wedstrijd 1,83
De nul gehouden 10%

Basisstatistieken Sarpsborg 08 FF

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 33% 27% 40%
Gelijk 23% 20% 27%
Verloren 43% 53% 33%
Gescoord per wedstrijd 1,43 1,20 1,67
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,83 1,87 1,80
De nul gehouden 10% 7% 13%
Niet gescoord 20% 27% 13%
Als eerste gescoord 50% 60% 40%

Doelpuntenstatistieken Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF scoorde 43 doelpunten, gemiddeld 1,43 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 63 minuten een doelpunt. In 43% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 20% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,43 1,20 1,67
Minstens 1 keer gescoord 80% 73% 87%
Minstens 2 keer gescoord 43% 33% 53%
Minstens 3 keer gescoord 13% 7% 20%
Minstens 4 keer gescoord 7% 7% 7%
In beide helften gescoord 27% 27% 27%
Niet gescoord 20% 27% 13%

Tegendoelpunten Sarpsborg 08 FF

Aan de andere kant incasseerde Sarpsborg 08 FF 55 doelpunten, gemiddeld 1,83 per wedstrijd. In 10% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,83 1,87 1,80
Minstens 1 tegendoelpunt 90% 93% 87%
Minstens 2 tegendoelpunten 50% 53% 47%
Minstens 3 tegendoelpunten 17% 13% 20%
Minstens 4 tegendoelpunten 10% 7% 13%
De nul gehouden 10% 7% 13%

Over/under statistieken Sarpsborg 08 FF

In een wedstrijd van Sarpsborg 08 FF vallen er gemiddeld 3,27 doelpunten. In 67% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 40% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,27 3,07 3,47
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 87% 80% 93%
Over 2.5 67% 60% 73%
Over 3.5 40% 33% 47%
Over 4.5 17% 13% 20%
Over 5.5 10% 7% 13%

Beide ploegen scoren bij Sarpsborg 08 FF

In 70% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 67%, op verplaatsing tot 73%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 70% 67% 73%
Beide ploegen scoren + winst 23% 20% 27%
Beide ploegen scoren + gelijk 23% 20% 27%
Beide ploegen scoren + verlies 23% 27% 20%
Beide ploegen scoren + over 2.5 60% 60% 60%
Geen btts + over 2.5 7% 0% 13%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 17% 20% 13%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 47% 47% 47%
Beide ploegen scoren in beide helften 7% 7% 7%

Statistieken per helft

Sarpsborg 08 FF scoorde 21 doelpunten voor rust en 22 erna, en kreeg er 22 tegen in de eerste helft en 33 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 33% 27% 40%
Eerste helft gelijk 33% 47% 20%
Eerste helft verloren 33% 27% 40%
Gescoord in de eerste helft 0,70 0,67 0,73
Tegen in de eerste helft 0,73 0,87 0,60
De nul gehouden in de eerste helft 53% 53% 53%
Niet gescoord in de eerste helft 53% 53% 53%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 23% 7% 40%
Tweede helft gelijk 40% 53% 27%
Tweede helft verloren 37% 40% 33%
Gescoord in de tweede helft 0,73 0,53 0,93
Tegen in de tweede helft 1,10 1,00 1,20
De nul gehouden in de tweede helft 33% 27% 40%
Niet gescoord in de tweede helft 40% 47% 33%
Meeste doelpunten in de eerste helft 33% 40% 27%
Meeste doelpunten in de tweede helft 53% 53% 53%
Evenveel in beide helften 13% 7% 20%

Wanneer scoort Sarpsborg 08 FF?

De meeste doelpunten van Sarpsborg 08 FF vallen tussen minuut 21 en 30, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
12%
9%
16%
12%
0%
9%
14%
12%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
5%
7%
13%
9%
13%
5%
13%
16%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF trapte gemiddeld 5,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,8 toe. In 78% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,04 5,42 4,64
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,78 5,08 6,55
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 87% 83% 91%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 78% 75% 82%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 61% 50% 73%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 30% 42% 18%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 57% 67% 45%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 57% 67% 45%

Gebaseerd op 23 van de 30 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF kreeg gemiddeld 1,83 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,97 bij de tegenstander. In 53% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,83 1,67 2,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,97 2,00 1,93
Zelf over 1.5 kaarten 60% 53% 67%
Zelf over 2.5 kaarten 27% 20% 33%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 53% 53% 53%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 33% 33% 33%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 17% 13% 20%

Schoten en xG van Sarpsborg 08 FF

De ploeg loste gemiddeld 13,1 schoten per wedstrijd, waarvan 4,7 op doel. Dat is een precisie van 36%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,09 14,25 11,82
Schoten op doel per wedstrijd 4,70 5,00 4,36
Schoten naast per wedstrijd 5,13 5,92 4,27
Schoten tegen per wedstrijd 12,48 12,25 12,73
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,55 1,64 1,44
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,55 1,56 1,54
Balbezit 50,7 54,4 46,6

Gebaseerd op 23 van de 30 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Sarpsborg 08 FF

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 4 van de 30 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 4 13%
2 - 2 4 13%
1 - 1 3 10%
1 - 2 3 10%
0 - 1 3 10%
1 - 3 2 7%
0 - 2 2 7%
4 - 1 1 3%
4 - 2 1 3%
3 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Sarpsborg 08 FF.

Spelersstatistieken Sarpsborg 08 FF

Topschutters
Speler Doelpunten
Henrik Wendel Meister 8
Stefan Marius Johansen 5
Sondre Holmlund Ørjasæter 5
Jo Inge Berget 4
Niklas Sandberg 3

Henrik Wendel Meister is dit seizoen de topschutter van Sarpsborg 08 FF (8). Daarachter volgen Stefan Marius Johansen (5) en Sondre Holmlund Ørjasæter (5).

Topschutters Sarpsborg 08 FF

Meeste assists
Speler Assists
Sondre Holmlund Ørjasæter 4
Stefan Marius Johansen 3
Victor Emanuel Halvorsen 3
Anders Hiim 3
Jo Inge Berget 2

Sondre Holmlund Ørjasæter gaf de meeste assists bij Sarpsborg 08 FF (4). Daarachter volgen Stefan Marius Johansen (3) en Victor Emanuel Halvorsen (3).

Assists Sarpsborg 08 FF

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Peter Reinhardsen 28
Leander Øy 28
Eirik Wichne 27
Victor Emanuel Halvorsen 27
Sondre Holmlund Ørjasæter 27

Peter Reinhardsen speelde de meeste wedstrijden voor Sarpsborg 08 FF (28). Daarachter volgen Leander Øy (28) en Eirik Wichne (27).

Wedstrijden Sarpsborg 08 FF

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Aimar Sher 7
Eirik Wichne 5
Sondre Holmlund Ørjasæter 5
Jeppe Andersen 4
Stefan Marius Johansen 4

Aimar Sher pakte de meeste kaarten bij Sarpsborg 08 FF (7). Daarachter volgen Eirik Wichne (5) en Sondre Holmlund Ørjasæter (5).

Kaarten Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook