Statistieken Sarpsborg 08 FF 2018
Alle cijfers hieronder gaan over Eliteserien 2018, 30 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Sarpsborg 08 FF
Sarpsborg 08 FF speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 11 keer verloren. Dat levert 41 punten op, oftewel 1,37 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,60 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,13.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 30 | 11 | 8 | 11 | 46 | 39 | 7 | 41 | 1,37 |
| Thuis | 15 | 7 | 3 | 5 | 28 | 17 | 11 | 24 | 1,60 |
| Uit | 15 | 4 | 5 | 6 | 18 | 22 | -4 | 17 | 1,13 |
Basisstatistieken Sarpsborg 08 FF
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 37% | 47% | 27% |
| Gelijk | 27% | 20% | 33% |
| Verloren | 37% | 33% | 40% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,53 | 1,87 | 1,20 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,30 | 1,13 | 1,47 |
| De nul gehouden | 27% | 33% | 20% |
| Niet gescoord | 17% | 13% | 20% |
| Als eerste gescoord | 47% | 60% | 33% |
Doelpuntenstatistieken Sarpsborg 08 FF
Sarpsborg 08 FF scoorde 46 doelpunten, gemiddeld 1,53 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 59 minuten een doelpunt. In 43% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 17% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,53 | 1,87 | 1,20 |
| Minstens 1 keer gescoord | 83% | 87% | 80% |
| Minstens 2 keer gescoord | 43% | 53% | 33% |
| Minstens 3 keer gescoord | 17% | 27% | 7% |
| Minstens 4 keer gescoord | 10% | 20% | 0% |
| In beide helften gescoord | 20% | 33% | 7% |
| Niet gescoord | 17% | 13% | 20% |
Tegendoelpunten Sarpsborg 08 FF
Aan de andere kant incasseerde Sarpsborg 08 FF 39 doelpunten, gemiddeld 1,30 per wedstrijd. In 27% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,30 | 1,13 | 1,47 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 73% | 67% | 80% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 43% | 40% | 47% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 13% | 7% | 20% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 27% | 33% | 20% |
Over/under statistieken Sarpsborg 08 FF
In een wedstrijd van Sarpsborg 08 FF vallen er gemiddeld 2,83 doelpunten. In 60% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 37% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,83 | 3,00 | 2,67 |
| Over 0.5 | 93% | 93% | 93% |
| Over 1.5 | 80% | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 60% | 67% | 53% |
| Over 3.5 | 37% | 33% | 40% |
| Over 4.5 | 10% | 20% | 0% |
| Over 5.5 | 3% | 7% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Sarpsborg 08 FF
In 63% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 60%, op verplaatsing tot 67%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 63% | 60% | 67% |
| Beide ploegen scoren + winst | 17% | 20% | 13% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 20% | 13% | 27% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 27% | 27% | 27% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 53% | 53% | 53% |
| Geen btts + over 2.5 | 7% | 13% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 23% | 13% | 33% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 27% | 47% | 7% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 7% | 7% | 7% |
Statistieken per helft
Sarpsborg 08 FF scoorde 25 doelpunten voor rust en 21 erna, en kreeg er 17 tegen in de eerste helft en 22 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 37% | 33% | 40% |
| Eerste helft gelijk | 33% | 40% | 27% |
| Eerste helft verloren | 30% | 27% | 33% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,83 | 0,80 | 0,87 |
| Tegen in de eerste helft | 0,57 | 0,47 | 0,67 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 50% | 60% | 40% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 47% | 53% | 40% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 27% | 33% | 20% |
| Tweede helft gelijk | 43% | 53% | 33% |
| Tweede helft verloren | 30% | 13% | 47% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,70 | 1,07 | 0,33 |
| Tegen in de tweede helft | 0,73 | 0,67 | 0,80 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 47% | 47% | 47% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 50% | 27% | 73% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 30% | 27% | 33% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 43% | 60% | 27% |
| Evenveel in beide helften | 27% | 13% | 40% |
Wanneer scoort Sarpsborg 08 FF?
De meeste doelpunten van Sarpsborg 08 FF vallen tussen minuut 1 en 10, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.
Hoekschopstatistieken Sarpsborg 08 FF
Sarpsborg 08 FF trapte gemiddeld 5,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,1 toe. In 59% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,00 | 5,46 | 4,57 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,15 | 4,54 | 5,71 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 81% | 77% | 86% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 59% | 54% | 64% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 37% | 38% | 36% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 26% | 23% | 29% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 63% | 69% | 57% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 48% | 54% | 43% |
Gebaseerd op 27 van de 30 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Sarpsborg 08 FF
Sarpsborg 08 FF kreeg gemiddeld 1,50 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,47 bij de tegenstander. In 47% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,50 | 1,53 | 1,47 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,47 | 2,13 | 0,80 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 43% | 47% | 40% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 23% | 20% | 27% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 47% | 60% | 33% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 13% | 27% | 0% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 3% | 7% | 0% |
Schoten en xG van Sarpsborg 08 FF
De ploeg loste gemiddeld 12,6 schoten per wedstrijd, waarvan 4,3 op doel. Dat is een precisie van 34%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12,59 | 14,23 | 11,07 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,26 | 5,23 | 3,36 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,44 | 6,08 | 4,86 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 11,85 | 8,92 | 14,57 |
| Balbezit | 51,3 | 54,7 | 48,1 |
Gebaseerd op 27 van de 30 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Sarpsborg 08 FF
De vaakst voorkomende uitslag is 1-2, in 4 van de 30 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 4 | 13% |
| 2 - 2 | 3 | 10% |
| 1 - 1 | 3 | 10% |
| 1 - 3 | 3 | 10% |
| 2 - 0 | 2 | 7% |
| 2 - 1 | 2 | 7% |
| 1 - 0 | 2 | 7% |
| 0 - 0 | 2 | 7% |
| 0 - 1 | 2 | 7% |
| 4 - 0 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Sarpsborg 08 FF.
Spelersstatistieken Sarpsborg 08 FF
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Patrick Mortensen | 12 |
| Ronnie Schwartz Nielsen | 5 |
| Ole Jørgen Halvorsen | 5 |
| Amin Askar | 4 |
| Kristoffer Zachariassen | 4 |
Patrick Mortensen is dit seizoen de topschutter van Sarpsborg 08 FF (12). Daarachter volgen Ronnie Schwartz Nielsen (5) en Ole Jørgen Halvorsen (5).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Joachim Thomassen | 4 |
| Ole Jørgen Halvorsen | 4 |
| Harmeet Singh | 3 |
| Jon-Helge Tveita | 3 |
| Jørgen Strand Larsen | 2 |
Joachim Thomassen gaf de meeste assists bij Sarpsborg 08 FF (4). Daarachter volgen Ole Jørgen Halvorsen (4) en Harmeet Singh (3).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Harmeet Singh | 28 |
| Matti Lund Nielsen | 28 |
| Patrick Mortensen | 28 |
| Joachim Thomassen | 27 |
| Kristoffer Zachariassen | 26 |
Harmeet Singh speelde de meeste wedstrijden voor Sarpsborg 08 FF (28). Daarachter volgen Matti Lund Nielsen (28) en Patrick Mortensen (28).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Ole Jørgen Halvorsen | 7 |
| Jørgen Horn | 4 |
| Joachim Thomassen | 4 |
| Amin Askar | 4 |
| Kristoffer Zachariassen | 4 |
Ole Jørgen Halvorsen pakte de meeste kaarten bij Sarpsborg 08 FF (7). Daarachter volgen Jørgen Horn (4) en Joachim Thomassen (4).
Sarpsborg 08 FF · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers