Statistieken Sarpsborg 08 FF 2025
Alle cijfers hieronder gaan over Eliteserien 2025, 30 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Sarpsborg 08 FF
Sarpsborg 08 FF speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 11 keer verloren. Dat levert 41 punten op, oftewel 1,37 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,27 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,47.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 30 | 11 | 8 | 11 | 48 | 50 | -2 | 41 | 1,37 |
| Thuis | 15 | 5 | 4 | 6 | 24 | 26 | -2 | 19 | 1,27 |
| Uit | 15 | 6 | 4 | 5 | 24 | 24 | 0 | 22 | 1,47 |
Basisstatistieken Sarpsborg 08 FF
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 37% | 33% | 40% |
| Gelijk | 27% | 27% | 27% |
| Verloren | 37% | 40% | 33% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,60 | 1,60 | 1,60 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,67 | 1,73 | 1,60 |
| De nul gehouden | 20% | 13% | 27% |
| Niet gescoord | 23% | 20% | 27% |
| Als eerste gescoord | 30% | 27% | 33% |
Doelpuntenstatistieken Sarpsborg 08 FF
Sarpsborg 08 FF scoorde 48 doelpunten, gemiddeld 1,60 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 56 minuten een doelpunt. In 57% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 23% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,60 | 1,60 | 1,60 |
| Minstens 1 keer gescoord | 77% | 80% | 73% |
| Minstens 2 keer gescoord | 57% | 53% | 60% |
| Minstens 3 keer gescoord | 23% | 20% | 27% |
| Minstens 4 keer gescoord | 3% | 7% | 0% |
| In beide helften gescoord | 37% | 27% | 47% |
| Niet gescoord | 23% | 20% | 27% |
Tegendoelpunten Sarpsborg 08 FF
Aan de andere kant incasseerde Sarpsborg 08 FF 50 doelpunten, gemiddeld 1,67 per wedstrijd. In 20% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,67 | 1,73 | 1,60 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 80% | 87% | 73% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 43% | 40% | 47% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 27% | 27% | 27% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 13% | 13% | 13% |
| De nul gehouden | 20% | 13% | 27% |
Over/under statistieken Sarpsborg 08 FF
In een wedstrijd van Sarpsborg 08 FF vallen er gemiddeld 3,27 doelpunten. In 67% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 50% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,27 | 3,33 | 3,20 |
| Over 0.5 | 93% | 100% | 87% |
| Over 1.5 | 83% | 80% | 87% |
| Over 2.5 | 67% | 60% | 73% |
| Over 3.5 | 50% | 47% | 53% |
| Over 4.5 | 23% | 27% | 20% |
| Over 5.5 | 7% | 13% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Sarpsborg 08 FF
In 63% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 67%, op verplaatsing tot 60%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 63% | 67% | 60% |
| Beide ploegen scoren + winst | 23% | 20% | 27% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 20% | 27% | 13% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 20% | 20% | 20% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 53% | 53% | 53% |
| Geen btts + over 2.5 | 13% | 7% | 20% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 23% | 27% | 20% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 33% | 20% | 47% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 7% | 7% | 7% |
Statistieken per helft
Sarpsborg 08 FF scoorde 19 doelpunten voor rust en 29 erna, en kreeg er 23 tegen in de eerste helft en 27 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 30% | 27% | 33% |
| Eerste helft gelijk | 33% | 20% | 47% |
| Eerste helft verloren | 37% | 53% | 20% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,63 | 0,67 | 0,60 |
| Tegen in de eerste helft | 0,77 | 0,87 | 0,67 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 50% | 40% | 60% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 47% | 47% | 47% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 33% | 33% | 33% |
| Tweede helft gelijk | 33% | 27% | 40% |
| Tweede helft verloren | 33% | 40% | 27% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,97 | 0,93 | 1,00 |
| Tegen in de tweede helft | 0,90 | 0,87 | 0,93 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 43% | 53% | 33% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 40% | 47% | 33% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 33% | 47% | 20% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 43% | 47% | 40% |
| Evenveel in beide helften | 23% | 7% | 40% |
Wanneer scoort Sarpsborg 08 FF?
De meeste doelpunten van Sarpsborg 08 FF vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 33% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.
Hoekschopstatistieken Sarpsborg 08 FF
Sarpsborg 08 FF trapte gemiddeld 5,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,4 toe. In 79% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,58 | 6,42 | 4,75 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 6,38 | 6,17 | 6,58 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 83% | 83% | 83% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 79% | 75% | 83% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 63% | 67% | 58% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 50% | 58% | 42% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 67% | 75% | 58% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 42% | 50% | 33% |
Gebaseerd op 24 van de 30 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Sarpsborg 08 FF
Sarpsborg 08 FF kreeg gemiddeld 1,43 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,40 bij de tegenstander. In 43% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,43 | 1,27 | 1,60 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,03 | 0,00 | 0,07 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,40 | 1,33 | 1,47 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 50% | 40% | 60% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 17% | 13% | 20% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 43% | 40% | 47% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 23% | 13% | 33% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 7% | 7% | 7% |
Schoten en xG van Sarpsborg 08 FF
De ploeg loste gemiddeld 14,5 schoten per wedstrijd, waarvan 5,5 op doel. Dat is een precisie van 38%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14,50 | 13,58 | 15,42 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,46 | 4,75 | 6,17 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,96 | 4,92 | 5,00 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 14,96 | 16,00 | 13,92 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,92 | 1,69 | 2,15 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,68 | 1,59 | 1,78 |
| Balbezit | 47,0 | 46,6 | 47,5 |
Gebaseerd op 24 van de 30 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Sarpsborg 08 FF
De vaakst voorkomende uitslag is 3-1, in 3 van de 30 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 - 1 | 3 | 10% |
| 2 - 1 | 3 | 10% |
| 2 - 3 | 3 | 10% |
| 1 - 1 | 3 | 10% |
| 2 - 2 | 2 | 7% |
| 0 - 0 | 2 | 7% |
| 0 - 1 | 2 | 7% |
| 0 - 4 | 2 | 7% |
| 4 - 0 | 1 | 3% |
| 3 - 0 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Sarpsborg 08 FF.
Spelersstatistieken Sarpsborg 08 FF
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Daniel Seland Karlsbakk | 17 |
| Jo Inge Berget | 5 |
| Sondre Sørli | 4 |
| Frederik Carstensen | 4 |
| Sveinn Aron Gudjohnsen | 3 |
Daniel Seland Karlsbakk is dit seizoen de topschutter van Sarpsborg 08 FF (17). Daarachter volgen Jo Inge Berget (5) en Sondre Sørli (4).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Niklas Sandberg | 3 |
| Eirik Wichne | 3 |
| Sondre Sørli | 2 |
| Sondre Holmlund Ørjasæter | 2 |
| Menno Koch | 1 |
Niklas Sandberg gaf de meeste assists bij Sarpsborg 08 FF (3). Daarachter volgen Eirik Wichne (3) en Sondre Sørli (2).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Menno Koch | 28 |
| Victor Emanuel Halvorsen | 27 |
| Mamour Ndiaye | 27 |
| Eirik Wichne | 26 |
| Sveinn Aron Gudjohnsen | 26 |
Menno Koch speelde de meeste wedstrijden voor Sarpsborg 08 FF (28). Daarachter volgen Victor Emanuel Halvorsen (27) en Mamour Ndiaye (27).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Menno Koch | 5 |
| Eirik Wichne | 4 |
| Jo Inge Berget | 3 |
| Niklas Sandberg | 3 |
| Daniel Seland Karlsbakk | 3 |
Menno Koch pakte de meeste kaarten bij Sarpsborg 08 FF (5). Daarachter volgen Eirik Wichne (4) en Jo Inge Berget (3).
Sarpsborg 08 FF · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers