Statistieken Rangers 2023

Alle cijfers hieronder gaan over Premiership 2023, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Rangers

Rangers speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 27 keer gewonnen, 4 keer gelijk en 7 keer verloren. Dat levert 85 punten op, oftewel 2,24 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,42 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,05.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 27 4 7 87 32 55 85 2,24
Thuis 19 15 1 3 51 18 33 46 2,42
Uit 19 12 3 4 36 14 22 39 2,05
Punten per wedstrijd 2,24
Gescoord per wedstrijd 2,29
Tegen per wedstrijd 0,84
De nul gehouden 47%

Basisstatistieken Rangers

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 71% 79% 63%
Gelijk 11% 5% 16%
Verloren 18% 16% 21%
Gescoord per wedstrijd 2,29 2,68 1,89
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,84 0,95 0,74
De nul gehouden 47% 37% 58%
Niet gescoord 8% 5% 11%
Als eerste gescoord 61% 58% 63%

Doelpuntenstatistieken Rangers

Rangers scoorde 87 doelpunten, gemiddeld 2,29 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 39 minuten een doelpunt. In 71% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 8% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,29 2,68 1,89
Minstens 1 keer gescoord 92% 95% 89%
Minstens 2 keer gescoord 71% 79% 63%
Minstens 3 keer gescoord 42% 58% 26%
Minstens 4 keer gescoord 16% 26% 5%
In beide helften gescoord 53% 63% 42%
Niet gescoord 8% 5% 11%

Tegendoelpunten Rangers

Aan de andere kant incasseerde Rangers 32 doelpunten, gemiddeld 0,84 per wedstrijd. In 47% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,84 0,95 0,74
Minstens 1 tegendoelpunt 53% 63% 42%
Minstens 2 tegendoelpunten 21% 21% 21%
Minstens 3 tegendoelpunten 11% 11% 11%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 47% 37% 58%

Over/under statistieken Rangers

In een wedstrijd van Rangers vallen er gemiddeld 3,13 doelpunten. In 66% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 37% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,13 3,63 2,63
Over 0.5 97% 100% 95%
Over 1.5 84% 89% 79%
Over 2.5 66% 79% 53%
Over 3.5 37% 58% 16%
Over 4.5 18% 21% 16%
Over 5.5 8% 11% 5%

Beide ploegen scoren bij Rangers

In 47% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 58%, op verplaatsing tot 37%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 47% 58% 37%
Beide ploegen scoren + winst 26% 42% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 8% 5% 11%
Beide ploegen scoren + verlies 13% 11% 16%
Beide ploegen scoren + over 2.5 45% 58% 32%
Geen btts + over 2.5 21% 21% 21%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 21% 32% 11%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 18% 21% 16%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Rangers scoorde 39 doelpunten voor rust en 48 erna, en kreeg er 20 tegen in de eerste helft en 12 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 58% 58% 58%
Eerste helft gelijk 13% 11% 16%
Eerste helft verloren 29% 32% 26%
Gescoord in de eerste helft 1,03 1,21 0,84
Tegen in de eerste helft 0,53 0,68 0,37
De nul gehouden in de eerste helft 55% 42% 68%
Niet gescoord in de eerste helft 29% 26% 32%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 61% 68% 53%
Tweede helft gelijk 32% 26% 37%
Tweede helft verloren 8% 5% 11%
Gescoord in de tweede helft 1,26 1,47 1,05
Tegen in de tweede helft 0,32 0,26 0,37
De nul gehouden in de tweede helft 79% 79% 79%
Niet gescoord in de tweede helft 26% 16% 37%
Meeste doelpunten in de eerste helft 39% 42% 37%
Meeste doelpunten in de tweede helft 39% 37% 42%
Evenveel in beide helften 21% 21% 21%

Wanneer scoort Rangers?

De meeste doelpunten van Rangers vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
7%
10%
8%
14%
9%
8%
15%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
13%
9%
6%
25%
19%
3%
9%
3%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Rangers

Rangers trapte gemiddeld 7,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,6 toe. In 73% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 7,86 8,58 7,11
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,59 3,26 3,94
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 86% 84% 89%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 73% 79% 67%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 65% 68% 61%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 41% 47% 33%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 89% 89% 89%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 86% 84% 89%

Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Rangers

Rangers kreeg gemiddeld 1,08 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,37 bij de tegenstander. In 61% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,08 1,11 1,05
Rode kaarten per wedstrijd 0,13 0,16 0,11
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,37 2,26 2,47
Zelf over 1.5 kaarten 29% 32% 26%
Zelf over 2.5 kaarten 8% 11% 5%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 61% 63% 58%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 26% 26% 26%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 13% 16% 11%

Schoten en xG van Rangers

De ploeg loste gemiddeld 21,8 schoten per wedstrijd, waarvan 7,6 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 21,78 24,53 18,89
Schoten op doel per wedstrijd 7,59 8,84 6,28
Schoten naast per wedstrijd 7,86 8,79 6,89
Schoten tegen per wedstrijd 8,38 7,63 9,17
Balbezit 62,6 64,5 60,6

Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Rangers

De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 6 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 0 6 16%
3 - 0 4 11%
3 - 1 4 11%
2 - 1 4 11%
1 - 0 3 8%
1 - 2 3 8%
5 - 0 2 5%
4 - 0 2 5%
3 - 3 2 5%
0 - 1 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Rangers.

Spelersstatistieken Rangers

Topschutters
Speler Doelpunten
James Tavernier 17
Cyriel Dessers 15
Abdallah Dipo Sima 11
Todd Cantwell 6
Rabbi Matondo 5

James Tavernier is dit seizoen de topschutter van Rangers (17). Daarachter volgen Cyriel Dessers (15) en Abdallah Dipo Sima (11).

Topschutters Rangers

Meeste assists
Speler Assists
James Tavernier 9
John Lundstram 5
Cyriel Dessers 4
Todd Cantwell 4
Rabbi Matondo 3

James Tavernier gaf de meeste assists bij Rangers (9). Daarachter volgen John Lundstram (5) en Cyriel Dessers (4).

Assists Rangers

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Cyriel Dessers 37
Jack Butland 37
James Tavernier 37
Robby McCrorie 37
John Lundstram 35

Cyriel Dessers speelde de meeste wedstrijden voor Rangers (37). Daarachter volgen Jack Butland (37) en James Tavernier (37).

Wedstrijden Rangers

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Connor Goldson 7
Todd Cantwell 5
Dujon Sterling 4
John Lundstram 4
Borna Barišić 3

Connor Goldson pakte de meeste kaarten bij Rangers (7). Daarachter volgen Todd Cantwell (5) en Dujon Sterling (4).

Kaarten Rangers

Rangers · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook