Statistieken Rangers 2024

Alle cijfers hieronder gaan over Premiership 2024, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Rangers

Rangers speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 22 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 7 keer verloren. Dat levert 75 punten op, oftewel 1,97 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,32 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,63.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 22 9 7 80 41 39 75 1,97
Thuis 19 14 2 3 44 12 32 44 2,32
Uit 19 8 7 4 36 29 7 31 1,63
Punten per wedstrijd 1,97
Gescoord per wedstrijd 2,11
Tegen per wedstrijd 1,08
De nul gehouden 37%

Basisstatistieken Rangers

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 58% 74% 42%
Gelijk 24% 11% 37%
Verloren 18% 16% 21%
Gescoord per wedstrijd 2,11 2,32 1,89
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,08 0,63 1,53
De nul gehouden 37% 53% 21%
Niet gescoord 13% 11% 16%
Als eerste gescoord 58% 74% 42%

Doelpuntenstatistieken Rangers

Rangers scoorde 80 doelpunten, gemiddeld 2,11 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 43 minuten een doelpunt. In 58% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 13% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,11 2,32 1,89
Minstens 1 keer gescoord 87% 89% 84%
Minstens 2 keer gescoord 58% 58% 58%
Minstens 3 keer gescoord 39% 42% 37%
Minstens 4 keer gescoord 16% 21% 11%
In beide helften gescoord 45% 42% 47%
Niet gescoord 13% 11% 16%

Tegendoelpunten Rangers

Aan de andere kant incasseerde Rangers 41 doelpunten, gemiddeld 1,08 per wedstrijd. In 37% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,08 0,63 1,53
Minstens 1 tegendoelpunt 63% 47% 79%
Minstens 2 tegendoelpunten 37% 16% 58%
Minstens 3 tegendoelpunten 8% 0% 16%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 37% 53% 21%

Over/under statistieken Rangers

In een wedstrijd van Rangers vallen er gemiddeld 3,18 doelpunten. In 66% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 42% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,18 2,95 3,42
Over 0.5 97% 100% 95%
Over 1.5 82% 84% 79%
Over 2.5 66% 58% 74%
Over 3.5 42% 32% 53%
Over 4.5 16% 11% 21%
Over 5.5 13% 11% 16%

Beide ploegen scoren bij Rangers

In 53% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 37%, op verplaatsing tot 68%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 53% 37% 68%
Beide ploegen scoren + winst 24% 21% 26%
Beide ploegen scoren + gelijk 21% 11% 32%
Beide ploegen scoren + verlies 8% 5% 11%
Beide ploegen scoren + over 2.5 45% 26% 63%
Geen btts + over 2.5 21% 32% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 26% 16% 37%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 21% 0% 42%
Beide ploegen scoren in beide helften 11% 0% 21%

Statistieken per helft

Rangers scoorde 33 doelpunten voor rust en 47 erna, en kreeg er 24 tegen in de eerste helft en 17 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 42% 58% 26%
Eerste helft gelijk 32% 26% 37%
Eerste helft verloren 26% 16% 37%
Gescoord in de eerste helft 0,87 1,00 0,74
Tegen in de eerste helft 0,63 0,37 0,89
De nul gehouden in de eerste helft 53% 68% 37%
Niet gescoord in de eerste helft 37% 32% 42%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 53% 63% 42%
Tweede helft gelijk 26% 16% 37%
Tweede helft verloren 21% 21% 21%
Gescoord in de tweede helft 1,24 1,32 1,16
Tegen in de tweede helft 0,45 0,26 0,63
De nul gehouden in de tweede helft 63% 79% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 32% 37% 26%
Meeste doelpunten in de eerste helft 29% 37% 21%
Meeste doelpunten in de tweede helft 37% 37% 37%
Evenveel in beide helften 34% 26% 42%

Wanneer scoort Rangers?

De meeste doelpunten van Rangers vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
9%
11%
5%
11%
11%
10%
19%
9%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
10%
22%
7%
15%
10%
7%
12%
10%
7%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Rangers

Rangers trapte gemiddeld 6,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,1 toe. In 77% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,80 7,89 5,65
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,14 3,11 5,24
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 91% 89% 94%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 77% 89% 65%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 49% 56% 41%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 34% 33% 35%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 91% 100% 82%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 77% 94% 59%

Gebaseerd op 35 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Rangers

Rangers kreeg gemiddeld 1,84 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,00 bij de tegenstander. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,84 1,21 2,47
Rode kaarten per wedstrijd 0,08 0,05 0,11
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,00 1,84 2,16
Zelf over 1.5 kaarten 61% 47% 74%
Zelf over 2.5 kaarten 24% 0% 47%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 63% 58% 68%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 24% 5% 42%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 16% 0% 32%

Schoten en xG van Rangers

De ploeg loste gemiddeld 18,9 schoten per wedstrijd, waarvan 6,9 op doel. Dat is een precisie van 36%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 18,86 21,61 15,94
Schoten op doel per wedstrijd 6,86 7,22 6,47
Schoten naast per wedstrijd 6,34 7,17 5,47
Schoten tegen per wedstrijd 8,97 6,50 11,59
Balbezit 63,5 66,7 60,2

Gebaseerd op 35 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Rangers

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 5 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 5 13%
3 - 1 4 11%
2 - 2 4 11%
3 - 0 3 8%
1 - 1 3 8%
1 - 2 3 8%
6 - 0 2 5%
4 - 0 2 5%
2 - 1 2 5%
0 - 2 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Rangers.

Spelersstatistieken Rangers

Topschutters
Speler Doelpunten
Cyriel Dessers 18
Václav Černý 12
Igmane Hamza 12
Danilo Pereira da Silva 5
Ianis Hagi 4

Cyriel Dessers is dit seizoen de topschutter van Rangers (18). Daarachter volgen Václav Černý (12) en Igmane Hamza (12).

Topschutters Rangers

Meeste assists
Speler Assists
Nicolas Raskin 10
James Tavernier 8
Mohammed Diomande 7
Ianis Hagi 5
Václav Černý 4

Nicolas Raskin gaf de meeste assists bij Rangers (10). Daarachter volgen James Tavernier (8) en Mohammed Diomande (7).

Assists Rangers

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Cyriel Dessers 38
Liam Kelly 38
Mohammed Diomande 37
Jefté Vital da Silva Dias 36
Robin Pröpper 35

Cyriel Dessers speelde de meeste wedstrijden voor Rangers (38). Daarachter volgen Liam Kelly (38) en Mohammed Diomande (37).

Wedstrijden Rangers

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Nicolas Raskin 8
Robin Pröpper 8
Mohammed Diomande 7
Jefté Vital da Silva Dias 7
Ianis Hagi 6

Nicolas Raskin pakte de meeste kaarten bij Rangers (8). Daarachter volgen Robin Pröpper (8) en Mohammed Diomande (7).

Kaarten Rangers

Rangers · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook