Statistieken Rangers
Alle cijfers hieronder gaan over Premiership 2026, 11 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Rangers
Rangers speelde 11 wedstrijden dit seizoen: 7 keer gewonnen, 3 keer gelijk en 1 keer verloren. Dat levert 24 punten op, oftewel 2,18 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,40 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,00.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 11 | 7 | 3 | 1 | 19 | 9 | 10 | 24 | 2,18 |
| Thuis | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 3 | 7 | 12 | 2,40 |
| Uit | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | 6 | 3 | 12 | 2,00 |
Basisstatistieken Rangers
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 64% | 80% | 50% |
| Gelijk | 27% | 0% | 50% |
| Verloren | 9% | 20% | 0% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,73 | 2,00 | 1,50 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,82 | 0,60 | 1,00 |
| De nul gehouden | 45% | 60% | 33% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| Als eerste gescoord | 73% | 80% | 67% |
Doelpuntenstatistieken Rangers
Rangers scoorde 19 doelpunten, gemiddeld 1,73 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 52 minuten een doelpunt. In 45% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 0% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,73 | 2,00 | 1,50 |
| Minstens 1 keer gescoord | 100% | 100% | 100% |
| Minstens 2 keer gescoord | 45% | 40% | 50% |
| Minstens 3 keer gescoord | 18% | 40% | 0% |
| Minstens 4 keer gescoord | 9% | 20% | 0% |
| In beide helften gescoord | 36% | 20% | 50% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
Tegendoelpunten Rangers
Aan de andere kant incasseerde Rangers 9 doelpunten, gemiddeld 0,82 per wedstrijd. In 45% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,82 | 0,60 | 1,00 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 55% | 40% | 67% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 27% | 20% | 33% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 45% | 60% | 33% |
Over/under statistieken Rangers
In een wedstrijd van Rangers vallen er gemiddeld 2,55 doelpunten. In 55% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 36% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,55 | 2,60 | 2,50 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 64% | 60% | 67% |
| Over 2.5 | 55% | 60% | 50% |
| Over 3.5 | 36% | 40% | 33% |
| Over 4.5 | 0% | 0% | 0% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Rangers
In 55% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 40%, op verplaatsing tot 67%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 55% | 40% | 67% |
| Beide ploegen scoren + winst | 18% | 20% | 17% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 27% | 0% | 50% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 9% | 20% | 0% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 45% | 40% | 50% |
| Geen btts + over 2.5 | 9% | 20% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 18% | 0% | 33% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 27% | 20% | 33% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 9% | 0% | 17% |
Statistieken per helft
Rangers scoorde 9 doelpunten voor rust en 10 erna, en kreeg er 4 tegen in de eerste helft en 5 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 45% | 60% | 33% |
| Eerste helft gelijk | 36% | 20% | 50% |
| Eerste helft verloren | 18% | 20% | 17% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,82 | 1,00 | 0,67 |
| Tegen in de eerste helft | 0,36 | 0,20 | 0,50 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 64% | 80% | 50% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 36% | 40% | 33% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 45% | 40% | 50% |
| Tweede helft gelijk | 36% | 40% | 33% |
| Tweede helft verloren | 18% | 20% | 17% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,91 | 1,00 | 0,83 |
| Tegen in de tweede helft | 0,45 | 0,40 | 0,50 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 64% | 60% | 67% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 27% | 40% | 17% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 36% | 40% | 33% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 45% | 60% | 33% |
| Evenveel in beide helften | 18% | 0% | 33% |
Wanneer scoort Rangers?
De meeste doelpunten van Rangers vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.
Hoekschopstatistieken Rangers
Rangers trapte gemiddeld 7,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,0 toe. In 90% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 7,20 | 9,20 | 5,20 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,00 | 2,80 | 5,20 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 100% | 100% | 100% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 90% | 100% | 80% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 70% | 80% | 60% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 10% | 20% | 0% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 100% | 100% | 100% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 80% | 100% | 60% |
Gebaseerd op 10 van de 11 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Rangers
Rangers kreeg gemiddeld 1,82 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,82 bij de tegenstander. In 45% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,82 | 0,80 | 2,67 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,82 | 0,80 | 2,67 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 45% | 0% | 83% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 36% | 0% | 67% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 45% | 0% | 83% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 27% | 0% | 50% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 18% | 0% | 33% |
Schoten en xG van Rangers
De ploeg loste gemiddeld 19,5 schoten per wedstrijd, waarvan 6,9 op doel. Dat is een precisie van 35%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 19,50 | 22,20 | 16,80 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6,90 | 7,00 | 6,80 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7,00 | 8,80 | 5,20 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 10,20 | 9,60 | 10,80 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 2,34 | 2,93 | 1,74 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,07 | 1,04 | 1,11 |
| Balbezit | 56,0 | 58,8 | 53,2 |
Gebaseerd op 10 van de 11 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Rangers
De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 4 van de 11 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 4 | 36% |
| 2 - 2 | 2 | 18% |
| 4 - 0 | 1 | 9% |
| 3 - 1 | 1 | 9% |
| 2 - 1 | 1 | 9% |
| 1 - 1 | 1 | 9% |
| 1 - 2 | 1 | 9% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Rangers.
Spelersstatistieken Rangers
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Ryan Don Naderi | 5 |
| Kevin Jesús Kelsy Genez | 4 |
| Lawrence Shankland | 3 |
| Badredine Bouanani | 1 |
| Bojan Miovski | 1 |
Ryan Don Naderi is dit seizoen de topschutter van Rangers (5). Daarachter volgen Kevin Jesús Kelsy Genez (4) en Lawrence Shankland (3).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Djeidi Gassama | 3 |
| Ryan Don Naderi | 3 |
| Badredine Bouanani | 1 |
| Daniel Neill | 1 |
| James Penrice | 1 |
Djeidi Gassama gaf de meeste assists bij Rangers (3). Daarachter volgen Ryan Don Naderi (3) en Badredine Bouanani (1).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Djeidi Gassama | 11 |
| Emmanuel Fernandez | 11 |
| Ivor Pandur | 11 |
| Findlay Curtis | 10 |
| Olwethu Makhanya | 10 |
Djeidi Gassama speelde de meeste wedstrijden voor Rangers (11). Daarachter volgen Emmanuel Fernandez (11) en Ivor Pandur (11).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Dujon Sterling | 4 |
| Badredine Bouanani | 3 |
| Emmanuel Fernandez | 2 |
| Nicolas Raskin | 2 |
| Cameron Devlin | 1 |
Dujon Sterling pakte de meeste kaarten bij Rangers (4). Daarachter volgen Badredine Bouanani (3) en Emmanuel Fernandez (2).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ryan Don Naderi | 8 |
| 2 | Kevin Jesús Kelsy Genez | 4 |
| 3 | Djeidi Gassama | 3 |
| 3 | Lawrence Shankland | 3 |
| 5 | Badredine Bouanani | 2 |
| 6 | Bojan Miovski | 1 |
| 6 | Daniel Neill | 1 |
| 6 | James Penrice | 1 |
| 6 | Nicolas Raskin | 1 |
| 6 | Olwethu Makhanya | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ryan Don Naderi | 5 |
| 2 | Kevin Jesús Kelsy Genez | 4 |
| 3 | Lawrence Shankland | 2 |
| 4 | Badredine Bouanani | 1 |
| 4 | Bojan Miovski | 1 |
| 4 | Nicolas Raskin | 1 |
| 4 | Olwethu Makhanya | 1 |
| 4 | Thelo Aasgaard | 1 |
| 4 | Tochi Phil Chukwuani | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lawrence Shankland | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Djeidi Gassama | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Min-Su Kim | 25 |
| 2 | Ryan Don Naderi | 21 |
| 3 | Djeidi Gassama | 20 |
| 4 | Kevin Jesús Kelsy Genez | 15 |
| 5 | Badredine Bouanani | 12 |
| 6 | Nicolas Raskin | 10 |
| 7 | James Penrice | 9 |
| 7 | Lawrence Shankland | 9 |
| 9 | Daniel Neill | 8 |
| 9 | Findlay Curtis | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ryan Don Naderi | 12 |
| 2 | Min-Su Kim | 10 |
| 3 | Kevin Jesús Kelsy Genez | 9 |
| 4 | Lawrence Shankland | 7 |
| 5 | Djeidi Gassama | 6 |
| 6 | Badredine Bouanani | 5 |
| 7 | Nicolas Raskin | 4 |
| 8 | Daniel Neill | 3 |
| 8 | Findlay Curtis | 3 |
| 8 | James Penrice | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kevin Jesús Kelsy Genez | 60,0% |
| 2 | Ryan Don Naderi | 57,1% |
| 3 | Min-Su Kim | 40,0% |
| 3 | Nicolas Raskin | 40,0% |
| 5 | James Penrice | 33,3% |
| 6 | Djeidi Gassama | 30,0% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kevin Jesús Kelsy Genez | 26,7% |
| 2 | Ryan Don Naderi | 23,8% |
| 3 | Nicolas Raskin | 10,0% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Djeidi Gassama | 21 |
| 2 | Min-Su Kim | 17 |
| 3 | Ryan Don Naderi | 14 |
| 4 | Findlay Curtis | 13 |
| 5 | Kevin Jesús Kelsy Genez | 10 |
| 6 | Badredine Bouanani | 9 |
| 6 | Daniel Neill | 9 |
| 6 | Dujon Sterling | 9 |
| 6 | James Penrice | 9 |
| 6 | Nicolas Raskin | 9 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Olwethu Makhanya | 544 |
| 2 | Emmanuel Fernandez | 524 |
| 3 | Nicolas Raskin | 439 |
| 4 | Daniel Neill | 315 |
| 5 | Ivor Pandur | 286 |
| 6 | Dujon Sterling | 250 |
| 7 | James Penrice | 243 |
| 8 | Cameron Devlin | 210 |
| 9 | Min-Su Kim | 175 |
| 10 | Djeidi Gassama | 163 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nicolas Raskin | 85,9% |
| 2 | Olwethu Makhanya | 85,4% |
| 3 | Daniel Neill | 84,7% |
| 4 | Min-Su Kim | 83,7% |
| 5 | Emmanuel Fernandez | 82,5% |
| 6 | James Penrice | 80,7% |
| 7 | Dujon Sterling | 78,4% |
| 8 | Djeidi Gassama | 77,3% |
| 9 | Ivor Pandur | 71,5% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Daniel Neill | 21 |
| 1 | James Penrice | 21 |
| 3 | Dujon Sterling | 19 |
| 4 | Cameron Devlin | 16 |
| 5 | Ryan Don Naderi | 15 |
| 6 | Nicolas Raskin | 14 |
| 6 | Olwethu Makhanya | 14 |
| 8 | Emmanuel Fernandez | 11 |
| 9 | Findlay Curtis | 10 |
| 10 | Min-Su Kim | 9 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emmanuel Fernandez | 15 |
| 2 | Cameron Devlin | 11 |
| 3 | Olwethu Makhanya | 10 |
| 4 | Daniel Neill | 6 |
| 4 | Dujon Sterling | 6 |
| 6 | Findlay Curtis | 5 |
| 7 | Badredine Bouanani | 4 |
| 8 | James Penrice | 3 |
| 8 | Min-Su Kim | 3 |
| 8 | Nicolas Raskin | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Badredine Bouanani | 5 |
| 1 | Min-Su Kim | 5 |
| 3 | Dujon Sterling | 4 |
| 3 | Olwethu Makhanya | 4 |
| 3 | Ryan Don Naderi | 4 |
| 6 | Emmanuel Fernandez | 3 |
| 7 | Daniel Neill | 2 |
| 7 | Findlay Curtis | 2 |
| 7 | James Penrice | 2 |
| 7 | Nicolas Raskin | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emmanuel Fernandez | 86 |
| 2 | Ryan Don Naderi | 75 |
| 3 | Djeidi Gassama | 59 |
| 4 | Olwethu Makhanya | 49 |
| 5 | Dujon Sterling | 43 |
| 6 | Daniel Neill | 42 |
| 7 | James Penrice | 38 |
| 8 | Min-Su Kim | 37 |
| 9 | Nicolas Raskin | 36 |
| 10 | Findlay Curtis | 33 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emmanuel Fernandez | 70,5% |
| 2 | Djeidi Gassama | 64,1% |
| 3 | Findlay Curtis | 57,9% |
| 4 | Nicolas Raskin | 56,3% |
| 5 | Olwethu Makhanya | 54,4% |
| 6 | James Penrice | 54,3% |
| 7 | Dujon Sterling | 53,1% |
| 8 | Daniel Neill | 50,6% |
| 9 | Min-Su Kim | 45,7% |
| 10 | Kevin Jesús Kelsy Genez | 40,6% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cameron Devlin | 5 |
| 1 | James Penrice | 5 |
| 3 | Dujon Sterling | 4 |
| 3 | Findlay Curtis | 4 |
| 3 | Olwethu Makhanya | 4 |
| 6 | Daniel Neill | 3 |
| 6 | Djeidi Gassama | 3 |
| 8 | Bojan Miovski | 2 |
| 8 | Nicolas Raskin | 2 |
| 8 | Ryan Don Naderi | 2 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Djeidi Gassama | 21 |
| 2 | Min-Su Kim | 17 |
| 3 | Emmanuel Fernandez | 7 |
| 3 | Ryan Don Naderi | 7 |
| 5 | Findlay Curtis | 6 |
| 5 | Olwethu Makhanya | 6 |
| 7 | James Penrice | 4 |
| 7 | Thelo Aasgaard | 4 |
| 9 | Badredine Bouanani | 3 |
| 9 | Daniel Neill | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Djeidi Gassama | 67,7% |
| 2 | Min-Su Kim | 48,6% |
| 3 | Ryan Don Naderi | 29,2% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ivor Pandur | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ivor Pandur | 29 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ivor Pandur | 85,3% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dujon Sterling | 4 |
| 2 | Badredine Bouanani | 3 |
| 3 | Emmanuel Fernandez | 2 |
| 3 | Nicolas Raskin | 2 |
| 5 | Cameron Devlin | 1 |
| 5 | Daniel Neill | 1 |
| 5 | Findlay Curtis | 1 |
| 5 | James Penrice | 1 |
| 5 | Kosta Nedeljković | 1 |
| 5 | Min-Su Kim | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ryan Don Naderi | 20 |
| 2 | Emmanuel Fernandez | 15 |
| 3 | Cameron Devlin | 12 |
| 3 | Daniel Neill | 12 |
| 5 | Nicolas Raskin | 11 |
| 6 | Dujon Sterling | 10 |
| 6 | Min-Su Kim | 10 |
| 8 | James Penrice | 9 |
| 8 | Kevin Jesús Kelsy Genez | 9 |
| 10 | Olwethu Makhanya | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Djeidi Gassama | 27 |
| 2 | Emmanuel Fernandez | 13 |
| 2 | Ryan Don Naderi | 13 |
| 4 | Findlay Curtis | 12 |
| 5 | Dujon Sterling | 11 |
| 6 | Min-Su Kim | 10 |
| 6 | Nicolas Raskin | 10 |
| 8 | Daniel Neill | 9 |
| 9 | Cameron Devlin | 7 |
| 10 | James Penrice | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kevin Jesús Kelsy Genez | 3 |
| 2 | Min-Su Kim | 2 |
| 2 | Ryan Don Naderi | 2 |
| 2 | Youssef Ramalho Chermiti | 2 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ivor Pandur | 990 |
| 2 | Emmanuel Fernandez | 989 |
| 3 | Olwethu Makhanya | 900 |
| 4 | Nicolas Raskin | 775 |
| 5 | Dujon Sterling | 755 |
| 6 | James Penrice | 751 |
| 7 | Daniel Neill | 728 |
| 8 | Djeidi Gassama | 719 |
| 9 | Ryan Don Naderi | 705 |
| 10 | Min-Su Kim | 650 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emmanuel Fernandez | 11 |
| 1 | Ivor Pandur | 11 |
| 3 | Djeidi Gassama | 10 |
| 3 | Olwethu Makhanya | 10 |
| 5 | Dujon Sterling | 9 |
| 5 | James Penrice | 9 |
| 5 | Nicolas Raskin | 9 |
| 8 | Daniel Neill | 8 |
| 8 | Min-Su Kim | 8 |
| 10 | Ryan Don Naderi | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emmanuel Fernandez | 7,35 |
| 2 | Ryan Don Naderi | 7,23 |
| 3 | Dujon Sterling | 7,23 |
| 4 | Olwethu Makhanya | 7,13 |
| 5 | Ivor Pandur | 7,13 |
| 6 | Kevin Jesús Kelsy Genez | 7,07 |
| 7 | Nicolas Raskin | 7,06 |
| 8 | James Penrice | 7,01 |
| 9 | Daniel Neill | 6,99 |
| 10 | Djeidi Gassama | 6,98 |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Rangers · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers